بیوگرافی محمودرضا قدیریان + زندگی شخصی و عکس های همسرش فرشته آلوسی

بیوگرافی محمودرضا قدیریان

بیوگرافی کامل محمودرضا قدیریان را می خوانید. او یکی از مجریان و بایگران ایرانی است که با فرشته آلوسی ازدواج کرده است. او در سریال برنا ایفای نقش کرده است.

بیوگرافی محمودرضا قدیریان

محمودرضا قدیریان بازیگر، مجری و گوینده متولد 20 شهریور سال 1359 در تهران است. او مدرک لیانس رشته نرم افزار کامپیوتر دارد.

بیوگرافی محمودرضا قدیریان

شروع فعالیت

او از سال 1382 فعالیتش را به عنوان گوینده در رادیو شروع کرد و یکی از گویندگان و مجریان معروف ایرانی است که در رادیو و تلویزیون فعالیت داشته است.

بیوگرافی محمودرضا قدیریان

بازیگری

او به جز گویندگی بازیگری هم کرده است و در چند سریال هم به عنوان بازیگر ایفای نقش کرده است.

او در سریال ستاره سهیل و سریال برنا ایفای نقش کرده است و نقش اول را به عهده داشته است. در مجموعه به کجا چنین شتابان هم ایفای نقش کرده است.

بیوگرافی محمودرضا قدیریان

دوبلوری

این مجری توانا علاوه بر اجرا و بازیگری، فعالیت دوبله هم انجام می دهد. صدای او را حتما تا به حال در بعضی از برنامه ها به عنوان دوبلور شنیده اید.

بیوگرافی محمودرضا قدیریان

ازدواج

محمودرضا قدریان با فرشته آلوسی ازدواج کرده است. او در سال 1396 خبر ازدواج را منتشر کرد ولی عکس و هویت همسرش را فاش نکرد. در 23 فروردین 97 خبر داد که با فرشته آلوسی ازدواج کرده است.

فرشته آلوسی در هفت سریال تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است و آخرین فیلم سینمایی او در سال 94 با فیلم روایت ناتمام گیسو بوده است.

نحوه آشنایی آنها هم مربوط به فعالیت مشترکشان است. او ا سال 82 وارد فعالیت رادیو شد و یکی از شاگردان قدیریان بود و تا بحال هم با هم همکار هستند.

بیوگرافی محمودرضا قدیریان

اینستاگرام محمود رضا قدیریان : instagram / mahmoodrezaghadirian

بیوگرافی محمودرضا قدیریان بیوگرافی محمودرضا قدیریان بیوگرافی محمودرضا قدیریان بیوگرافی محمودرضا قدیریان بیوگرافی محمودرضا قدیریان بیوگرافی محمودرضا قدیریان

مطالب مشابه را ببینید!