مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی بن افلک + عکس های بن افلک و همسرش و اطلاعاتی در مورد زندی شخصی

بن افلک

بیوگرافی بن افلک بازیگر سرشناس هالیوودی را در این مطلب آماده کرده ایم. اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی و هنری او را به همراه عکس های بن افلک و همسرش ررا هم گرداوری کرده ایم.

بیوگرافی بن افلک

بنجامین جیزا افلک-بولدت Benjamin Géza Affleck-Boldt متولد 15 اوتسال 1972 است او بازیگر و فیلمنامه نویس معروف آمریکایی است.

خانواده اش هنگامی که بن سه ساله بود به ماساچوست نقل مکان کردند. پدرش اعتیاد شدیدی به الکل داشت و بن او را دائم الخمر توصیف کرده است.

در 12 سالگی والدینش طلاق گرفته و بن و کیسی نزد مادرشان بزرگ شدند. او از کودکی به بازیگری علاقه داشت و همراه مادر و برادرش به تماشای تئاتر می رفت.

در سن 7 سالگی او و برادرش توسط کارگردانی که از دوستان مادرش بود، برای بازی در تبلیغات تلویزیونی انتخاب شدند. در 13 سالگی در برنامه تلویزیونی کودکان بازی کرد.

او در سال 2006 د فیلم سرزمین هالیوود توانست توجه مخاطبان را به حود جلب کند و بازی در فیلم پرل هاربر توانست به شهرت برسد.

بن افلک بتازگی فعالیت سینمایی اش را کمتر از قبل کرده است و بیشتر وقتش را صرف اگهی های تجاری و تبلیغاتی می کند.

 

بن افلک

زندگینامه

او در 15 اوت سال 1972 در برکلی کالیفرنیا به دنیا آمد و در شهر کمبریج ماساچوست بزرگ شد. برادر بزرگتر کیسی افلک نام دارد و بازیگر سینما است. سامر فونیسک هم همسر برادر او است. مادرش کریس آن (معلم ابتدایی) و پدرش تیم افلک (مکانیک) هستند. قد بن افلک 1.92 متر است.

بن افلک

شروع بازیگری

او در سن 14 سالگی پیشنهاد بازی در سریال تلویزیونی به نام سفر دریایی با میمی را پذیرفت. با دوست قدیمی اش مت دیمون به کلاس تئاتر رفت و در چند فیلم با هم بای کردند.

در دوران کودکی استعداد بازیگری اش را به همه نشان داد.

در سال های نوجوانی بابازی در فیلم هایی مانند دستان غریبه و سفر دریایی میمی شناخته شد.

نخستین نقش بزرگی که در آن بازی کرد، فیلم مات و مبهوت در سال 1993 بود.

بن افلک

کارگردانی فیلم ارگو و جایزه اسکار

بن افلک در سال 2013 فیلم آرگو را کارگردانی کرد و توانست جایزه گلدن گلوب را به دست آورد. این فیلم توانست جایزه اسکار سال 2013 را هم به دست آورد.

بن افلک در فیلم بتمن و سوپرمن : طلوع عدالت در نقش بتمن در مقابل سوپر با بازی هنری کویل ایفای نقش کرد. این فیلم سال 2015 اکران شد. پیش تر احتمال می رفت که کریستین بیل ان نقش بازی کند ولی در نهایت نقش به بن رسید.

بن افلک

ازدواج و همسران

او در سال 1997 با گوئینت پالترو رابطه داشت و آنها در فیلم شکسپیر عاشق 1998 و گزاف گویی 2000 با هم همبازی شدند. رابطه این دو در 3 سال بعد به اتمام رسید ولی دوست باقی ماندند.

بن افلک در سال 20022 با جنیفر لوپز وارد رابطه شد و رابطه آنها تا ازدواج پیش رفت ولی مراسم ازدواج به تعویق افتاد و در نهایت از هم جدا شدند.

در سال 2004 او با جنیفر گارنر وارد رابطه شدو سال 2005 ازدواج کردند و در دو فیلم پل هاربر و بی باک همبازی شدند. حاصل ازدواج این دو، دو دختر به نام ویولت و سرافینا رز بود و پسری به نام گارنر است. این دو در سال 2005 از هم جدا شدند.

سال 2017 او با لیندسی شوکاس وارد رابطه شده است.

بن افلک

 

حقایق خواندنی در مورد بن افلک

 • او بیش از 75 میلیون دلار ثروت دارد.
 • او نژاد انگلیسی، ایرلندی، آلمانی و اسکاتلندی دارد.
 • بیشتر در شخصیت های متکبر و بی رحم ظاهر می شود.
 • او قبلا به الکل اعتیاد داشته است و اکنون آن را ترک کرده است.
 • وقتی که دخترش ویولت افلک به دنیا آمد سیگار را ترک کرد.
 • به زبان های فرانسوی، اسپانیایی و عربی تسلط دارد.
 • او از پرواز می ترسد.
 • او 5 موترو سیکلت گران قیمت دارد.
 • او یک پوکرباز حرفه ای است.
 • هریسون فورد قهرمان او در عرصه بازیگری است.
 • بازی در نقش بابی مرسر در فیلم چهار برادر را به دلیل خشن بودن نپذیرفت.
 • رفیق صمیمی جرج کلونی است.
 • در رشته امور خاورمیانه تحصیل کرده است.
 • او در ابتدای ورود به دبیرستان قدش کوتاه بود و فقط 152 سانتی متر قدش بود که همه به او بی دست و پا می گیفتند.

 

مطالب مشابه را ببینید!