مجله تاپ‌ناز‌

بلاگرهای اینستاگرام از چه راهی انقدر سریع رشد می کنند؟

بلاگرهای اینستاگرام

بلاگرهای اینستاگرامی این روزها درآمدشان از دکتر مهندس ها هم بیشتر است. کی فکرش را می کرد که از اینستاگرام که یک اپلیکیشن برای سرگرمی است بتوان انقدر پول درآورد؟ مطمئنا کسی فکرش را نمی کرد بدون سرمایه اولیه بشه با اینستاگرام یک کسب و کار میلیاردی راه اندازی کرد. کاری که این روزها بلاگرهای در اینستاگرام به خوبی انجام می دهند. واقعا چطور توانسته اند به درآمد خوب از اینستاگرام برسند؟ چه رازی در پشت پرده کارشان وجود دارد؟

با بررسی هایی که تیم ما در اینستاگرام انجام داده و مصاحبه با بیش از 100 بلاگر معروف و پولساز در اینستاگرام به نتایجی رسیده ایم که عنوان کردن آن برای شما جذاب و جالب توجه است. اگر دوست داری بدانید بلاگرهای اینستاگرام چطور به این موفقیت رسیده اند حتما تا انتهای این مطلب همراه ما باشید چون قراره اسرار کارشان را برای شما فاش کنیم. پس در ادامه به شما می گوییم.

بلاگر به چه کسی گفته می شود؟

بلاگر کسی است که محتوای آموزشی و سرگرم کننده در راستا با اهداف خاصی تولید و منتشر می کند. معمولا بلاگرها از طریق تولید محتوای مستمر در تلاش اند تا گروهی از مردم را علاقه مند و همراه خود کنند و بعد از مدتی از طریق این اعتماد سازی کسب درآمد هم می کنند. بلاگرهای اینستاگرامی هم دقیقا کارشان به همین شکل است. مهمترین مسئله در بلاگری این است که عاشق دنبال کنندگان تان باشید و همیشه در جهت رفع نیازشان تولید محتوا کنید.

انواع بلاگرهای پولساز در اینستاگرام

این روزها بلاگری به یکی از شغل های پولساز در اینستاگرام تبدیل شده است. در ایران خیلی از افراد توانسته اند از طریق بلاگری در اینستاگرام به درآمدهای باورنکردنی برسند. معمولا بلاگرهایی که در حوزه مد و فشن، آشپزی، روزمره و لایف استایل، اینستاگرام مارکتینگ و … فعالیت می کنند درآمدهای بسیار بالایی از اینستاگرام دارند. بعضی از بلاگرهای محبوب در حوزه آشپزی نواب ابراهیمی، مستر تابه، حسین عباسی و اسمایل آقاخانی هستند که در لیست پر درآمدترین بلاگرهای حوزه آشپزی در بخش آقایان قرار دارند.

راز اصلی رشد سریع بلاگرها در اینستاگرام چیست؟

راز اصلی رشد سریع بلاگرها در اینستاگرام

همانطور که ابتدای این مطلب عنوان کردیم تیم ما با بیش از 100 بلاگر معروف اینستاگرام مصاحبه کرده است و ماه عسل این کار این شده که در ادامه به شما می گوییم. اولین و مهمترین چیز در موفقیت سریع بلاگرها تولید محتوای مستمر با برنامه ریزی شان است. 99 درصد بلاگرهایی که ما با آن ها صحبت کردیم راز اصلی موفقیت شان را تولید محتوای مستمر در پست ها و استوری ها معرفی کردند. در واقع با تولید محتوای مستمر توانسته اند در اکسپلور وارد شوند و رشد بسیار سریعی را از بابت جذب فالوور تجربه کنند.

مورد بعدی که خیلی مهم است داشتن تقویم محتوایی است. اگر در تولید محتوا برنامه ریزی نداشته باشید قطعا به جایی نخواهید رسید. همینطوری محتوا تولید کردن و نشان دادن به بقیه که شما واقعا فعال هستید در اینستاگرام جواب نمی دهد. تولید محتوای شما باید در راستا با اهداف خاصی و از قبل برنامه ریزی شده باشد. بیش از 80 درصد از بلاگرهایی که ما با آن ها صحبت کردیم اعتقاد داشتند دقیقا می دانند که برای چی برای کی دارند تولید محتوا می کنند. این دقیقا یعنی آنها با اهداف از پیش تعیین شده تولید محتوا می کنند.

مورد بعدی که مشترکا از زبان بلاگرها بیان شد این بود که آن ها عاشق فالوورهایشان هستند و همیشه به آن ها اهمیت می دهند. حالا این یعنی چی؟ یعنی به موقع محتوای خود را منتشر کنید، در جهت رفع مخاطبان تان تولید محتوا کنید. با آن ها در تعامل باشید و جواب دایرکت و کامنت هایشان را به موقع بدهید. فعالیت در اینستاگرام یک رابطه دوستانه و دو طرفه است. به قول معروف یک بده و بستان است. شما به آن ها محتوای کاربردی و به دردبخورشان را می دهید و آن ها عاشقانه شما را دنبال می کنند. در نهایت این رابطه منجر به کسب درآمد شما خواهد شد. البته نیاز آن ها نیز رفع می شود. این دقیقا یعنی یک بازی برد برد.

سریع ترین راه برای موفق شدن در اینستاگرام چیست؟

البته این چیزی که می خوام به شما بگویم را بلاگرها اکثرا انکار کردند و زدن زیرش کلا! اما برای رشد سریع در اینستاگرام نیاز به تعداد فالوور بالا دارید و قطعا راهی جز خرید فالوور اینستاگرام برای شما وجود ندارد. بلاگرها هم حداقل چندین بار این کار را انجام داده اند ولی به روی خود نمی آورند. این یک حقیقت است که نه تنها بلاگرهای ایرانی بلکه تمام بلاگرهای اینستاگرامی در دنیا برای رشد سریع و بیشتر دیده شدن اقدام به خرید فالوور می کنند.

پیشنهاد می کنم شما هم حداقل یک بار هم که شده برای خرید فالوور اقدام کنید. اگر تمایل دارید فالوور اینستاگرام بخرید سایتی را به شما معرفی می کنیم که اکثر بلاگرهای معروف در اینستاگرام فالوورهای خود را از آن می خرند. سایت اینبو معتبر ترین و بهترین سایت خرید فالوور در ایران است. اگر دنبال خرید فالوور واقعی، ایرانی، ارزان و مطمئن هستید حتما به صفحه خرید فالوور اینبو مراجعه کنید.

کلام آخر

اگر قصد دارید از اینستاگرام خوب پول در آورید پیشنهاد ما این است که همین حالا شروع کنید و یک تصمیم جدی برای این کار بگیرید. ما در این مطلب با بیان درآمد بلاگرهای ایرانی فقط خواستیم تلنگری به شما بزنیم تا از خواب غفلت بیدار شوید و سریع تر کار خود را در اینستاگرام آغاز کنید. مطمئن باشید اینستاگرام بهترین پلتفرمی است که از طریق آن می توانید در ایران پولدار شوید. چون هم رایگان است و هم طرفدارهای زیادی دارد. به امید روزی که همه ما بتوانیم از اینستاگرام به درآمدهای بالا و غیرفعال برسیم.

مطالب مشابه را ببینید!