بهترین گوشی هوشمند از نظر عمر باتری ؟+ عکس

امروزه یکی از معضلات گوشی های هوشمند ،میزان مصرف باتری است. یک گوشی هوشمند برای اینک CPU، RAM بتواند از پس انرژی مورد نیاز صفحه نمایش و… بر بیاید باید باتری قوی داشته باشد، از این رو شرکت های تولید کننده اسمارت فون ،تلاش های زیادی را برای ساخت باتری های با طول عمر بالا کرده اند که در این مطلب با چندتا از بهترین آنها آشنا می شویم.

LG G2

باتری این گوشی با پردازنده Snepdragon 800 و باتری “۳۲۰۰ mAh”، ۱۳ ساعت و ۴۴ دقیقه طول عمر داشته است، البته نسخه AT&T این گوشه ۱۰ ساعت و ۴۲ دقیقه و مدل Verizon حدود ۹ ساعت ۱۴ طول عمر دارند.

Nokia Lumia 1520

طول عمر باتری گوشی Nokia Lumia 1520 (AT&T) که صفحه نمایش ۶ اینچی و رزولوشن ۱۰۸۰p و پردازشگر Snapdragon 800 و دوربین ۲۰ MP دارد ۱۱ ساعت و ۲۸ است.

Samsung Galaxy Note 3

طول عمر باتری این گوشی ۵.۷ اینچی که پردازگر ۲.۳-GHz, quad-core Qualcomm Snapdragon 800 و رم ۳GB دارد ۱۱ ساعت و ۱۵ است

Motorola Droid Maxx

این گوشی با باتری ۳۵۰۰mAh خود ۹ ساعت و ۲۵ دقیقه عمر دارد.

HTC One

طول عمر باتری این گوشی با صفحه نمایشSuper AMOLED 1080p، ۴.۷inches و پردازشگر ۱.۷GHz Qualcomm Snapdragon 600 و باتری ،۲۳۰۰ mAh 8 ساعت و ۱۷ دقیقه است

LG Lucid 2

عمر باتری این گوشی ۴ اینچی که از پردازنده ۱.۷-GHz dual-core Qualcomm Snapdragon S4 Plus بهره می برد ۷ ساعت و ۵۵ دقیقه است

HTC 8XT

عمر باتری این گوشی ۴.۳ اینچی که از یک پردازنده ۱.۴-GHz dual-core Qualcomm Snapdragon 400 و یک رم ۱ GBبهره می برد ۶ ساعت و ۴۳ دقیقه است.

Samsung Galaxy S4

طول عمرباتری این گوشی که صفحه نمایش ۵ اینچی و پردازشگر ۱.۹GHz Qualcomm Snapdragon 600 ، رم ۲ GBدارد ۶ ساعت و ۴۱ است.

Sony Xperia Z

عمر باتری این گوشی با صفحه نمایش ۵-inch با پردازنده ۱.۵-GHz Quad Core Snapdragon S4 pro و رم ۲GB 6 ساعت و ۳۵ است.

مطالب مشابه را ببینید!