مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی صدف بهشتی + عکس های شخصی و زندگی هنری این بازیگر

صدف بهشتی

صدف بهشتی بازیگر جوان ایرانی است که به تازگی در سریال وقت صبح در نقش سارا ایفای نقش کرده است. در این بخش بیوگرافی کامل صدف بهشتی، اطلاعات زندگی شخصی و هنری این بازیگر را می خوانید. در ادامه عکس های صدف بهتشی را مشاهده می کنید.

بیوگرافی صدف بهشتی

صدف بهشتی بازیگر متولد 20 تیر سال 1373 در شهر تهران است. او مدرک کارشناسی ارشد رشته معماری دارد و فقط یک خواهر به نام درسا دارد.  پدر او استاد دانشگاه است و مادرش هم مدیر یک شرکت ساختمانی است.

صدف بهشتی

شروع بازیگری

صدف بهشتی بازیگر را از تئاتر آغاز کرد و پس از موفقیت، وارد سینما و تلویزیون شد. او سال 1391 در کلاس های بازیگری داریوش ارجمند شرکت کرد و پس از آن دوره های تکمیلی و پیشرفته را در کلاس های امین تارخ گذراند.

صدف بهشتی

نخستین تجربه بازی در سینما و تئاتر

نخستین نقشی که بازی کرد در سال 1391 در فیلم آفتاب مهتاب زمین به کارگردانی علی قوی تن بود و سپس در فیلم روایت ناپدید شدن مریم بازی کرد. البته نخستین فیلمی که در آن تجربه بازیگری را به دست آورد گزارش یک جشن به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا بود که توقیف شد.

تخستین تحربه تئاتر او در نمایشی به کارگردانی مسعود طیبی به نام هنگامه ای که هملت به دست جاد.گران مکبث کشته شد بوده است.

صدف بهشتی

نخستین سریال

او برای اولین بار در سریال وقت صبح وارد تلویزیون شد. در این سریال در نقش سارا ایفای نقش کرده است. در این سریال در کنار نسرین نصرتی، سلمان خطی و کاظرم هژیرنژاد ایفای نقش کرده است. این سریال در ماه محرم سال 1398 از شبکه اول سیما پخش شده است.

صدف بهشتی

بازی در فیلم روایت ناپدید شدن مریم

صدف بهشتی علاوه‌بر فیلم آفتاب مهتاب زمین، سال 1392 در فیلم روایت ناپدیدشدن مریم نیز بازی کرده است. صدف بهشتی این‌بار با محمد‌رضا لطفی یعنی کارگردان فیلم روایت ناپدیدشدن مریم و هنرمندانی چون افسانه ناصری، رضا بهبودی، مهدی حسینی‌نیا و مجید شکری همکاری داشت.

صدف بهشتی

ازدواج و همسرش

صدف بهشتی هنوز ازدواج نکرده است و مجرد است و هیچ خبری مبنی بر ازدواج او منتشر نشده است. در بعضی از سایت های زرد شایعه هایی در مورد ازدواج او منتشر شده است که هیچ کدام صحت ندارند.

صدف بهشتی

علایق

او به ورزش بسیار علاقه دارد. او به رشته های شنا، دو و ژیمناستیک علاقه مند است و سال ها است که ورزش شنا را دنبال می کند. او به صورت حرفه ای ورزش شنا را دنبال کرده است و حتی مدال هم دارد. او به فعالیت‌های دیگر هنری از جمله طراحی مد و لباس هم علاقه‌دارد و کارهایی نیز در این زمینه کرده‌است.

صدف بهشتی

عمل زیبایی

صدف بهشتی چهره ای کاملا طبیعی دارد و هیچ گونه عمل جراحی انجام نداده است. نزدیکان او معتقد هستند که فردی جدی است و با برنامه ریزی زندگی می کند. او به ورزش، تغذیه و سلامت بدنش توجه دارد و مهمترین هدف او بازی در نقش های ماندگار در سینما است.

صدف بهشتی

مطالب مشابه را ببینید!