مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی بهزاد قدیانلو ؛ عکس های بهزاد قدیانلو استندآپ کمدین و همسرش

بهزاد قدیانلو استندآپ کمدین معروف ایرانی است که با حضور در برنامه خندوانه به معروفیت بسیاری دست یافت. او انعطاف بدنی بالایی دارد و از این عمل در کمدی نیز بهره گرفته است. در ادامه با سایت بزرگ تاپ ناز همراه شوید تا نگاهی بر زندگی این کمدین ایرانی داشته باشیم.

photo 2024 03 14 17 55 53

زندگی

بهزاد قدیانلو متولد 1 فروردین سال 1368 در شهر تهران است.  او مدرک کارشناسی فیزیک دارد و در تهران تحصل کرده است. او دو خواهر دارد و خودش فرزند وسطی خانواده می باشد و به دلیل شرکت در برنامه خنداننده شود به شهرت رسید.

دانشگاه

از مقطع راهنمایی عضو گروه نمایش مدرسه بود و در اردوهای دانش آموزی استان تهران برنامه اجرا می کرد، بعدها در دانشگاه نیز اجرای برنامه رو ادامه داد

شرکت در خنداننده شو

او یکی از شرکت کنندگان مسابقه خنداننده شو در سال 96 برنامه خنداوانه بود که در ابتدای حضورش و قرار گرفتن در جمع 20 نفر منتخاب جهت شرکت در مرحله اجرای کمدی، حرکات فوق العاده و انعطاف پذیری بدنش باعث جلب توجه شد که بعضی ها می گفتند او هیچ استخوانی در بدنش ندارد!

این بازیگر شخصیتی خانواده دوست دارد و در یکی از اجراهایش موضوع علاقه به مادربزرگش را انتخاب کرد و در آخر استندآپ کمدی او را به استیج خنداوانه دعوت کرد. مادربزرگش هم مانند او شخصیتی طنز و خوش مشرب داشت. البته او از مسابقه حذف شد و به فینال نرسید.

بهزاد قدیانلو

شروع بازیگری

بهزاد قدیانلو گرچه در خنداننده شو توفیق چندانی نیافت اما در مرحله تست اولیه، سبک اجرایش مورد پسند کمال تبریزی داور مسابقه قرار گرفت و بعنوان بازیگر در فيلم مارموز وی در سال ۹۶ ایفای نقش کرد

ازدواج

بهزاد قدیانلو با خانمی به نام کیمیا عطار ازدواج کرده است و این دو در آرامش در کنار هم زندگی عاشقانه خود را می گذرانند. همسرش متولد 11 خرداد سال 1371 است.

عکس بهزاد قدیانلو مجری خندوانه

بهزاد قدیانلو

شغل های متعدد

آقای قدیانلو که فارغ التحصیل فیزیک دانشگاه تهران است می گوید تابحال ۶ شغل مختلف داشتم و حالا با همسرم گرداننده مهد کودک یویو در غرب تهران هستیم.

البته از كودكى علاقه به موسيقى داشتم، حدود دو سال براى نوازندگى سنتور شاگرد سيامک آقايى بودم، در ورزش هم كيوكوشين، كوهنوردى انجام می دهم و به بازى هاى فكرى جمعى هم بسيار علاقه دارم

آرزو

هميشه سه تا آرزو براى خودم و اطرافيانم دارم، سلامتى، شادى و ثروت و هر اتفاقى كه در مسير رسيدن به اين سه تا آرزو كمكم كنه رو دنبال مى كنم

بیوگرافی بهزاد قدیانلو کمدین ایرانی

بهزاد قدیانلو

عکس های بهزاد قدیانلو و همسرش

بهزاد قدیانلو

تصاویر بهزاد قدیانلو و زنش

بهزاد قدیانلو

عکس های اینستاگرامی بهزاد قدیانلو

بهزاد قدیانلو

جدیدترین عکس های بهزاد قدیانلو

بهزاد قدیانلو

مطالب مشابه را ببینید!