مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی سینم کوبال بازیگر ترکی از زندگی هنری تا ازدواج با کنعان ایمیرزالی‌اوغلو

سینم کوبال از بازیگران و مدل های مشهور کشور ترکیه است که به دلیل ازدواج با هنرمند مشهور این کشور یعنی کنعان امیرزالی به معروفیت بسیاری دست یافت. در ادامه با سایت بزرگ تاپ ناز همراه شوید تا با یکدیگر نگاهی بر زندگی این او داشته باشیم.

photo 2024 03 01 20 29 38

بیوگرافی سینم کوبال

سنم کوبال Sinem Kobal بازیگر ترک زاده 14 اوت سال 1987 در شهر استانبول است و اهل کشور ترکیه است. سینم کوبال همسر کنعان ایمیرزالی اوغلو است.

5d6b763355427f234027735a

زندگی سینم کوبال و خانواده اش

سینم کوبال در 14 اوت سال 1987 در استانبول از خانواده ای اهل همشین، ریزه ترکیه متولد شد. پدر او مهندس عمران بود و مارش خانه دار است. او فقط یک برادر به نام کرم دارد.

سینم کوبال

فعالیت های هنری سینم

سینم از سن 4 سالگی رقص باله را در مدرسه باله آغاز کرد و 8 سال رقص باله را ادامه داد. سینم کوبال دانش آموزی موفق و باهوش بود، او در تیم والیبال بازی کرد و جایزه دوم یک رقابت مهم را هم به دست آورد.

به جز این او نخستین جازه در یک گام از رقابت های ایروبیک را هم برد. او دیپلم دبیرستان را از رویال آکادمی دریافت کرده است. سینم مدیریت هنر و هنرهای نمایشی را در دانشکده بیکنت خوانده است.

سینم کوبال

نخستین سریال و فیلم سینم کوبال

او در حرفه هنری اش در سریال تلویزیونی ددی در نقش دیلارا گیریتلی شروع به بازی کرد. او در فیلم ها و سریال های تلویزیونی بسیاری مانند : مدرسه، مقاومت کن، سلنا، دفتر دبیرستان، پسر انسان که جهان را نجات داد و مادران و مادرها شروع کرد.

0x0 sinem kobal kimdir nereli yasi kac 1589107477940

سینم در سال 2010 در فیلم رمانتیک کمدی در نقش دیدم ایفای نقش کرد. سینم در تبلیغات تلویزیزونی مانند تورکسب و بینگو هم بازی کرده است.

سینم کوبال در سریال دلدادگی در نقش سودا ایفای نقش کرده است.

وی حرفه هنری خود را با ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی ددی در نقش دیلارا گیریتلی آغاز کرد. وی حرفه هنری خود را در فیلم‌ها و مجموعه تلویزیونی‌های بسیاری شامل: مدرسه، مقاومت کن، سلنا، دفتر دبیرستان، پسر انسان که جهان را نجات داد و مادران و مادرها آغاز کرد. وی در فیلم ۲۰۱۰ رومانتیک کمدی در نقش دیدم به ایفای نقش پرداخته‌است. او در بسیاری از تبلیغات تلویزیونی در ترکیه، از جمله تورکسل و بینگو ظاهر شده‌است.

سینم کوبال

همسر سینم و ازدواج او

سینم کوبال با آردا توران بازیکن فوتبال اهل کشور ترکیه که برای باشگاه بارسلونا و تیم ملی ترکیه به عنوان سمت چپ مهاجم بازی می کرد، وارد رابطه دوستی شد. کوبال و توران در ژانویه سال 2010 نامزد کردند و در نهایت در سال 2013 از هم جدا شدند.

سینم در تاریخ 14 مه سال 2016 با هنرپیشه ترک معروف کنعان ایمیرزالی اوغلو ازدواج کرد.

63abf16086b24a34700a5327
سینم کوبال

مطالب مشابه را ببینید!