گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / برد قاطعانه تیم کرواسی مقابل ایرلند
loading...

برد قاطعانه تیم کرواسی مقابل ایرلند

پیروزی قاطع تیم کرواسی مقابل تیم جمهوری ایرلند  Euro 2012: Croatia, Ireland

گروه C  |  کرواسی – ایرلند

یورو  ۲۰۱۲  : نتیجه بازی کرواسی – ایرلند

Euro 2012: Croatia Ireland

 

یورو  ۲۰۱۲  : نتیجه بازی کرواسی – ایرلند

بازی دوم گروه C مسابقات جام ملت های اروپا یورو ۲۰۱۲ میان تیم های کرواسی و جمهوری ایرلند برگزار شد که در نهایت تیم کرواسی توانست با نتیجه ۳ بر ۱ قاطعانه تیم ایرلند را شکست دهد .

کرواسی بازی را حساب شده و طوفانی آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید .ماریو ماندزوکیچ در دقیقه ۳ بازی توانست دروازه شی گیون دروازبان سرشناس ایرلند را باز کند.

بعد از گل زود هنگام کرواسی بازی آرام شد و تعادل در بازی هر دو تیم مشاده میشود . اما رفته رفته این تیم ایرلند بود که بازی را در دست گرفت و توانست در دقیقه ۱۹ توسط لجر به گل برسند .

پس از گل تساوی این تیم کرواسی بود که بازی را در دست گرفت و درصد مالکیت توپ بیشتر دست کرواسی بود . کرواسی حملات زیادی را روی دروازه تیم ایرلند پیاده کرد که در نهایت در دقیقه ۴۳ جلاویچ توانسط گل دوم را برای تیم کرواسی بزند و برای بار دوم تیم ملی کرواسی را از تیم ایرلند پیش بیاندازد .

نیمه نخست دیدار کرواسی و ایرلند با همان نتیجه ۲ بر ۱ به سود تیم ملی کرواسی به پایان رسید .

در نیمه دوم تیم ملی کرواسی باز با شروع طوفانی خود توانست در دقیقه ۴۸ بازی و باز هم در سومین دقیقه از شروع نیمه توسط ماریو ماندزوکیچ به گل برسد تا نشان دهد که خیلی خوب نیمه ها رو شروع میکند .

تیم ملی کرواسی بعد از به ثمر رساندن گل سوم خود ، بازی را خیلی خوب اداره کرد و اجازه نداد تیم ملی ایرلند به گل برسد . هر چند در دقایل پایانی،  بازی کاملا در دست تیم ملی ایرلند بود اما نتوانست از برتری خود استفاده کند و گلهای عقب افتاده خود را جبران کند.

در نهایت تیم ملی کرواسی در اولین بازی خود در مسابقات جام ملتهای اروپا یورو ۲۰۱۲ به یک پیروزی قاطع و ارزشمند برسد . تیم ملی کرواسی با توجه به تساوی تیم های ایتالیا و اسپانیا دیگر تیمهای گروه C  با کسب ۳ امتیاز در صدر گروه C مسابقات یورو ۲۰۱۲ قرار گرفت.

 

اخطارها:

ایرلند: اندروز (۱+۴۵)

کرواسی: مودریچ (۵۳)، کرانچار (۸۴)

ترکیب ایرلند:

گیون، لجر، وارد، اوشی، دان، ولان، مک گیدی (از دقیقه ۵۴ کوکس)، اندروز، داف، دویل (از دقیقه ۵۳ والترز) و کین (از دقیقه ۷۵ لانگ)

سرمربی: تراپاتونی

ترکیب کرواسی:

پلتیکوسا، استرینیچ، کورلوکا، شیلدنفیلد، راکیتیچ (از دقیقه ۲+۹۰ دوموویچ)، ووکوجویچ، مودریچ، سرنا، پریسیچ (از دقیقه ۸۹ ادواردو)، جلاویچ (از دقیقه ۷۲ کرانچار، ماندزوکیچ

سرمربی: اسلاون ویلیچ

 

 

بازی بعدی گروه C به شرح زیر است :

پنج شنبه ۲۵ / ۳ / ۱۳۹۱

ایتالیا  –  کرواسی    ۲۰:۳۰

اسپانیا  –  ایرلند      ۲۳:۱۵

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *