مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی غزال وکیلی بایگر سریال آخر خط + عکس های همسر و زندگی شخصی و هنری

غزال وکیلی

غزال وکیلی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است که اخیرا در سریال آخر خط ایفای نقش کرده است. در این قسمت بیوگرافی کامل غزال وکیلی و عکس های این بازیگر و همسرش را آماده کرده ایم.

بیوگرافی غزال وکیلی

غزال وکیلی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر متولد سال 1365 در رشت است. او مدرک معماری از دانشگاه آزاد دارد و اخیرا در سریال اخر ایفای نقش کرده است.

غزال وکیلی

او به جز بازیگری در زمینه نقاشی و همچنین طراحی هم فعالیت دارد و تا به حال نمایشگاه های متعددی در این مورد برگزار کرده است.

غزال وکیلی

همسر غزال وکیلی

هیچ اطلاعاتی از ازدواج و همسر غرال وکیلی در دست نیست و احتمالا او مجرد است.

غزال وکیلی

شروع فعالیت

او بازیگری را از سن 24 سالگی شروع کرد. در ابتدا در کلاس های بازیری استاد سمندریان شروع کرد و پس از این در فیلم گزارش یک جشن ساخته ابراهیم حاتمی کیا ایفای نقش کرد و نخستین فیلم خود را بازی کرد.

غزال وکیلی

نخستین سریال

سریال آخر خط که در دی ماه 98 از صدا و سیما پخش می شود، نخستین سریالی است که غزال وکیلی در آن بازی کرده است. در این سریال به کارگردانی حسین سهیلی زاده در کنار بازیگرانی همچون شهین تسلیمی، محمدرضا هدایتی، عباس جمشیدی فر، امیر نوری، کمند امیرسلیمانی، اشکان اشتیاق و … ایفای نقش می کند.

غزال وکیلی

علاقه به کتاب و مطالعه

او به کتاب خوانی بسیار علاقه دارد و مدام دیگران را به مطالعه دعوت می کند و این امر را می توان ا صفحه اینستاگرام این بازیگر متوجه شد. او در صفحه اینستاگرام خود کتاب های مطرح داخلی و خارجی را معرفی کرده است.

غزال وکیلی

فیلم ها و سریال ها

  • فیلم گزارش یک جشن به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا – ۱۳۸۹
  • فیلم صبح میشه به کارگردانی یلدا جبلی – ۱۳۹۲
  • تله فیلم شب سال نو به کارگردانی سعید ابراهیمی فر – ۱۳۹۰
  • سریال آخرین بازی به کارگردانی حسین سهیلی زاده – ۱۳۹۳

 

مطالب مشابه را ببینید!