مجله تاپ‌ناز‌

بهترین اتاق فرارهای تهران؛ تجربه استرسی لذت بخش

اتاق فرار (Escape Room)، یکی از بازی‌های نسبتا جدید در ایران محسوب می‌شود که طرفداران زیادی به‌خصوص در میان جوانان دارد. این بازی هیجان‌انگیز ترکیبی جذاب از استرس، ترس و هیجان را برای مخاطبان به ارمغان می‌آورد. در این مطلب سعی داریم با معرفی بهترین اتاق فرار های تهران به ساکنان پایتخت و کسانی که قصد سفر به تهران را دارند کمک کنیم تا یک بازی به‌شدت ویژه را تجربه کنند. با توجه به تعداد بالای اتاق‌های فرار در تهران، انتخاب یک لیست به‌عنوان لیست بهترین اتاق فرارهای تهران کار بسیار سختی است اما اتاق‌هایی که در ادامه معرفی می‌شوند قطعا جزو بهترین اتاق فرارهای تهران محسوب می‌شوند.

آشنایی با بهترین اتاق فرار های تهران

فهرست بهترین اتاق فرار های تهران

برای موفقیت در فرار از بهترین اتاق فرار های تهران که در ادامه معرفی می‌کنیم، به آمادگی ذهنی و جسمی بالایی نیاز خواهید داشت. قطعا اتاق فرارهای بسیاری وجود دارند که شایستگی حضور در میان بهترین اتاق فرارهای تهران را دارند و در این لیست قرار نگرفته‌اند. لیست بهترین اتاق فرارهای تهران به انتخاب ما شامل موارد زیر است:

اتاق فرار شب سیزدهم مجموعه اسکیپ روم

یکی از بهترین اتاق فرارهای ترسناک تهران، اتاق فرار شب سیزدهم از مجموعه اسکیپ روم است. سناریوی این اتاق فرار مربوط به یک روستا است که در شب سیزدهم هر ماه، نفرین بلقیس موجب کشته شدن یکی از فرزندان روستا می‌شود. این اتاق فرار ترسناک که از فضاسازی بی‌نظیری بهره می‌برد، یکی از بهترین اتاق فرار های تهران است که توصیه می‌شود حتما آن را تست کنید. ویژگی‌های اتاق فرار شب سیزدهم عبارت‌اند از:

 • محدودیت سنی: +۱۵
 • مدت زمان بازی: ۷۰ دقیقه
 • تعداد نفرات: ۴ نفر تا ۷ نفر
اتاق فرار سیزدهم؛ از بهترین اتاق فرارهای تهران

اتاق فرار شام آخر مجموعه اسکیپ روم

یکی از بهترین اتاق فرارهای تهران بدون شک اتاق فرار شام آخر است. سناریوی جذاب این اتاق فرار مربوط به رستورانی است که صاحب آن دوستان خود را طی یک حادثه از دست داده و حالا تبدیل به قاتلی روانی شده که قصد دارد مشتریان رستورانش را به شکلی ترسناک بکشد. اتاق فرار شام آخر یک اتاق فرار با درجه سختی بالاست و طراحی محیط دلهره‌آور آن، هیجان و ترس بیشتری را به شما منتقل می‌کند. ویژگی‌های اتاق فرار شام آخر شامل موارد زیر است:

 • محدودیت سنی: +۱۵
 • مدت زمان بازی: ۷۰ دقیقه
 • تعداد نفرات: ۳ نفر تا ۶ نفر
اتاق فرار شام آخر؛ از لیست بهترین اتاق فرارهای تهران

اتاق فرار هکر مجموعه اسکیپ روم

اتاق فرار هکر، یکی از متفاوت‌ترین اتاق‌های فرار در بین بهترین اتاق فرار های تهران است. این اتاق فرار با سبک ماجراجویی خاص خود، معماهای منحصربه‌فردی دارد که مواجهه با آن‌ها قطعا شما را سورپرایز می‌کند. سناریوی اتاق فرار هکر به این صورت است که شما جز گروهی از هکرها هستید و به دولت‌ها برای پیدا کردن مجرمان سایبری کمک می‌کنید. ماموریت شما در این بازی، شکار کردن یکی از بزرگترین مجرمان سایبری است و به این منظور نیاز به حل معماهای پیچیده خواهید داشت. ویژگی‌های اتاق فرار هکر عبارت‌اند از:

 • محدودیت سنی: ندارد
 • مدت زمان بازی: ۷۰ دقیقه
 • تعداد نفرات: ۳ نفر تا ۵ نفر
اتاق فرار هکر؛ یکی از بهترین اتاق فرارهای ترسناک تهران

اتاق فرار آرماگدون از مجموعه اسکیپ روم

آرماگدون یک اتاق فرار منحصربه‌فرد و گزینه‌ای بی‌نظیر برای افرادی است که به دنبال چالش‌های سخت هستند. این اتاق فرار بهترین اتاق فرار در مجموعه اسکیپ روم و یکی از بهترین اتاق فرارهای ترسناک تهران است که داستان زمینه‌ای جذاب آخرالزمانی آن توجه هر کسی را به خود جلب می‌کند. سناریوی این بازی در ویرانه‌های اطراف شهر و در گریز از زامبی‌ها اتفاق می‌افتد که باعث می‌شود احساس وحشت و سرگردانی را در تک‌تک سلول‌های خود حس کنید. با توجه به سناریوی خاص بازی و درجه سختی و پیچیدگی آن، این اتاق فرار مناسب افرادی است که تجربه‌ چندین بازی در سایر اتاق‌های فرار را داشته‌باشند. ویژگی‌های اتاق فرار آرماگدون موارد زیر را شامل می‌شود:

 • محدودیت سنی: +۱۸
 • مدت زمان بازی: ۷۵ دقیقه
 • تعداد نفرات: ۴ نفر تا ۸ نفر

اتاق فرار تسخیر مجموعه انیگما

یکی دیگر از بهترین اتاق فرار های تهران، اتاق فرار تسخیر مجموعه انیگما در برج میلاد است. این اتاق فرار که در دسته‌ اتاق‌های فرار ترسناک و البته محبوب بین کاربران است، درجه سختی بالایی دارد. سناریوی این اتاق فرار مربوط به یک خانه است که اعضای خانواده‌ی ساکن در آن در سال ۱۹۷۴ توسط پدر خانواده با چاقو به قتل رسیده و تکه‌تکه شده‌اند. در طول بازی باید ارواح این خانه را آزاد کنید وگرنه جوان‌ترین عضو گروه را از دست خواهید داد. ویژگی‌های اتاق فرار تسخیر عبارت‌اند از:

 • محدودیت سنی: +۱۶
 • مدت زمان بازی: ۷۵ دقیقه
 • تعداد نفرات: ۴ نفر تا ۶ نفر

اتاق فرار قتل مرموز مجموعه انیگما

در بین بهترین اتاق فرار های تهران، اتاق فرار قتل مرموز نیز یک گزینه جذاب است که محدودیت سنی هم ندارد. در این اتاق فرار شما و هم‌ گروهی‌هایتان تنها ۶۰ دقیقه فرصت دارید که یک قاتل زنجیره‌ای را با توجه به سرنخ‌های به‌جامانده پیدا کنید. اتاق فرار قتل مرموز که در مجموعه انیگما برج میلاد قرار دارد، یک گزینه جذاب برای علاقه‌مندان به حل معما محسوب می‌شود. ویژگی‌های اتاق فرار قتل مرموز شامل موارد زیر است:

 • محدودیت سنی: ندارد
 • مدت زمان بازی: ۶۰ دقیقه
 • تعداد نفرات: ۴ نفر تا ۶ نفر

اقامتی بی دغدغه با رزرو هتل تهران

اگر ساکن تهران نیستید و قصد تجربه‌ اتاق فرار در یکی از بهترین اتاق فرار های این شهر را دارید، با انتخاب بهترین هتل تهران و رزرو آن ضمن اقامتی آسوده و راحت، به سراغ این تفریحات جذاب بروید. مخصوصا اگر سفر شما به صورت مجردی با دوستان‌تان باشد، قطعا تجربه‌ای بی‌نظیر برای‌تان رقم می‌خورد. فقط فراموش نکنید که حتما برای اینکه بتوانید بهترین استفاده را از تایم خود بکنید، باید برنامه‌ریزی خوبی برای سفرتان داشته باشید.

رزرو هتل یکی از مهم‌ترین مراحل در برنامه‌ریزی سفر است. انتخاب هتل مناسب می‌تواند اقامت شما در مقصد را لذت‌بخش‌تر کند و از هزینه‌های اضافی در محل مقصد جلوگیری نماید. هنگام رزرو هتل، عواملی مانند قیمت، موقعیت مکانی، امکانات هتل و نظرات مسافران قبلی باید مورد بررسی قرار گیرند. هتل آپارتمان ها نیز گزینه‌ای مقرون به صرفه هستند و امکانات بیشتری را برای مسافران فراهم می‌کنند. با توجه به این نکات، هتلی را که با بودجه و نیازهای شما مناسب است رزرو کنید و سفری خاطره‌انگیز را تجربه نمایید.

کلام پایان

بازی اتاق فرار، یک بازی هیجان‌انگیز و بی‌نظیر است که امکان تجربه‌ یک ترس و دلهره‌ لذت‌بخش را برای شما فراهم می‌کند. اتاق‌های فرار متنوعی با سناریوهای جذاب و وسوسه‌کننده وجود دارند و در این مقاله سعی کردیم لیست بهترین اتاق فرارهای تهران را به شما معرفی کنیم. بهترین اتاق فرار های تهران همراه با طراحی دکور، نورپردازی و افکت‌های صوتی خاصی که دارند، آدرنالین خون شرکت‌کنندگان را به بالاترین حد می‌رسانند. اگر تا به حال این بازی ترسناک و در عین‌حال دلچسب را امتحان نکرده‌اید، شرکت در یکی از بهترین اتاق فرارهای تهران را حتما در برنامه‌های آینده خود قرار دهید.=.

مطالب مشابه را ببینید!