مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی ستین (فرناز ملکی) + زندگی شخصی هنری و عکس های

بیوگرافی ستین (فرناز ملکی زاده)

فرناز ملکی معروف به ستین Saten خواننده زنی است که به دلیل خواندن آهنگ سریال شهرزاد معروف شد. در این بخش بیوگرافی، اطلاعاتی از زندگی شخصی و هنری این خواننده زن را می خوانید و همچنین عکس هایی از این خوانده زن جوان را مشاهده می کنید.

بیوگرافی ستین (فرنا ملکی)

ستین (فرناز ملکی) متولد 26 اسفند سال 67 در تهران است و خواننده پاپ است. او مدرک بان انگلیسی دارد.

بیوگرافی ستین (فرناز ملکی زاده)

انتخاب نام ستین

او در مورد انتخاب نام ستین می گوید از قبل از اینکه فعالیت هنری را شروع کند این نام را انتخاب کرده بود. وقتی که نوجوان بود و آرزو داشت هنرمند شود این نام را در ذهنش داشت. او دوست دارد که همه او را در زندگی عادی فرناز صدا کنند و در زندگی هنری به او ستین بگویند.

بیوگرافی ستین (فرناز ملکی زاده)

خانواده

او معتقد است که صدایش را از مادرش به ارث برده است و می گوید که مادرش صدای زیبایی داشت. پدر او هم در زمینه شعر و شاعری توانایی داشت. خواهرش هم هنرمند است و نقاشی می کشد.

بیوگرافی ستین (فرناز ملکی زاده)

تدریس زبان

او به مدت 10 سال معلم زبان انگلیسی بوده است. او از سنین کم علاقه داشت که دو شغل داشته باشد که یکی خوانندگی بود و دیگری هم تدریس زبان بود. برادر بزرگتر او هم 20 سالی می شود که معلم زبان انگلیسی است و روی او تاثیر داشته است. او خوانندگی را با زبان انگلیسی شروع کرد و به موسیقی بین الملل بسیار علاقه دارد.

بیوگرافی ستین (فرناز ملکی زاده)

مجوز وزارت ارشاد

فرناز ملکی زاده در سال 92 توانست مجوز وزارت ارشاد را دریافت کند ولی فقط می توانست برای بانوان اجرا کند و یا به صورت بک وکال بخواند. او در تالار وحدت به صورت بک وکال اجرا داشته است ولی این نوع خواندن هدف او نوبده است. به همین دلیل او فعالیت هنری را با نام ستین به صورت زیر زمینی از سر گرفت.

بیوگرافی ستین (فرناز ملکی زاده)

خواندن در سریال شهرزاد

فرناز ملکی دو آهنگ در دو قسمت پایانی سریال شهرزاد را در کنار امین بانی اجرا کرد. ستین بواسطه معرفی یکی از دوستانش تیزر فصل سوم سریال شهرزاد را اجرا کرد. همراهی او با محسن چاوشی در قطعه جمعه باعث شد که بسیار مشهور شود.

بیوگرافی ستین (فرناز ملکی زاده)

همکاری با رادیو جوان

او مدتی است که با رادیو جوان همکاری دارد و 2 سالی می شود که با این کمپانی موسیقی ایرانی همکاری اش را شروع کرده است. ستین موسیقی را از سال 1386 شروع کرده است و تمام فعالیتش در کشور ایران بوده است و حالا بتازگی به خارج از کشور رفته است.

بیوگرافی ستین (فرناز ملکی زاده)

همکاری با سپهر خلصه

ستین برای کارهای خاصی که داشت، نیاز به یک رپر داشت که همین باعث شد که سپر خلصه را انتخاب کند و با او همکاری داشته باشد. او با سپهر در کشورهای مختلف ویدیو کلیپ هم ضبظ کرده است.

ستین به جز خوانندگی به رقص هیپ هاپ هم بسیار علاقه دارد و سال های زیادی است که ورزش رقص را انجام می دهد.

بیوگرافی ستین (فرناز ملکی زاده)

همکاری با خوانندگان و تنظیم کنندگان

ستین با خواننده های زیر زمینی زیادی همکاری داشته است. او قبلا با ساسی، تهی و … همکاری داشته است.

او به دلیل رابطه دوستانه و صمیمی که با تنظیم کنندگان موسیقی داشت باعث شد که با خوانندگان مشهور ایرانی کار کند و سریع به موفقیت برسد.

بیوگرافی ستین (فرناز ملکی زاده)

آهنگسازی

ستین بیشتر آهنگ هایش را خودش می سازد و ترانه سرایی را هم انجام می دهد. آهنگ سنگ صبور او بسیار معروف شده است. او خودش شاعری را نمی داند و بیشتر حرف دلش را می زند. ستین می گوید در راه خوانندگی بسیار سختی کشیده است تا به اینجا رسیده است.

علاقه به بیانسه

او بیشتر طرفدار کار خوب است تا یک خواننده مورد نظر. به کارهیا بیانسه بسیار علاقه دارد و معتقد است که او یک اسطوره است.

بیوگرافی ستین (فرناز ملکی زاده)

خواننده آهنگ های شاد با دلی غمگین

او در یکی از ویدیوها در مورد سختی های مهاجرت به کانادا صحبت می کند و به دلایلی وضعیت ایران (اعتراضات) که کنسرت گذاشتن بسیاری از خوانندگان لغو شد، دچار مشکلات شدید مالی شده بود و البته در ادامه می افزاید که با اینکه آهنگ های شاد می خواند ولی شاد نیست و مشکلات خاص زندگی خودش را دارد.

فعالیت در اینستاگرام

ستین در اینستاگرام بسیار فعال است و برای کاربران و طرفدارانش وقت می گذارد و به کامنت آنها مرتب پاسخ می دهد. او می گوید که آرتیست باید برای مخاطب کار کند نه به خاطر دل خودش.

مطالب مشابه را ببینید!