مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی کامل آزاده آل ایوب (خاله نرگس رنگین کمان) و عکس های همسرش

آزاده آل ایوب

آزاده آل ایوب بایگر 41 ساله ایرانی است که به دلیل ایفای نقش خاله نرگس در برنامه رنگین کمان مشهور شده است. او بیشتر در برنامه های کودک فعال است. در این قسمت بیوگرافی کامل آزاده آل ایوب و عکس های او و همسرش را قرار داده ایم.

بیوگرافی کامل آزاده آل ایوب

آزاده آل ایوب متولد 5 بهمن سال 1357 در تهران است او مجری برنامه کودک و گوینده است. مدرک کارشناسی رشته جامعه شناسی را دارد و به دلیل خاله نرگس برنامه رنگین کمان مشهور شده است.

آزاده آل ایوب

شروع اجرا

او از سن 19 سالگی مجری گری را شروع کرد و در تلویزیون مشغول به کار شد.

در سال 79 هم مجری برنامه کودک در شبکه جام جم شد. او با اجرای برنامه رنگین کمان و ایفای نقش خاله نرگس مشهور شد. او در کنار عروسک چرا و عروسک پنگول اجرا داشته است.  در برنامه شب های ایرانی و امید های ایران هم اجر داشته است. او یکی از مجریان معروف برنامه کودک در دهه 80 و 90 است که حتما در آینده تبدیل به یک نوستالژی شیرین خواهد شد.

آزاده آل ایوب

مخالفت خانواده

آزاده آل ایوب می گوید که خانواده ایم با بازیگری من موافق نبودند ولی به آرامی وارد کار اجرا شدم و با مشاهده محیط کاری من خیالشان راحت شد زیرا صدا و سیما امنیت اخلاقی دارد.

بازیگری را هم دوست دارم و اگر پیشنهادی از سوی کارگردانان معروف ایرانی داشته باشم حتما قبول می کنم.

آزاده آل ایوب

ورود به عرصه اجرا

او می گوید که در ابتدا یکی از دوستان و همکلاسان سابق که در صدا و سیما مشغول بود، از علاقه من به اجرا خبر داشت و به محض اینکه متوجه شد برنامه رنگین کمان نیاز به مجری دارد به من اطلاع داد و من هم اجرای برنامه را بعهده گرفتم.

او می گوید که سبک کاری اش خاص است و با مجریان دیگر تفاوت دارد ولی از دیدن اجرای خانم ها رضاییف خامنهف هاشمی و معاونی لذت می بردم.

اما دلیل انتخاب نام نرگس در برنامه کودک این بود که به من گفتند یک نام هنری انتخاب کنم و من که به امام زمان (عج) علاقه داشتم این نام را برگزیدم.

آزاده آل ایوب

ازدواج و همسرش

هیچ عکس و یا خبری از ازدواج او منتشر نشده است و وضعیت مجرد یا متاهل بودن او معلوم نیست.

آزاده آل ایوب

آثار و اجراها

برنامه مهمانی ماه رمضان شبکه 1

برنامه کودک رنگین کمان شبکه 5

برنامه امیدهای ایران شبکه جام جم

شب های ایرانی سرتاسر دنیا شبکه جام جم

آزاده آل ایوب آزاده آل ایوب آزاده آل ایوب آزاده آل ایوب آزاده آل ایوب آزاده آل ایوب

 

مطالب مشابه را ببینید!