مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی ابراهیم چلیکول بازیگر ترک

بیوگرافی ابراهیم چلیکول بازیگر نقش فرهات در سریال عشق سیاه و سفید

بیوگرافی ابراهیم چلیکول بازیگر ترک

ابراهیم چلیکول Ibrahim Celikkol زاده 14 فرویه سال 1982 در شهر ازمیت ترکیه است. او در یک خانواده سطح متوسط به دنیا آمد و هنگامی که 18 سال داشت پدرش فوت کرد. او یک خواهر دارد. قد ابراهیم 183 سانتی متر است. قبل از اینکه بازیگر شود، مدتی به عنوان مدل فعالیت داشته است و بازیکن بسکتبال نیز بوده است.

بیوگرافی ابراهیم چلیکول بازیگر نقش فرهات در سریال عشق سیاه و سفید

فیلم و سریال های ابراهیم چلیکول

او سال 2008 وارد حرفه بازیگری شد. او در سریال مرحمت در نقش فیرات در کنار یاسمین آلن و بورچین ترزی اوغلو بازی کرد و در سریال عفت نیز در کنار دنیز چاکیر ایفای نقش کرد. در سریال عشق سیاه و سفید هم در کنار بازیگر معروف ترک بیرجه آکالای همبازی شده است.

ابراهیم مدتی با دنیز چاکیر وارد رابطه شد. بعد از جدایی از او با سینام کوپال و یاسمین آلن هم وارد رابطه شد و در نهایت در سال 2017 با معمار میهره متلو ازدواج کرد. نام مستعاد او ایبو می باشد.

همچنین بخوانید : بیوگرافی بیرجه آکالای

بیوگرافی ابراهیم چلیکول بازیگر نقش فرهات در سریال عشق سیاه و سفید بیوگرافی ابراهیم چلیکول بازیگر نقش فرهات در سریال عشق سیاه و سفید بیوگرافی ابراهیم چلیکول بازیگر نقش فرهات در سریال عشق سیاه و سفید بیوگرافی ابراهیم چلیکول بازیگر نقش فرهات در سریال عشق سیاه و سفید بیوگرافی ابراهیم چلیکول بازیگر نقش فرهات در سریال عشق سیاه و سفید بیوگرافی ابراهیم چلیکول بازیگر نقش فرهات در سریال عشق سیاه و سفید بیوگرافی ابراهیم چلیکول بازیگر نقش فرهات در سریال عشق سیاه و سفید

مطالب مشابه را ببینید!