مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی سوگند و همسر + درباره زندگی شخصی و هنری هنرمند و خواننده معروف

سوگند یکی از خواننده های معروف است و ما قصد داریم در این مقاله شما را با این خواننده آشنا کنیم تا در رابطه با فعالیت های هنری او و زندگی اش و…اطلاعاتی را کسب کنید. اگر شما هم علاقه‌مند به این خواننده مشهور و پرطرفدار ایرانی هستید تا پایان مقاله همراه ما باشید.

بیوگرافی سوگند خواننده

سوگند سهیلی خوانندگی هیپ هاپ ایرانی ساکن آلمان است وی متولد ۲۲ مرداد ۱۳۶۶ در اصفهان است.

تحصیلات

او تحصیلات خود را در رشته طراحی داخلی در آلمان تکمیل کرد و در آلمان بزرگ شد ، فعالیت هنری اش را با رپ شروع کرد و حال سبک هنری آن، آر اند بی و فانک است.

خانواده

پدر او معلم موسیقی است و مادرش نیز نوحه سرا بود، به همین خاطر او از کودکی در خانواده‌ای اهل موسیقی به دنیا آمد و ذوق موسیقی او از زمان کودکی با او همراه شد .

او تنهایی برادر کوچکتر از خود دارد و تنها دختر خانواده است.

بیوگرافی سوگند و همسر + درباره زندگی شخصی و هنری هنرمند و خواننده معروف

مهاجرت از ایران

سوگند در سال ۱۳۷۱ وقتی که پنج ساله بود به همراه خانواده خود ایران را ترک و به شهر ویسبادن آلمان مهاجرت کرد ، از ۹ سالگی موسیقی را به صورت جدی در کنار پدرش که اهل موسیقی بود شروع کرد.

زندگی در لندن

سوگند در حال حاضر ساکن لندن است، او خواننده و ترانه سرای معروف ایرانی است که در یکی از مصاحبه های خود در برنامه بلور بنفش بی بی سی فارسی دین خود را مسیحی اعلام کرد.

سوگند

فعالیت مستقل

سوگند در سال ۱۳۸۴ وقتی که تنها ۱۸ سال داشت وارد گروه انتقام fs شد و در سبک رپ با فریناز همکاری می کرد ، او بعد از مدتی به علت یک سری از مشکلات از فریناز جدا شد و هر کسی به کار خودش ادامه داد که بعد از  مدت کوتاهی فریناز خوانندگی را کنار گذاشت.  سوگند از اولین هیپ هاپ خوان های دختر است و بعد از آن به عنوان همخوان با خواننده های مختلف همکار شد از جمله خواننده هایی که سوگند با آنها تجربه کار دارد می توان به عرفان در آهنگ های یادته و منتظر و رضا پیشر در آهنگ نجات و بهزاد لیتو در آهنگ فاشیست حصین در آهنگ برد و باخت و صادق اشاره کرد.

این چنین بود که بعد از مدتی فعالیت مستقل خود را آغاز کرد.

از ایران تا دبی

او در اسفند ۱۳۹۳ وقتی که ۲۷ سال داشت و بعد از اجرای کنسرت در دبی ، به کیش آمد و تصمیم گرفتم مدتی را در ایران بماند و فعالیت هنری اش را در ایران ادامه دهد یک سال در ایران، فعالیت ساخت موزیک را ادامه داد تا اینکه در سال ۹۴ دستگیر و به مدت یک ماه بازداشت بود و با قید وثیقه به صورت موقت آزاد شد.سوگند در مصاحبه‌ای با بهزاد در سال ۲۰۱۸  دلیل بازداشت شدنش در ایران را اتهاماتی همچون رابطه نامشروع ،توزیع ویدیو های مبتذل و همچنین دایر کردن مرکز فساد عنوان کرد.

سوگند به مدت سه سال در ایران فعالیت موسیقی خود را کنار گذاشت و مدتی درگیر تمرین تئاتر بود که برای اجرای تئاتر با ممانعت همراه شد، سپس طراحی لباس را شروع کرد و به کار آموزش شاگردان آواز خوان پرداخت تا اینکه سال ۹۷ آزاد شد و به آلمان برگشت و فعالیت موسیقی خود را دوباره شروع کرد.

سوگند

ازدواج سوگند

سوگند در سالهای اخیر با یکی از خواننده های رپ ایرانی، امیر علی خسروجردی با نام هنری صورت زخمی که متولد ۱۳۶۹ در تهران است ازدواج کرد جالب است بدانید امیرعلی خسروجردی نام هنری اش را بر اساس زخم بزرگ که روی چهره‌اش دارد انتخاب کرده که این زخم به یک نزاع خیابانی بازمی‌گردد.

امیر علی توسط مهراد هیدن که یکی از مشهورترین رپرهای رپ فارسی به شهرت رسید سوگند و زخمی در چندین آهنگ به نام های میگذره، آینه آینه و بمی همکاری داشتند .

مدت زیادی از ازدواج این دو هنرمند نگذشته بود که صاحب فرزندی پسر به نام میراث شدند.

آهنگ های سوگند

بلیط یک طرفه، دلم، خدایا، بارون، شکایت، هم گناه، سلام، مدل من، تهران، رمانتیک، یادش بخیر، حالت خوبه ،حیف، لبن لبن، دلخور، سایه بودن ،تاپ ،خاکستری، میگذره ،چیکارت کردم ، پایان ،آینه آینه،  جنگ ، شیر یا خط، دراماتیک ساعت برگرد ، دردسر،آدمک و خاطره اشاره کرد.

مطلب مشابه: بیوگرافی احلام + عکس های همسر و اطلاعاتی زندگی شخصی و هنری

سوگند

ویدئو کلیپ ها

سوگند تاکنون ۴ ویدیو کلیپ به نام های یادته با کمک عرفان ، لیبن لیبن، بلیط یک طرفه و دلم منتشر کرده است که بازدید بسیار بالایی نیز در رادیو جوان داشته است ، همچنین نماهنگ یادش بخیر او در اسفند ماه ۹۶ منتشر شد.

بهترین آهنگ ها

سوگند آهنگ های زیادی را منتشر کرده اما تعدادی از آن ها به عنوان بهترین آهنگ های سوگند در بین مردم طرفداران زیادی را پیدا کرده اند

آهنگ دلخور سوگند یکی از آهنگ های زیبای که در هنگام انتشار با استقبال بینظیر از سوی مردم روبرو شد.آهنگ حیف سوگند که با همکاری زخمی ساخته شد با استقبال بسیاری روبرو شد.یکی دیگر از همکاری های جذاب و خوب زخمی با سوگند آهنگ بمب است که توانست رکورد دانلود را جابجا کند و یکی از جذاب ترین آهنگ های سوگند است.

سوگند

خالکوبی روی دست

سوگند سهیلی صلیبی را بر روی دست چپش خالکوبی کرده و روی دست راستش نیز کلمه believe تتو کرده ، همچنین بر روی ران پای راستش هم خالکوبی شیر دیده می شود.

سوگند گفته است  که من عاشق خدام و هیچ چیز بیشتر از این برام تو دنیا ارزش ندارد اما انسان بودن برام در جایگاه اول قرار می گیرد و خیلی به آن حساس هستم.

من هر چه دارم آن را مدیون خدا هستم و زندگی من بر اساس ایمانم می چرخد.

سوگند داورِ مهمانِ پرشیاز گات تلنت

جالب است بدانید برنامه پرشیاز گات تلنت که یک از برنامه های استعدادیابی موسیقی خارج از کشور است ،از سوگند دعوت کرد و داوران این برنامه استعداد یابی از او خواستند که آهنگی را برایشان اجرا کند ، اجرای آهنگ سلام خانوم نظر داوران را به خود جلب کرد و سوگند از این طریق نیز طرفداران زیادی را نیز به دست آورد.

مطلب مشابه: بیوگرافی ملانی آوانسیان + عکس های خواننده زن ملانی و همسرش زندگی شخصی

سوگند

حواشی

از حواشی سوگند می توان به جریان بازداشت شدنش در ایران به مدت ۳ سال و آزادی به قید وثیقه و سپس مهاجرت دوباره اش به آلمان، دوستی عرفان و سوگند در هنگام همکاریشان باهم ،رابطه اش با زخمی یکی از رپر های ایرانی که اکنون نیز با سوگند ازدواج کرده و صاحب فرزندی هستند، مصرف مواد مخدر و برخی دیگر از موضوعات اشاره کرد البته باید توجه داشت سوگند خیلی از این حواشی را تکذیب کرده و آنها را قبول ندارد.

فعالیت اینستاگرام 

سوگند سهیلی در اینستاگرام خود بیش از سه میلیون فالوور دارد و عکس ها و آهنگ هایش را به اشتراک میگذارد، او عکس هایی از پسر و همسرش و همچنین پست هایی شامل مکان های مختلفی که سفر کرده و عکس هایی را با افراد مشهور در پیج خود منتشر کرده است،  برخی از پست های سوگند نیز محتوای تبلیغاتی دارد.

اگر طرفدار او هستید می توانید صفحه در اینستاگرام را دنبال کنید.

سوگند

مصاحبه های سوگند

  • مصاحبه با برنامه بی بی سی
  • مصاحبه با برنامه صدای آمریکا
  • مصاحبه با برنامه اکو از شبکه من و تو
  • مصاحبه نوروزی با فرشید منافی در رادیو فردا در سال ۱۳۹۷
  • مصاحبه با هدفون در سال ۲۰۱۸
  • مصاحبه با برنامه چند شنبه با سینا ولی الله در سال ۱۳۹۰
  • مصاحبه با مجله تخصصی موسیقی زیرزمینی ویژه نوروز ۱۳۹۰
  • مصاحبه با برنامه پرشین پاپاراتزی
  • مصاحبه با برنامه چند شنبه از شبکه فارسی وان

مطلب مشابه: بیوگرافی ستین (فرناز ملکی) + زندگی شخصی هنری

سوگند

آیا رابطه سوگند و عرفان واقعیت داشت؟

همانطور که در این مقاله آمده سوگند در سال ۱۳۹۸ ازدواج کرد و همسر او زخمی است پس رابطه ی دوستی سوگند و عرفان به قبل از ازدواج سوگند برمیگردد.

عرفان یکی از خواننده های مشهور است که با سوگند در برخی از موزیک ویدئو ها همکاری داشتند و بعد از انتشار اولین موزیک ویدیو با همکاری یکدیگر حواشی در ارتباط با رابطه دوستی این دو فرد در فضای مجازی منتشر شد  و بعد از مدتی او همکاری اش با عرفان را قطع کرد و همکاری اش با همسرش یعنی امیرعلی خسروجردی را آغاز کرد بعد از مدتی رابطه ی آنها علنی شد و با هم ازدواج کردند .

جالب است بدانید سوگند برخی از حواشی اش مانند رابطه اش با عرفان را تکذیب می کند و اعتقادی به ایجاد این حواشی ندارد.

این خواننده نه تنها در ایران محبوب میباشد ، بلکه طرفداران زیادی را در سرتاسر دنیا به خود جلب کرده و از محبوبیت خاصی میان مردم برخوردار است. سوگند هر ساله کنسرت های زیادی را برگزار می‌کند که فقط مختص به ایرانی ها نمی باشد او تاکنون در کشورهای ترکیه، آمریکا و لندن کنسرت برگزار کرده و تعداد بسیاری از مردم به صدای او گوش دادند. اگر شما شرایط رفتن به کنسرت های سوگند را ندارید و از طرفداران او هستید می توانید آنها را در شبکه های مجازی مانند گوگل آپارات مشاهده کنید .

سوگند نیز بخشی از کنسرت خود را در پیج اینستاگرامش منتشر کرده که قابل مشاهده است.

حضور در مسابقه The Voice

سوگند در کنار خوانندگانی همچون بیژن مرتضوی، لیلا فروهر و کامیار در مسابه کشف صدای د ویس به عنوان مربی حضور پیدا کرد. این مسابقه در شبکه ام بی سی پرشیا پخش می شود.

مطلب مشابه: بیوگرافی سیمگه Simge Sağın؛ زندگی شخصی عکس های سیمگه ساعین خواننده ترک

مطالب مشابه را ببینید!