مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی حسین مهری + نگاهی بر زندگی شخصی و هنری این بازیگر معروف

احتمالا حسین مهری را می شناسید. اگر هم اسم وی را نشنیده باشید، حتما چهره او را در فیلم و سریال های تلویزیونی دیده اید. ما نیز در رسانه تاپ ناز قصد داریم نگاهی بر زندگی این هنرمند ایرانی داشته باشیم. پس در ادامه با تاپ ناز همراه شوید.

photo 2024 03 13 17 30 43

بیوگرافی حسین مهری

حسین مهری زاده 23 ابان سال 1363 در شهر تهران است. او بازیگر تئاترف سینما و تلویزیون ایران است.

حسین مهری

نخستین سریال حسین مهری

او نخستین بار در  سریال زیر هشت در نقش عباس حضور پیدا کرد و سپس در سریال تا ثریا و پنجره هم ایفای نقش کرد و باعث شد خیلی سریع معروف شود.

او در سریال موفق و مهمی مانند مجموعه های پایتخت، نابرده رنج، زیر هشت و سریال حوالی پاییز ایفای نقش کرده است و البته سریل زمانه بسیار بیشتر مخاطب داشته است.

حسین مهری

اوج معروفیتش

او می گوید که 20 سال سابقه بازی در تئاتر را دارد و اوج معروفیت او مربوط به سریال ثیا است که در نقش سینا ایفای نقش کرده است.

حسین مهری

بدترین نقشی که بازی کرد

او می گوید که سریال بال های خیس بدترین و بزرگترین اشتباه او در کارنامه هنری اش است و اعتقاد دارد که ضعف کارگردان در این سریال باعث ضربه زدن به بازیگری او شده است.

حسین مهری

همکاری با مسعود ده نمکی

او درد سریال و فیلم معراجی ها ساخته ده نمکی در نقش یک یچه پولدار تهرانی حاضر شد که خیلی ترسو بود و برای فرار از هر موقعیتی پول خرج می کرد.

حسین مهری

ازدواج حسین مهری و همسرش

حسین مهری به تازگی ازدواج کرده است. همسر او اهل بازیگری نیست. او در اینستاگرام عکس هایی دونفره از خودش و همسرش منتشر می کند و وقت زیادی را با همسرش می گذراند.

خصوصیات اخلاقی حسین مهری

او می گوید که مانند امیر جعفری و کامبیز دیرباز و خیلی از دوستان دیگر در پشت دوربین و در زندگی ورز مره اش اهل تنهایی است و ترجیح می دهد که بیشتر کتاب بخواند و فیلم ببیند و یا اوقاتش را با همسرش سپری کند و با همسرش باشد.

حسین مهری

مطالب مشابه را ببینید!