مجله تاپ‌ناز‌

بلیط هواپیما را گران نخرید..

همان طور که میدانید این روز ها بلیط هواپیما با قیمت هایی بسیار بالا عرضه می شوند. ولی چطور می شود با بلیط هواپیما زیر صد هزار تومان به قشم یا کیش یامشهد و یا ترکیه رفت؟ پیش خود فکر میکنید که این امر امکان پذیر نیست ولی من به شما می گویم که امکان پذیر است زیرا که خود من چند وقت پیش با بلیط هواپیما 80 هزار تومانی به کیش رفتم در صورتی که هزینه ای آژانس تا فرودگاه 40 هزارشد. البته که شما هم می توانید به آسانی با بلیط ارزان هواپیما قیمت سفر کنید.

 

بلیط هواپیما را گران نخرید..

 

لطفا برای مشاهده چارترهای لحظه آخری سام سیر با تخفیف 8% بصورت انلاین، بر روی لینک بلیط هواپیما کلیک نمایید.

7 راه برای خرید بلیط ارزان هواپیما

بلیط هواپیما چارتر

چناچه این مقاله را تا پایان بخوانید به شما 7 ترفند عالی حتی برای تهیه بلیط هواپیما آموزش خواهیم داد که با استفاده از آن این امکان را دارید با هواپیما، با کمترین هزینه سفر کنید. این 7 ترفندراز راز هایی است که  کارمندان آژانس های هواپیمایی بعد از تجریبات بسیار به آن پی برده اند.

بلیط ارزان هواپیما را چگونه بخرم؟

یکی از اصلی تری دغدغه های افرادی که می خواهند با هواپیما سفر کنند، خرید بلیط ارزان هواپیما و بلیط خارجی است. اگر می خواهید به مشهد، کیش، ترکیه و یا نجف سفر کنید، با بکارگیری ترفندهای موجود در این مقاله امکان این را دارید که از شرایطی که فقط تعداد کمی از افراد از آن استفاده می کنند بهره ببرید.

 ترفندهای خرید بلیط ارزان هواپیما و بلیط خارجی چارتر هواپیما(برای سفر کردن به شهرهای توریسی)

اول هفته: این را بدانید در روزهای اول هفته همیشه بدون شک قیمت خرید بلیط هواپیما برای سفر به شهرهای توریسی مناسب تر و کمتر از روز های آخر هفته است.

بعد از تعطیلات: این را بدانید بدون شک در روزهایی که بلافاصله بعد از تعطیلاتی است که همه به مسافرت می روند، قیمت بلیط خارجی هواپیما خیلی کم تر از روزهای عادی و یا تعطیلات است.

سایت های معتبر: به این نکته توجه کنید خرید بلیط خارجی یا داخلی را به شکل آنلاین خریداری کنید اما از سایت های معتبری که به شکل مستقیم بلیط خارجی یا داخلی را ارائه می دهند.

ساعات پرواز: اغلب بلیط ارزان هواپیما که در ساعت های صبح زود یا نصف شب یا ساعت های بد هستند قیمت پایین تری دارند. برای پیدا کردن مناسب ترین قیمت بلیط ارزان هواپیما، لیست پروازها را طبق قیمت آن ها مرتب کنید.

ایرلاین: بعضی ایرلاین ها در مقصد های پروزای اعلام شده از قیمت های کم تری برخوردار هستند، البته که سطح کیفیت ایرلاین ها یکسان نیست، اما این امر می تواند موثر باشد.

زمان های خاص: بعد از عید نوروز، 20 روز قبل از عید نوروز، در مواقع امتخانات مدارس، ماه رمضان، اول مهرو ماه محرم از جمله تاریخ هایی هستند که این امکان را دارید بلیط خارجی یا داخلی را با قیمت کمتری خریداری کنید.

استفاده از نرم افزارهای هوشمند: بعضی از نرم افزارها هستند که به وسیله آن ها، این امکان را دارید که چناچه خارج از زمانی های که گفتیم، بلیط ارزان هواپیما تخفیف خورد و قیمتش مناسب بود، این برنامه ها به شکل رایگان اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند.

بلیط هواپیما را گران نخرید..

بلیط خارجی یا داخلی چارتر به وسیله ترفندهای ویژه ای که گفتیم؛ که فقط برای مسافرانی است که حرفه ای هستند و یا از کارمندان خود آژانس هواپیمایی هستند، بدون اینکه بخواهید هزینه ای بیش از حد پرداخت کنید و می توانید سفر خوبی را بروید.

 

خصوصیات بلیط چارتر هواپیما

همه ی ما هنگام خرید بلیط ارزان هواپیما خارجی یا داخلی با واژه ی بلیط هواپیما چارتر روبه رو شده ایم.در این مقاله سعی داریم شما را با شرایط گوناگون بلیط هواپیما چارتری و پرواز چارتری بیشتر آشنا کنیم تا هنگام خرید بلیط خارجی یا داخلی به مشکل برنخورید.

در حقیقت چارتر به شرایطی اطلاق می شود که قسمتی از صندلی های هواپیما،قطار،حتی اتاق هتل و … به طور یکجا اجاره داده می شود.چارتر در فقط در خصوص خرید بلیط خارجی یا داخلی نیست بلکه در موارد دیگر هم کاربرد دارد.در این مقاله به بلیط هواپیما چارتری خواهیم پرداخت.

خرید بلیط هواپیما خارجی یا داخلی چارتری را می توان با خرید عمده و جزئی مقایسه کرد که در خرید عمده هزینه ی کم تری خواهیم پرداخت درست مانند چارتر.اگر هنگام خرید بلیط خارجی یا داخلی از بلیط چارتری استفاده کنید سود بیشتری خواهید کرد اما درنظر داشته باشید که در چه زمانی اقدام به خرید بلیط ارزان هواپیما می کنید.

بلیط چارتر هواپیما

اکنون عمیق تر به این واژه می پردازیم.زمانی که این بلیط هواپیما از جانب آژانس های هواپیمایی به فروش می رسد درواقع معامله ای در میان شرکت های هواپیمایی و دفاتر فروش صورت می گیرد.یعنی شرکت های هواپیمایی قسمتی از ظرفیت خود را به دفاتر اجاره می دهند که فروش آن بر عهده ی آژانس های مسافرتی است.

خرید بلیط خارجی یا داخلی چارتر

اگر برای خرید بلیط خارجی یا داخلی نمی توانید مستقیما از شرکت های هواپیمایی دریافت کنید می توانید به آژانس های هواپیمایی مراجعه کنید.قیمت بلیط ارزان هواپیما را آژانس های مسافرتی تعیین می کنند به دلیل این که کارهای فروش را برعهده  دارند.اگر آژانس های هواپیمایی نتوانند تمام ظرفیت اجاره شده را بفروشند باید هزینه ی اجاره را به طور کامل به شرکت های هواپیمایی بدهند چراکه آنان تعهدی در این زمینه ندارند.هنگام خرید بلیط خارجی یا داخلی دقت کنید زیرا گاهی اوقات دلیل نوسانات قیمت همین می تواند باشد چون می خواهند همه ی ظرفیت خود را به فروش برسانند.

در زمان خرید بلیط خارجی یا داخلی شاهد این قضیه هستیم که هرچه بیشتر نزدیک به تایم پرواز می شویم،قیمت بلیط هواپیما چارتر کم تر می شود.آژانس های هواپیمایی برای اینکه بتوانند ظرفیت های باقی مانده را به فروش برسانند قیمت را کم تر می کنند.در زمان هایی که افراد زیادی سفر می کنند مثل ایام نوروز قیمت بلیط هواپیما چارتری و سیستمی تفاوت چندانی نخواهد داشت.

بلیط هواپیما را گران نخرید..

خصوصیات بلیط هواپیما چارتر

از بزرگ ترین ویژگی های این بلیط هواپیما متغیر بودن قیمت است.افرادی که مرتبا در سفر هستند می توانند با صرف زمان و مشاوره با افراد خبره ازبهترین زمان تخفیف آن خبر شوند.هنگام خرید بلیط خارجی یا داخلی از زمان کاهش قیمت ها مطلع شوید.هنگامی که آژانس ها با سود کم و تبلیغات مختلف سعی در فروش بلیط هواپیما های خود دارند بهترین زمان برای خرید بلیط خارجی یا داخلی است.

به عبارتی بهترین زمان برای تهیه ی بلیط هواپیما چارتر، فصل های کم سفر است.تور لحظه آخری نیز به همین شکل است که این کار هم به نفع آژانس های مسافرتی و هم مسافران می باشد.از عیب های بلیط ارزان هواپیما چارتری می توان به عدم استرداد،لغو و کنسلس آن ها اشاره کرد.اگر هم این امکان باشد شما باید بهای سنگینی بپردازید.در پروازهای سیستمی هزینه ی کمتری را به عنوان جریمه خواهید پرداخت.

پرواز چارتر

هواپیماهای چارتر کوچک تر بوده و می توانند کم تر از ده مسافر را جابه جا کنند.این هواپیماها به مراتب لوکس تر بوده چرا که برای مسافران فضایی اختصاصی دارند.شخصیت های مهم و برجسته مخصوصا سیاسی،تجاری از این هواپیماها استفاده می کنند.هواپیمای چارتر را نباید با بلیط هواپیما چارتر اشتباه گرفت.

انواع چارتر

1-چارتر کامل یا full charter

در این حالت کلیه ی صندلی ها در تایمی خاص و مدت مشخصی به وسیله ی چارتر کننده اجاره می شود.

2-چارتر صندلی یا seat charter

در این حالت تنها تعداد محدودی از صندلی ها هنگام خرید بلیط خارجی یا داخلی در اختیار آژانس مسافرتی قرار می گیرد.

چارتر صندلی هم 3نوع دارد:چارتر شناور،اجاره ی صندلی به طور رفت و برگشت و اجاره ی صندلی های مشخص شده.

پرواز چارتر ارزان

چارتر به معنای ارزان ترین بلیط ارزان هواپیما نمی باشد.باید درنظر داشته باشید که در چه زمانی اقدام به خرید بلیط خارجی یا داخلی کرده و اصول مربوط به آن را رعایت کنید. / پایان رپورتاژ آگهی /

منبع: بلیط خارجی

مطالب مشابه را ببینید!