مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی جاس استون خواننده زن + ماجرای دیپورت از ایران و عکس های این خواننده

جاس استون

جاس استون خواننده زن معروفی است که اخیرا به ایران سفر کرد و قصد داشت کنسرت اجرا کند ولی به دلیل ممنوع بودن خوانندگی زنان، او دستگیر شد و به کشورش دیپورت شد. در این قسمت بیوگرافی کامل و عکس های او را مشاهده می کنید.

جاس استون

بیوگرافی جاس استون

جاس استون Joss Stone خواننده زن سبک سول و بازیگر انگلیسی متولد 11 آوریل سال 1987 می باشد. نام قبلی او Joscelyn Eve Stoker بوده است.

استون با آلبوم مولتی-پلاتین جلسه‌های سول معروف شد. این آلبوم در سال ۲۰۰۴ یکی از نامزدهایجایزه مرکوری شد.

جاس استون

آلبوم دوم وی که به مانند آلبوم اول به درجهٔ پلاتینی دست یافت عقل، بدن و روح نام داشت و در بریتانیا برای یک هفته در صد جدول پرفروش‌ترین آلبوم‌ها بود.

تک‌آهنگ تو مرا داشتی نیز جز ۱۰ آهنگ برتر بود. هر دو آهنگ و آلبوم در جایزهٔ گرمی سال ۲۰۰۵ نامزد شدند، در حالی که خود جاس برای بهترین خواننده نامزد شده بود.

او همچنین در نظرخواهی سالیانهٔ بی‌بی‌سی، صدای سال ۲۰۰۴، ۵ام شد.

او جوان‌ترین خوانندهٔ زن برتانیایی است که در جدول پرفروش‌ترین آلبوم‌ها، رتبهٔ اول را کسب کرده‌است.

جاس استون

آلبوم سوم او معرفی جاس استون در مارس ۲۰۰۷ منتشر شده و با ردهٔ طلایی توسط انجمن صنعت ضبط موسیقی رده‌بندی شد.

آلبوم آخر او مرا رنگ کن، آزاد! در ۲۰ اکتبر ۲۰۰۹ به بازار عرضه شد، که در ۱۰ آلبوم پرفروش هفته قرار گرفت ولی فروشش از همهٔ آلبوم‌های قبلی او کمتر بود.

جاس استون

در کل سابقهٔ هنری خود، او فروش جهانی بالغ بر ۱۱ میلیون آلبوم داشته‌است. سه آلبوم اول او در ایالات متحده ۲۷۷۲۰۰۰ بار به فروش رفته‌اند و دو آلبوم اولش در بریتانیا ۲ میلیون با خریداری شده‌اند. استون تاکنون ۲ بار برندهٔ جایزهٔ بریت و یک بار گرمی شده‌است.

او بازیگری را هم با بازی در فیلم آرگون در سال ۲۰۰۶ آغاز کرد. در سریال‌های تلویزیونی نیز با بازی نقش آن کلیو در مجموعه تودورها، کار خود را شروع کرد.

جاس استون

ماجرای سفر به ایران و دیپورت شدنش

جاس استون در ادامه تور جهانی اش وارد کشور ایران شد و از سوری ماموران بازداشت شد و پس از یک روز دستگیری به خارج از ایران دیپورت شد.

او با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود توضیح داد که می‌دانسته طبق قوانین ایران چون زن است اجازه برگزاری کنسرت ندارد و چنین قصدی هم نداشت اما باز او را از ایران اخراج کرده‌اند.

خانم استون همچنین گفت که نه دوست داشته در ایران به زندان برود و نه می‌خواسته جان کسی را به خطر بیندازد.

این خواننده برنده جایزه گرمی پیش از ایران در بسیاری از نقاط دنیا از جمله برخی کشورهای عربی مانند قطر و امارات و کویت برنامه اجرا کرده بود.

برخورد با این هنرمند بریتانیایی در حالی است که دو سال پیش کندی چارمز یک ستاره فیلم های پورن توانسته بود برای عمل زیبایی به ایران سفر کند.

جاس استون

جاس استون در ایران

جاس استون

دستگیری و دیپورت خواننده زن انگلیسی در ایران

جاس استون

مطالب مشابه را ببینید!