مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی امید آهنگر (علی کوچولو) و نوشین خانی؛ عکس های آنها در خارج

photo 2024 03 01 20 35 22

تولد

بیوگرافی امید آهنگر و نوشین خانی؛ رفتن به شبکه من و تو و عکس های آنها در خارج

امید در یک خانواده کاملا هنرمند بدنیا آمده است. پدرش رضا آهنگر از مدیران تولید تلویزیونی و مادرش پوران مقدم چهره پرداز و گریمور بود ، خواهرش آرام طرای صحنه و لباس و برادرش کاوه نیز بازیگر است.

ali kocholo dahe 60 2

شهرت

در سال ۱۳۶۲ وقتی ۵ ساله بود توسط یکی از همکاران پدرش برای بازی در سریال علی کوچولو معرفی و بعد از بازی در این مجموعه با نام علی کوچولو مشهور شد. او از سال ۱۳۶۶ در ۹ سالگی بازی در سینما را با فیلم تحفه ها به کارگردانی ابراهیم وحیدزاده تجربه کرد.

ازدواج و زندگی شخصی

امید آهنگر تاکنون دوبار ازدواج کرده است ، زندگی زناشویی اول او با به دنیا آمدن یک فرزند پسر بنام آرتین پس از مدتی به طلاق ختم شد

او برای دومین بار با خانم نوشین حسین خانی که ایشان نیز تجربه بازی در چندین و فیلم و سریال دارد ازدواج کرد.

ماجرای پیوستن امید آهنگر و نوشین خانی به شبکه من و تو و بیوگرافی آنها

امید آهنگر و همسرش نوشین خانی سال های دور در سینما و تلوزیون فعالیت داشتند. این دو بازیگر فروردین سال 97 به شبکه من و تو پیوستند. امید آهنگر دلیل مهاجرتش از ایران را شرایط سخت هنرمندان و بیکاری عنوان کرده است. آنها هم اکنون ساکن کشور هلند هستند.

بیوگرافی امید آهنگر

امید آهنگر بازیگر سینما و تلویزیون ایران زاده سال 1357 در هشر تهران است. اولین فعالیت او در سن 4 سالگی و در سال 1360 بود که در سریال علی کوچولو ایفای نقش کرد. او فارغ التحصیل هنرستان صدا و سیما است و مدرک کارشناسی ادبیات دارماتیک دانشگاه آزاد را دارد. او در سن 7 سالگی در فیلمی به نام تحفه ها ایفای نقش کرد.

photo 2018 04 21 16 49 29

بیوگرافی نوشین خانی

نوشین خانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون زاده سال 1360 است. نوشین بازیگری را از سال 1376 آغاز کرد و پس حضور در سریال های مختلف، سپس توسط ایرج قادری در فیلم سام و نرگس نقش اصلی را بازی کرد. این بازیگر زن فارغ التحصیل رشته روانشناسی کودک در ایران و رشته پرستاری در کشور هلند است.

او دوره های بازیگری را نزد استادانی مانند ایرج راد، دکتر محمود عزیزی، محمود استادمحمد، علیرضا خمسه و … گذرانده است.

او بجز حرفه بازیگری به طراحی صحنه و برنامه ریزی پروژه های گوناگون  نیز میپردازد.

در ایران جایی برای ما نبود

در کشور ما تنها چیزی که برای مسئولان هنری ما چه تلویزیون و چه سینما مهم نیست هنر و هنرمند اس. در حالی که اینجا به محض اینکه متوجه می شوند تو یک هنرمندی کلی احترام می گذارند و رفتاری که شایسته یک هنرمند است را با تو دارند

 

مطالب مشابه را ببینید!