مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی فاطمه مهلبان + عکس های شخصی و هسمرش و در مورد زندگی هنری

فاطمه مهلبان

فاطمه مهلبان خواننده ایرانی است که در این بخش بیوگرافی کامل، اطلاعات زندگی شخصی و هنری، عکس های همسرش را آماده کرده ایم.

بیوگرافی فاطمه مهلبان

فاطمه مهلبان خواننده سبک پاپ و سنتی است و متولد سال 1374 در مازندران است و به دلیل خواندن آهنگ های محلی بسیار معروف شده است.

فاطمه مهلبان

انتشار آهنگ ها در شبکه های اجتماعی

او با صدای زیبا و خاصی که دارد ترانه های زیبایی را اجرا کره است و بازخوانی آهنگ خوانندگان معروف را هم انجام داده و در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام به اشتراک گذاشته است که همین باعث جذب مخاطبان زیادی شده است که به صدای او علاقه پیدا کرده اند.

فاطمه مهلبان

شروع موسیقی و خوانندگی

او به دلیل علاقه به هنر و صدای خاصی که داشت باعث شد وارد عرصه خوانندگی و موسیقی شود. او با خواندن این آهنگها و قرار دادنش در پیج اینستاگرام خود و انتشار بعضی از آهنگ ها بسیار مشهور و معروف شود. همین فعالیت او در اینستاگرام باعث شد که در او فضای مجازی به ضهرت برسد و دنبال کنندگان زیادی داشته باشد.

فاطمه مهلبان

سبک خواندن

سبک خواندن این خانم، فولکلور مازندرانی است و ترانه های قدیمی خوانندگانی مانند استاد مختاباد را بازخوانی کرده است که بازخوردهای خوبی از سوی کاربران داشته است. بیشتر کارهای او را بنیامین عمرانی تنظیم و میکس می کند و آهنگ هایش بیشتر در سبک محلی هستند.

او نزدیک به 300 هزار فالوور دارد و در این صفحه آهنگ ها و ترانه های زیبایی را منتشر کرده است.

فاطمه مهلبان

مطالب مشابه را ببینید!