مجله تاپ‌ناز‌

بسپر، پلتفرم بازار آنلاین خدمات

بسپر، پلتفرم بازار آنلاین خدمات

بسپر چیست؟

بسپر یک بازار آنلاین خدمات است که چالش‌های پیدا کردن یک فرد با مهارت برای انجام کارهای مختلف را طی فرآیندی قابل اعتماد و مقرون‌به‌صرفه با چند مرحله ساده حل ‌می‌کند. با ایجاد بازاری توافقی و شفاف، کاربران پلتفرم بسپر هستند که تعین می‌کنند چه میزان برای انجام کار مد نظر خود هزینه کنند، و بالعکس چه ارزشی برای کاری که انجام می‌دهند تعیین کنند. بسپر با ایجاد ارتباط بین درخواست‌دهندگان و متخصصان، باعث می‌شود فرآیند برون‌سپاری خدمات به شکلی راحت‌تر و سریع‌تر انجام شود.

برای برون سپاری هر کار تمام نشده‌ای که هنوز در بین لیست کارهای شما تیک انجام آن نخورده است! پلتفرم بازار آنلاین خدمات بسپر، فضایی با قیمتی توافقی فراهم می‌کند که دو نوع کاربر را به هم متصل می‌سازد.

یک، فرد درخواست‌دهنده‌ای که برای انجام کار مد نظرش از افراد دیگر کمک می‌خواهد یا به عبارتی کار خود را برون‌سپاری می‌کند و دو، فرد با مهارتی که با کمک به دیگران، در انجام درخواست‌های ثبت شده درآمد کسب می‌کند. 

چرا بسپر؟

محدودیت کار یا حرفه خاصی در بسپر مطرح نیست؛ هر کار انجام نشده‌ای را می‌توان سپرد و تیک انجام آن را در لیست کارهای تمام نکرده زد! پشنهاد می‌کنیم از وبسایت بسپر دیدن کنید تا تنوع کارهای مختلفی که می‌توانید در این پلتفرم بسپرید را مشاهده کنید.

بسپر از توافق‌های دوطرفه بین کاربران حمایت می‌کند و موجب ایجاد یک تجربه خوب از برون‌سپاری خدمات می‌شود این تجربه همراه با پرداخت امن، اتصال رایگان هر دو نوع کاربر و یک تیم پشتیبانی دوستانه است که همیشه آماده کمک کردن می‌باشند!

مزایای بسپر:

• فرآیندی سریع و شفاف

• پرداخت امن

• نظرات کاربران برای تصمیم‌گیری بهتر

• تیم پشتیبانی دوستانه

مراحل استفاده:

1. ثبت درخواست: کاربر درخواست‌دهنده کاری که می‌خواهد برون‌سپاری کند را ثبت می‌کند.

2. پیشنهادات: متخصصان پیشنهادات خود را برای انجام کار ارائه می‌دهند.

3. انتخاب و توافق: کاربر بهترین پیشنهاد را انتخاب و هزینه را توافق می‌کند.

4. پرداخت امن: پرداخت تنها پس از رضایت از نتیجه کار انجام می‌شود.

بسپر وعده می‌دهد که:

فرآیندی راحت، سریع و شفاف برای ارتباط و سپردن کارهای مختلف برای کاربران ایجاد کند. خیال کاربران از بابت پرداخت امن را آسوده کند. در این فرآیند، زمانی میزان هزینه مشخص شده از کیف پول کاربر کسر می‌شود که کار مدنظر انجام شده باشد و از نتیجه انجام کار توسط متخصص رضایت داشته باشد؛ این در صورتی است که کیف پول بسپر وی دارای موجودی باشد. بسپر فضایی را  برای بررسی نظرات کاربران فراهم می‌کند تا تمامی کاربران برای برون‌سپاری کارهایشان  درست‌تر تصمیم بگیرند و فرد مناسب‌تری را انتخاب کنند. با حفظ استقلال تمامی کاربران برای ثبت درخواست، ارائه پیشنهاد، نظر دادن و مشخص کردن هزینه مدنظر برای انجام کار، قدرت انتخاب و کنترل درخواست‌هایشان  را به دست خود کاربر می‌سپارد.

همین حالا به وبسایت بسپر سر بزنید و تنوع کارهای قابل انجام در این پلتفرم را مشاهده کنید.

مطالب مشابه را ببینید!