مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی امیرمحمد زند و همسرش + زندگی شخصی و هنری و عکس های همسر و خانواده

 امیرمحمد زند

در این بخش بیوگرافی امیر محمدزند را می خوانید. او اخیرا در سریال ستایش 3 ایفای نقش کرده است و با سریال عملیات 125 شناخته شده است. در این بخش اطلاعات زندگی شخصی و هنری او را می خوانید و عکس های جدید امیرمحمد زند و همسرش را مشاهده می کنید.

بیوگرافی امیرمحمد زند

امیرمحمد زند متولد 1 مهر سال 1357 در تهران است. او یک خواهر کوچک تر از خودش و یک برادر بزرگتر از خودش دارد، او خیلی زود توانست که تبدیل به یکی از بازیگران معروف شود. او مدذک لیسانس کارگردانی سینما از دانشگاه لاسپیرز ایتالیا است و رشته مهندسی شبکه رایانه ای دارد.

 امیرمحمد زند

شروع بازیگری

در سال 1376 به مدرسه آزاد بازیگری رفت و برای اولین بار به کارگردان ایرانی کیانوش عیاری معرفی شد و نقش کوتهی در سریال هزاران چشم را بازی کرد.

نخستین سریالی که در آن ایفای نش کرد، سریال هزاران چشم است و اولین تجربه حضور او در تلویزیون بود.

او در مجموعه های هزاران چشم، ماه محبوب خدا، نسیم رویا، خانه مهر، عملیات 125، فیلم سرشاخ، قبل از غروب، ستایش و … ایفای نقش کرده است.

اخیرا در سریالسریال راه و بیراه، سریال ترور خاموش و سریال ایل دا هم ایفای نقش کرده است.

 امیرمحمد زند

اتهام قتل

او به قتل متهم شد و در این مورد گفت:

مـن سال 76 تا 77 بـه سربازی رفتم . در سربازی ام هم اتفاق هاي عجیب غریبی افتاد کـه مثل فیلم بود لبته بگویم کـه بعداً ازآن هم فیلم ساختند همانطور کـه گفتم دوران سربازی ام در اردکان یزد در سپاه پاسداران سپری شد.

در آن دوران اتفاقی افتاد و یکی از هم خدمتی هاي مـن خودش را کشت و مـن شدم متهم بـه آن اتفاق و این داستان برگرفته شد برای سریال بدنیا بگویید بایستد این سریال زندگی واقعی مـن بود. هم خدمتی مـن با اسلحه بنده خودکشی کرد و مـن متهم بـه قتل ایشان شدم، ولی بعد از چند وقت فهمیدند کـه او خودکشی کرده و مـن تبرئه شدم.

 امیرمحمد زند

مخالفت با مافیا و باندبازی در سینما

امیرمحمد زند یکی از مخالفان باندبازی و مافیا در سینما است و در این مورد گفته است:

 مـن نمی‌دانم چـه بلایی بر سر سینما آمده اسـت. چرا بازیگری کـه در جوانی برای «اتوبوس شب» دیپلم افتخار جشنواره فجر را گرفته بازیگر تلویزیونی خطاب می‌شود. سینما کلاً توسط بیست بازیگر می‌چرخد کـه از این فیلم بـه آن فیلم می‌روند و اجازه ورود هیچ کس رابه جزیره خود نمی‌دهند.

امیرمحمد زند خاطرنشان کرد: مـن نمی فهمم این تقسیمات بازیگر سینمایی از کجا آمده اسـت. سینمای کشور ایران درگیر باندبازی هاي شدید شده و افراد از خودشان ادای روشنفکر بودن در می آورند تا خودشان را دراین باندها جای دهند. وضعیت اسفبار سینمای کشور ایران در سال هـای اخیر بـه اوج خود رسیده اسـت زیرا حرف اول سینمای کشور ایران را اسپانسرها میزنند نه کارگردانان.

 امیرمحمد زند

نظر او در مورد بازیگران بیسواد

او در مورد بازیگران تازه کار و یا قدیمی تری که تجربه و سوار بازیگری ندارند می گوید:

 متاسفانه تا زمانی کـه هنرمندان مـا سواد کافی نداشته باشند وضعیت تغییری نمی‌کند، بازیگران در همه ی جای جهان بـه مطالعه و تحقیق مشغول هستند اما بازیگران مـا وقتی جلوی دوربین حاضر می‌شوند تازه درباره نقش و دیالوگ هایي کـه دارند می پرسند و صرفا تبدیل بـه دستگاه دیالوگ گو در بازی شده اند. کسیکه دیالوگ می‌گوید با کسیکه بازیگری می‌کند فرق دارد.

 امیرمحمد زند

علایق

او عاشق لباس های مارک دار است و به تیپ و استایل خود بسیار اهمیت می دهد.

او به بازی در نقش های منفی علاقه دارد و می گوید که نقش های منفی در ایران جای کار بیشتری دارند. او به طور کل دلش می خواهد در نقش های متعددی بازی کند.

او از بین کارگردانان ایرانی به کار با مهدی فخیم زاده علاقه دارد و تجربه کار با او برایش بسیار لذت بخش است.

او به دلیل تحصیل در کشور ایتالیا غذاهای ایتالیایی است. به غذاهای دریایی، پاستا و پیتزا بسیار علاقه دارد.

 امیرمحمد زند

ازدواج و همسر

هیچ خبری از ازدواج امیرمحمدزند منتشر نشده است و او مجرد است.

 امیرمحمد زند

شباهت به الناز شاکردوست

شایعه شده بود که او برادر الناز شاکردوست است ولی این دو بازگر شاید کمی شبیه به هم باشند ولی هیچ نسبت فامیلی ندارند.

 امیرمحمد زند

مطالب مشابه را ببینید!