مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی مدیا ذاکری | عکس های مدیا ذاکری و همسرش و زندگی شخصی و هنری

مدیا ذاکری از بازیگران خوش چهره و آینده دار ایرانی است که با بازی در سریال لحظه گرگ و میش به معروفیت بسیاری دست یافت. او همچنین با بازی در فیلم جنجالی ستاره بازی بسیار دیده شد و توانست نام خود را سر زبان ها بیاندازد. در ادامه با تاپ ناز باشید تا بیوگرافی کامل وی را بخوانید.

photo 2024 03 15 17 35 24

بیوگرافی مدیا ذاکری

مدیا ذاکری بازیگر زن ایرانی متولد سال 1350 در بیجار سنندج است او بازیگر سینما و تلویزیون است.

شروع فعالیت بازیگری

مدیا ذاکری

مدیا ذاکری فعالیت حرفه ای بازیگری را از سال 1390 با حضور در سینما شروع کرد و در فیلم محرمانه تهران به کارگردانی مهدی فیوضی بازی کرد. او در فیلم امروز هم ایفای نقش کرده است. او در این فیلم (فیلم محرمانه تهران) با بازیگران معروفی مانند سحر قریشی، علیرضا جلالی تبار، رامتین خداپناهی و الهام جعفرنژاد همبازی شد.

نخستین سریال مدیا ذاکری

او سپس در سریال گاهی به پشت سر نگاه کن هم ایفای نقش کرد که توانست به شهرت برسد. در این سریال هم در کنار بزرگانی همچون امین تاریخ و دیگر بازیگران شناخته شده مانند محمد متوسلانی، سعید چنگیزیان و هدایت هاشمی ایفای نقش کرد.

او در فیلم امروز هم با پرویز پرستویی، سهیلا گلستانی، شبنم مقدمی و حسام محمودی همبازی شد که این هم تجربه خوبی برای وی بود.

melisa. zakeri

ویژگیهای حرفه ای مدیا ذاکری

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای  مدیا ذاکری آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است. حضور هم‌زمان در سینما و تلویزیون در کارنامه کاری کمتر هنرپیشه‌ای وجود دارد و معمولا هنرپیشه‌ها یا با تلویزیون چند سال پی‌در پی کار می‌کنند و بعد وارد سینما می‌شوند یا برعکس اما هم‌زمانی حضور در این دو نشان دهنده حرفه‌ای گری خاص این هنرپیشه‌ است.

عدم انتشار عکس هایش

مدیا ذاکری نسبت به حریم خصوصی اس خیلی وسواس دارد و تا به حال هیچ گونه عکس خصوصی و خانوادگی از خودش در شبکه های اجتماعی منتشر نکرده است.

مدیا ذاکری

ازدواج و همسر مدیا ذاکری

این بازیگر در حال حاضر مجرد است. او بیشترین تمرکز را بر بازیگری دارد و در هنگام بیکاری اش برای حفظ سلامتی جسمی اش هم ورزش می کند.

عمل زیبایی مدیا ذاکری

این بازیگر زیاد اهل آرایش نیست و هیچ گونه عمل جراحی زیبایی انجام نداده است. او بسیار ساده پوش است ولی به شیک پوشی اهمیت می دهد.

نظر همکارانش در مورد وی

همکاران و دیگر بازیگران در مورد مدیا می گویند که او خیلی خوش اخلاق است و در هر نقشی که ظاهر می شود چیزهای زیادی برای ارائه دارد که پیش از آن از مدیا ندیده بودیم.

کار کردن با مدیا برای کارگردانان هم بسیار خوشایند است زیرا او دختر خوش اخلاق سینمای ایران است و بسیار منضبط است.

2114302725 bartarinbet com

بازی در سریال لحظه گرگ و میش

او اخیرا در سریال لحظه گرگ و میش به کارگردانی همایون اسعدیان در کنار بازیگرانی همچون فاطمه گودرزی، شهره سلطانی، المیرا دهقانی و آیدا نامجو ایفای نقش می کند.

مطالب مشابه را ببینید!