بهترین شکل سشوار کشیدن موها

سشوار

من عاشق آرایش موها در خانه و انجام کارهای خلاقانه و جدید هستم اما چطور یک نفر می‌تواند در شلوغی تعطیلات، زمان این کار را پیدا کند؟

من به ندرت وقت می‌کنم که کارهای ضروری‌ام را در اینترنت انجام دهم، چه برسد به اینکه صبر و زمان لازم برای آرایش یک مدل مو را پیدا کنم زیرا باید تمام کارهایم را قبل از رفتن به خانه و دیدن خانواده‌ام انجام دهم. من هر تلاشی هم در مورد آرایش موهایم انجام دهم نتیجه کار، مطمئنا شبیه عکس‌های زیبای موجود در اینترنت نخواهد بود. ساده‌ترین ترفند در این کار که بسیاری از مردم به آن توجهی نمی‌کنند یا حتی به فکر انجام دادنش نمی‌افتند، سشوار کشیدن موهاست. این کار تا چند روز ماندگاری دارد و می‌تواند بسادگی، کل ظاهر شما را تغییر دهد.

دوستان جدید من در Kolorbar NYC از لحظه‌ای که آنها را دیدم مانند خانواده‌ام بودند و به من اطلاعاتی دادند درباره اینکه چطور موهایی مانند عکس‌های مجلات داشته باشم و چطور کاری کنم که در سراسر تعطیلات به همان شکل بمانند.

من فکر می‌کنم که سشوار کشیدن مو، کار بسیار مهمی است و اگر بطور حرفه‌ای انجام شود می‌تواند به شما ظاهری بی نقص و زیبا بدهد.

در اینجا چند راهنمایی برای یک سشوار بی عیب در ایام تعطیلات آورده‌ام:

۱. خودتان تحقیق کنید

همیشه در سالن هایی سشوار بکشید که از محصولاتی با بالاترین کیفیت استفاده می‌کنند. kolobarاز محصولات بدون سولفات استفاده می‌کند که از نظر من مهم و ضروری است.

۲. درخواست نوبت

قبل از نوبت گرفتن، از آرایشگاه بپرسید که چه کسی مسئول سشوار کشیدن در آنجاست. وقتی به یک رستوران می‌روید، از پیشخدمت می‌پرسید که غذاهای اصلی کدامها هستند. در آرایشگاه نیز تقریبا همان کار را انجام می‌دهید.

۳. سشوار موهایتان را با دوام کنید

برای افزایش ماندگاری سشوار موهایتان، در هنگام شب موها را در بالای سرتان جمع کنید. بسیاری از خانمها از چرب شدن و چین خوردن موهایشان شکایت دارند. مشکل چین های مو با گیره های موی مناسب حل می‌شود. از گیره های کشی استفاده نکنید و به موهایتان، گیره های پارچه‌ای ببندید که امروزه در اکثر سالنها موجود است. برای رفع هر نوع چربی، استفاده از شامپو خشک روی پوست سر، بهترین کار است.

وقتی برای انجام کاری مانند پیاده روی با سگ بیرون می‌روید، فقط کافی است موهایتان را در بالا ببندید تا حجم موهایتان حفظ شود.

۴. ترمیم سشوار جلوی مو

از سشوارتان با درجه حرارت کم استفاده کنید و با استفاده از یک برس گرد، بخشهایی از جلوی مو را که حجمشان را از دست داده اند، دوباره درست کنید. در این زمان می‌توانید به ریشه موهایتان نیز شامپو خشک بزنید. یک سشوار سریع می‌تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.

برای هریک از شما که در تعطیلات به تنوع نیاز دارید، سشوار کشیدن یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانید برای خودتان انجام دهید و در دراز مدت در زمان صرفه جویی کنید. شاید بعضی ها مانند مادر شوهر آینده تان فکر کنند که شما به تنهایی تمام این کارها را انجام داده‌اید.

مطالب مشابه را ببینید!