مجله تاپ‌ناز‌

بهترین متخصصین زیبایی

متخصص لیفت نخ

امروزه جراحی زیبایی راهی عالی برای اصلاح قسمت هایی از بدن شما است که کاملاً از آنها راضی نیستید، و می تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد. روش های جراحی پلاستیک از جراحی های بزرگ مانند لیپوساکشن و جراحی بینی تا روش های کم تهاجمی و غیر جراحی مانند تزریق پرکننده های پوستی را شامل می شود. اگرچه تمام اقدامات پزشکی خطرات بالقوه ای دارند، جراحی پلاستیک بسیار رایج است. با این حال، یافتن بهترین متخصص زیبایی مناسب برای گرفتن بهترین نتایج از هر روشی که در فکر انجام آن هستید، نقش مهم و ضروری دارد. بنابراین، اگر فکر می‌کنید هنگام تلاش برای یافتن متخصص زیبایی باتجربه به دنبال چه ویژگی‌هایی باشید، به جای درستی آمده‌اید.

ویژگی های متخصص زیبایی موفق:

1. متخصص زیبایی موفق دارای گواهینامه هیئت مدیره است: قبل از انجام هر نوع روش پزشکی، باید مطمئن شوید که پزشک شما آموزش های مناسب را گذرانده است.

2. میزان تجربه متخصص زیبایی از اهمیت بالایی برخوردار است: در همه تخصص های پزشکی، تجربه و مهارت او در کسب نتایج مهم می باشد. بنابراین، هنگام ملاقات با یک متخصص و جراح زیبایی همیشه در مورد تجربه او بپرسید.

تخفیف ژل لب پاسداران

3. برترین متخصص و جراح، حرفه ای است: انجام هر روش پزشکی می تواند بسیار اضطراب آور باشد. اکثر پزشکان این را می دانند و جراحان با کیفیت همیشه به حرفه ای ترین شیوه عمل می کنند تا احساس راحتی بیشتری داشته باشید. یک جراح پلاستیک برتر دارای بسیاری از ویژگی های دیگر است که آن ها را حرفه ای می داند. به عنوان مثال:

 • یک پزشک حرفه ای نه تنها در رشته خود متخصص خواهد بود، بلکه محترم و وظیفه شناس می باشد.
 • آن ها همچنین شنوندگان خوبی خواهند بود و می توانند به خوبی با بیماران خود ارتباط برقرار می کنند.
 • یک پزشک حرفه ای نیز به اندازه کافی وقت خود را در اختیار شما قرار می دهد.

4. یک متخصص موفق محیطی امن را برای بیمارانش فراهم می کند: پزشک خوب باید بتواند در طی درمان شما محیطی پاکیزه و ایمن را برای شما فراهم کند. از مشاوره در مطب تا انجام عمل جراحی در یک مرکز جراحی معتبر، تمیزی و ایمنی همیشه باید به عنوان یکی از اولویت های جراح شما باشد. همچنین اعمال سرپایی مانند تزریق بوتاکس، تزریق ژل و انواع فیلرها نیز نیاز به محیطی کاملا بهداشتی همراه با تجهیزات پیشرفته دارند.

5. یک جراح برتر خدمات شگفت انگیزی را به مشتریان ارائه می دهد: یک کلینیک زیبایی خوب و پیشرفته دارای تیمی از متخصصان صبور و حرفه ای است تا بهترین خدمات ممکن را به شما ارائه می دهند.

6. یک متخصص زیبایی خوب به تمام سوالات شما با صبوری پاسخ می دهد:  حتی اگر در مورد روش آتی خود تحقیق کرده باشید، همیشه لیستی از سوالاتی وجود دارد که ممکن است پاسخ آن ها را پیدا نکرده باشید. همچنین یک جراح برتر ابزارها و منابعی را در اختیار شما قرار می دهد تا آرامش بیشتری در مورد روش درمان به شما بدهد. او همچنین به اندازه کافی وقت خود را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید قبل از عمل جراحی زیبایی به همه چیزهایی که نیاز دارید بپردازید.

7. یک پزشک و جراح زیبایی برتر با بیمار همدل و همراه است: شما نمی خواهید با یک جراح که فقط به انجام عمل جراحی و ادامه آن اهمیت می دهد، سر و کار داشته باشید. در عوض، باید به دنبال متخصصی باشید که واقعا مراقب شما باشد و با شما همدردی کند. علاوه بر این، آنها انگیزه های شما را برای انجام جراحی پلاستیک زیبایی درک می کنند و همیشه تصمیماتی می گیرند که به نفع شما باشد. جراح پلاستیک انتخابی شما باید همیشه به شما این احساس را بدهد که درک شده اید تا در تمام مدتی که تحت مراقبت او هستید احساس راحتی و امنیت کنید.

8. بهترین پزشک در زمینه زیبایی صادق است: یک جراح پلاستیک با کیفیت در مورد صلاحیت و تجربه خود شفاف خواهد بود. یک متخصص موفق صراحتاً کار می کند و سعی می کند همیشه از ایجاد انتظارات غیر واقعی که منجر به احساس نارضایتی بیماران می شود، اجتناب کند. او همیشه آنچه را که می خواهید بشنوید به شما نمی گوید، و این اشکالی ندارد! وظیفه آن ها این است که آنچه را که باید بشنوید به شما بگویند تا بتوانید بهترین مراقبت های پزشکی و نتایج ممکن را دریافت کنید. همانطور که شما باید همیشه با پزشکان خود صادق باشید تا بهترین مراقبت ممکن را دریافت کنید، پزشکان شما نیز مسئولیت دارند که کاملاً با شما صادق باشند.

دکتر محمدحسین کره ای

9. یک جراح موفق، توصیفات خوبی از بیماران خود دارد: یکی از بزرگترین ویژگی هایی که یک متخصص زیبایی برتر خواهد داشت، فهرستی از مشتریان خوشحال است! علاوه بر این، یک جراح و متخصص عالی می‌ت واند عکس ‌های قبل و بعد از کار گذشته خود را به شما نشان دهد. به این ترتیب، شما مجبور نخواهید بود که حرف آنها را در مورد مهارت های آنها بپذیرید، می توانید اثبات نتایج آنها را ببینید!

10. یک متخصص موفق مهارت ها و تکنیک های جدید زیبایی را تحقیق و اجرا می کند: رشته پزشکی دائما در حال تغییر، تکامل و بهبود است. بنابراین، شما باید یک متخصص زیبایی و جراح پلاستیک پیدا کنید که همیشه با جدیدترین و نوآورانه ترین تکنیک ها به روز باشد. آنها باید فن آوری ها، روش ها و درمان های جدید را در زمینه خود بدانند و درک کنند.

به هر حال، نوآوری ‌ها در پزشکی، روش ‌ها را دقیق ‌تر و کارآمدتر می‌کنند. از نتایج بهتر در جراحی گرفته تا جای زخم کمتر، کار با جراحی که آخرین تکنیک ها را می داند می تواند نتایج بهتری برای شما به ارمغان بیاورد. بنابراین، بهترین جراحان پلاستیک در حال حاضر تلاش می کنند تا همیشه با آخرین یافته های پزشکی به روز باشند تا بهترین مراقبت و نتایج ممکن را به شما ارائه دهند.

بهترین متخصصین زیبایی همیشه مایل به یادگیری هستند. مهارت های جدید برای بهتر شدن در کاری که انجام می دهند. آنها همچنین باید مایل باشند که تیم خود را آموزش دهند تا همه کسانی که در مراقبت از شما دخیل هستند بتوانند بهترین تجربه ممکن را برای شما و سایر بیماران فراهم کنند.

11. بهترین پزشک در زمینه زیبایی اعتماد ایجاد می کند: انجام عمل جراحی زیبایی یک موقعیت بسیار آسیب پذیر است. بنابراین، شما باید بتوانید کاملاً به کسی که آن را انجام می دهد اعتماد کنید. یک جراح پلاستیک برتر همیشه برای ایجاد اعتماد و کاهش اضطراب شما در مورد این عمل، فراتر از آن عمل می کند. آنها همیشه به شما اطمینان می دهند، احساسات و نگرانی های شما را درک می کنند و شما را به خوبی در جریان امور قرار می دهند. علاوه بر این، آنها اصطلاحات را توضیح می دهند و از رفتارها و حرف هایی که ممکن است باعث ایجاد استرس در شما شود اجتناب می کنند.

بهترین متخصصین زیبایی

جمع بندی:

یک متخصص زیبایی موفق و عالی همیشه بهترین علایق شما را در دل خواهد داشت. آنها همچنین حرفه ای، دلسوز، صادق و دارای مدارک لازم برای طبابت خواهند بود. آنها به گونه ای رفتار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که بهترین نتایج و تجربه ممکن را به دست می آورید. آنها اطلاعات خود را به روز می کنند تا از علوم جدید دنیا بهره گیرند. جهت تماس با کلینیک زیبایی دکتر محمدحسین کره ای میتوانید از طرق زیر اقدام کنید.

آدرس: تهران، پاسداران، ساقدوش، نبش رحمانیان غربی، پلاک 6، ساختمان ریحان، واحد 18 طبقه 3  |  02122303360

خدماتی که در کلینیک زیبایی دکتر کره ای انجام میشود شامل:

 • لیفت نخ
 • جوانسازی
 • تزریق ژل لب
 • تزریق بوتاکس
 • مادلینگ صورت
 • حجم دهی باسن
 • افزایش سایز آلت تناسلی
 • لیفت صورت
 • ·      ….

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به پیج اینستاگرامی ما از تمام نمونه کارها دیدن فرمایید.

مطالب مشابه را ببینید!