بیماری کودک یک ساله :بلوغ جنسی به اندازه مرد 25 ساله!

کودک یک ساله به دلیل بیماری که دارد آلت تناسلی او در حد یک مرد بالغ رشد کرده است و مانند یک مرد بالغ تغییر کرده است!

بیماری عجیب کودک یک ساله با رشد زیاد اندام تناسلی

این روزها خبرهای زیاد و باور نکردنی در مورد بیماری ها و سلامت افراد می شنویم، ولی این مورد بسیار عجیب است!

 

بیماری بلوغ زودرس ، مشکل رشد جنسی در 1 سالگی و زایمان در 5 سالگی

پسر1 ساله هندی که با یک بیماری هورمونی نادر زندگی می کند ، بیماری که در این سن موجب رشد مو در ناحیه تناسلی و تغییرات در میل جنسی او شده است.

بیماری کودک یک ساله :بلوغ جنسی به اندازه مرد 25 ساله!

بیماری نادر و عجیب پسربچه 1 ساله هندی

این کودک که تنها یک نام از او منتشر شده است به طرز باورنکردنی میل جنسی و تغییرات هورمونی بالایی را دارد.

“آکاش” در یک سالگی به اندازه یک مرد 25 ساله هورمون تستسترون در بدنش ترشح می شود متاسفانه سایز آلت تناسلی یک مرد بالغ را دارد.

علاوه بر این تغییرات صدای او نیز در حال تغییراست که تمامی این حالات را پزشکان تنها می توانند به بلوغ زودرس نسبت دهند ، مشکلاتی که برای برخی از کودکان قبل از سن 8 سالگی رخ می دهد.

والدین ” آکاش” در ابتدا متوجه تغییرات عجیبی در دوران 6 ماهگی فرزندشان شدند زمانی که آلت تناسلی پسر چند ماهه شان به طور غیرطبیعی رشد کرد . مادر این کودک که نامش ذکر نشده است گفت : ما در ابتدا تصور می کردیم کودکمان درشت جسه است به همین دلیل اورا برای معاینه نزد پزشک نبردیم اما زمانی که او یک ساله شد وضعیت جور دیگری بود و ما متوجه تغییر غیرطبیعی در او شدیم تا اینکه با مراجعه به پزشک متوجه بلوغ زودرس در او گشتیم.

متاسفانه مواردی مشابه در سالهای گذشته گزارش شده است از جمله ” لبنا مدینا” دختر 5 ساله ای که نامش به عنوان جوان ترین مادر تاریخ در سال 1939 ثبت شد. والدین او هم در ابتدا تصور می کردند که رشد غیرطبیعی در شکم دخترشان رخ داده است تا اینکه با مراجعه به پزشک متوجه شدند که دختر 5 ساله ی انها یک ماه دیگر مادر می شود.

بیماری کودک 1 ساله با بلوغ جنسی مرد بالغ

مطالب مشابه را ببینید!