مجله تاپ‌ناز‌

بهترین خوراکی هایی که در سفر میتوان خورد

image 66

اگر از جمله افرادی هستید که پس از بازدید از وبسایت گردشگری بزن بریم سفر به فکر سفر کردن افتاده اید و به اکنون به دنبال این هستید که بهترین خوراکی ها را برای سفری که پیش رو دارید انتخاب کنید تا انتهای این مقاله از تاپ ناز با ما همراه باشید تا با معرفی بهترین خوراکی هایی که در سفر میتوانید مصرف کنید سفرتان را برای شما و خانواده تان جذاب تر از همیشه کنیم.

میوه ها و سبزیجات

میوه ها و سبزیجات بخش ثابت خوراکی های هر سفری به شمار می روند. اینکه قصد دارید با خودرو شخصی به سفر بروید یا قطار و هواپیما و حتی کشتی، میتواند در مصرف برخی از میوه و سبزیجات و همچنین خوراکی هایی که طی سفر قرار است آنها را میل نمایید محدودیت هایی ایجاد کند.

در طی سفر میتوانید از میوه های تازه ای مانند سیب، پرتقال و خیار که پای ثابت همه مسافرت های ما ایرانیان هستند استفاده کنید همچنین برای خشکبار میتوانید کشمش، خرما، انجیر و توت خشک را انتخاب کنید، مطمئنا میل کردن یک چای گرم با استفاده از این خشکبار میتواند طعم متفاوتی از چای در سفر را برای شما به ارمغان آورد.

آجیل و دانه ها

آجیل و دانه ها از جمله خوراکی های محبوب کودکان به شمار می روند. از جمله آجیل و دانه هایی که در طی سفر میتوانید مصرف کنید میتوان به بادام، گردو، پسته، فندوق، بادام زمینی، تخمه آفتاب گردان، تخمه کدو و تخمه هندوانه میتوان اشاره نمود.

image 67

غلات مقوی

اگر سفر طولانی در پیش دارید و نیازمند صرف وعده غذایی در بین راه هستید غلات و حبوبات میتواند بهترین انتخاب برای سفر شما باشد. انواع نان تست، نان سبوس دار و نان پیتا میتوانند نان صبحانه و میان وعده شما را تشکیل دهند.

محصولات لبنی

در حال حاضر پنیرهای مختلفی در بازار وجود دارند که باتوجه به ذائقه خود و فرزندانتان میتوانید از آنها برای صرف در وعده صبحانه یا میان وعده سفر خود استفاده کنید. همچنین ماست های یونانی و چکیده نیز میتوانند در کنار وعده های غذایی به عنوان یک مکمل بی نظیر در نظر گرفته شود.

image 68

نکات مهم در انتخاب بهترین خوراکی هایی که در سفر میتوان خورد

برای اینکه بتوانید بهترین ترکیب خوراکی ها را برای سفری که پیش رو دارید انتخاب کنید لازم است تا شناخت کامل و کافی از ذائقه خود و اعضای خانواده تان داشته باشید. همچنین باتوجه به اینکه ممکن است در طول سفر به یخچال دسترسی نداشته باشید از خوراکی هایی استفاده کنید که ماندگاری بالایی در دمای محیط داشته باشند.

اگر قصد دارید تا در زمان بازدید از جاذبه های گردشگری ایران خوراکی هم میل کنید حتما به این نکته توجه داشته باشید که خوراکی هایی را همراه داشته باشید که موجب آلوده و کثیف کردن محیط جاذبه گردشگری مورد نظر نشود.

مطالب مشابه را ببینید!