مجله تاپ‌ناز‌

چگونه بهترین مبل با کیفیت را با توجه به بودجه خود پیدا کنیم

مبل جدید یک سرمایه گذاری بزرگ است. نه تنها اغلب یک طراحی است ، بلکه در جایی است که بسیاری از ما هر روز اوقات فراغت و استراحت خود را در آنجا می گذرانیم ، بنابراین بهترین مبل ها باید دوام و سبک عالی داشته باشند. اما قبل از شروع کار خود برای قطعه مناسب ، احتمالاً می خواهید بودجه خود را در نظر بگیرید.
هزینه های مبل بسته به سبک ، ساخت و ساز و برند آنها می تواند در هر جایی متفاوت باشد. خوشبختانه ، شما می توانید یک مبل عالی را تقریباً در قیمت های بالای ۱۵میلیون پیدا کنید. البته لازم است که به اطلاعات مورد نیاز برای شناسایی شاخص های کیفیت خوب آشنا باشید.

از این راهنما برای کمک به شما در تعیین بهترین هزینه های مبل بر اساس عواملی مانند فضایی که در اختیار دارید ، بودجه، نوع مواد استفاده شده و سبک ساخت و ساز مبل استفاده کنید.

چگونه بهترین مبل با کیفیت را با توجه به بودجه خود پیدا کنیم

چقدر باید برای یک مبل هزینه کنم؟

قیمت مناسب برای یک مبل جدید به عواملی مانند سبک زندگی ، بودجه و کیفیت مبل شما بستگی دارد. به عنوان مثال ، برخی از مبل ها ممکن است در ابتدای خرید هزینه کمتری داشته باشند اما فاقد دوام هستند ، بنابراین ممکن است قبل از دانستن این موضوع ، مجبور شوید پس از گذشت زمانی کم دوباره مبلی دیگر را خریداری کنید. اندازه مبل نیز عامل مهمی در تعیین قیمت است. اگر یک اتاق نشیمن کوچک دارید ، یک مبل دوست داشتنی ارزان تر ممکن است بیشتر از یک بخش بزرگ و گران قیمت هماهنگ باشد.

1. فضایی که دارید

قبل از سرمایه گذاری در یک مبل جدید ، اندازه فضای خود را در نظر بگیرید. اگر سعی در اضافه کردن یک بخش بزرگ و 4 صندلی به یک اتاق نشیمن کوچک دارید ، می تواند فضای شما را بسیار گرفتگی تر و شلوغ تر کند. به همین ترتیب ، یک مبل کوچک در یک فضای بزرگ می تواند نامناسب به نظر برسد. برای فضاهای کوچکتر نیز می توانید از مبل های ال مانند استفاده کنید که علاوه بر زیبایی محیط کمی را اشغال کرده و به راحتی امکان رفت و آمد و استراحت را فراهم میکنند.

برای یافتن اندازه مناسب مبل ، توصیه می شود که “فضایی را که مدنظر دارید را، اندازه گیری کنید. “

چگونه بهترین مبل با کیفیت را با توجه به بودجه خود پیدا کنیم

2. بودجه شما

برای بیشتر ما ، بودجه هنگام خرید یک مبل جدید یک عامل بسیار مهم است. اما هنگام تعیین بودجه خود ، باید در هزینه های کوتاه مدت و بلند مدت نیز تأثیرگذار باشد. به عنوان مثال ، یک مبل ارزان قیمت ممکن است گزینه مناسبی به نظر برسد ، اما اگر با کیفیت و مقاوم ساخته نشده باشد ، ممکن است خودتان فقط در عرض کمتر از دو سال نیاز به خرید مبل جدید داشته باشید ، در حالی که یک مبل گران قیمت و با کیفیت بالا ممکن است دوام داشته باشد و عمر طولانی تری بکند.
مبل به طور معمول بیشترین قطعه مورد استفاده در پذیرایی خانه است که تمام نگاه ها را به خود جذب میکند و اگر عاقلانه خریداری کنید برای مدتی با شما خواهد بود.
خوشبختانه ، می توانید مبل های با کیفیت بالا را در هر محدوده قیمت پیدا کنید.از خرید و مقایسه قیمت های خرده فروشان مختلف نترسید. ممکن است شما بتوانید با خرید در هنگام فروش ، معامله بهتری را در یک مبل رده بالا پیدا کنید.

چگونه بهترین مبل با کیفیت را با توجه به بودجه خود پیدا کنیم

3. سبک مبل

با توجه به اینکه احتمالاً می خواهید مبل جدید شما در فضای خود عالی به نظر برسد ، سبک یکی دیگر از عوامل مهم است که باید هنگام بودجه برای یک مورد جدید در نظر بگیرید. انواع مختلفی از مبل ها برای انتخاب وجود دارد. برخی از محبوب ترین سبک ها عبارتند از:

  • مبل های مدرن در اواسط قرن
  • مبل های مینیمال
  • مبل های مدولار
  • مبل های مقطعی
  • مبل کلاسیک
  • مبل های مدرن
  • و…

برای رسیدن به سبک مناسب ، بقیه طراحی داخلی خود را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، اگر بیشتر از یک طیف رنگی با جزئیات کم استفاده می کنید در واقع سبک شما مینیمالیست است و در این فضا ممکن است یک مبل با طراحی ساده بهترین گزینه باشد.

همچنین ، نوع و نحوه استفاده خود را از مبل در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، اگر قصد دارید از آن به عنوان مکان اصلی برای تماشای فیلم و تلویزیون استفاده کنید ، پس از یک مبل ال راحتی یا یک مبل مدرن استفاده کنید تا به راحتی شما در هنگام تماشای تلویزیون کمک کند. همچنین ممکن است در این حالت یک مبل تختخواب شو را در نظر بگیرید که می تواند با تغییر اندازه ای که پیدا میکند راحتی شما را تضمین کند. اما اگر مبل در اتاقی باشد که از آن استفاده نمی کند ، شاید زیبایی شناسی مبل برای شما مهمتر از راحتی آن باشد و رنگ و طرح آن را با توجه به سایر وسایل چوبی اتاق خوابتان انتخاب کنید.

چگونه بهترین مبل با کیفیت را با توجه به بودجه خود پیدا کنیم

4. ساخت مبل

دشوار است که بگوییم مبل با کیفیت بالا با نگاه کردن به آن چه قیمتی دارد. برای درک دقیق دوام و ساخت و ساز مبل ، حتماً در مورد ساخت قاب مبل ، پر کردن کوسن صندلی با ابری های مختلف و انواع مواد تحقیق کنید تا بتوانید خریدی از روی آگاهی و مناسب داشته باشید.

علاوه بر این ، صندلی و کوسن پشتی را در نظر بگیرید. به طور معمول ، کوسن ها پر از ابرها یا فیبرهای پلی استر هستند. کوسن های پایین و ابر۳۵ کیلو ویژه برای حفظ شکل خود بسیار خوب شکل خود را حفظ میکنندو احساس راحتی به شما و مهمانانتان می دهند و حتی اگر افراد بیشتری روی آن بنشینند باز هم دچار فرورفتگی نمی شوند و حتی برای افرادی که نسبت به برخی مواد حساسیت دارند نیز مناسب اند. آنها معمولاً ارزان تر هستند اما شکل خود را به خوبی حفظ می کنند. کوسن های فوم با چگالی بالا محکم تر از فیبرهای پلی استر هستند ، اما اغلب آنها کمترین هزینه را دارند.
5. اثاثه یا لوازم داخلی مبل
انتخاب پارچه نیز نقش مهمی ایفا می کند. بهترین پارچه برای مبل ها به نیاز ، بودجه و سبک زندگی شما بستگی دارد. مبل های چرمی به طور کلی با دوام و کیفیت خوب در نظر گرفته می شوند و حفظ آنها نسبت به سایر پارچه های اثاثه یا لوازم داخلی آسانتر است ، اما معمولاً بسیار گران قیمت هستند.

همچنین می توانید یک پارچه مخمل خریداری کنید که در حالی که تحمل سایش و پارگی از حیوانات خانگی و بچه ها را دارد ، برای مقاومت در برابر لکه ها نیز طراحی شده است.

نکات مهم خرید مبل:

هنگام خرید مبل جدید به دنبال چه چیزی باشید
هنگام استفاده از فروشگاه های مبلمان برای مبل جدید خود ، چند علامت وجود دارد که می توانید به دنبال آن باشید تا نشان دهید که یک مبل آیا از کیفیت بالایی برخوردار است یا خیر.
همچنین ایده خوبی است که مدتی را صرف نشستن روی مبل کنید تا ببینید که کوسن ها چه احساسی به شما می‌دهند، و همچنین وقتی از جایتان بلند می شوید چگونه به نظر می رسند.

سرانجام ، تعیین کنید که آیا هر مبل در آینده ضمانت دارد یا خیر. ضمانت محکم حداقل پنج سال نشانگر خوبی است که مبل جدید شما برای ماندگاری ساخته شده است.

منبع

مطالب مشابه را ببینید!