مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی منوچهر هادی + عکس های همسرش یکتا ناصر و اطلاعات شخصی و هنری

منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس معروف ایرانی است که فیلم های پرفروشی را کارگردانی کرده است و همسر سابقش یکتا ناصر بازیگر ایرانی است. در این قسمت بیوگرافی کامل، اطلاعات زندگی شخصی و هنری این کارگردان از فیلم ها تا حئاشی را می خوانید.

4

زندگی منوچهر هادی

منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس متولد 28 مرداد سال 1351 در شهر تهران است. این بازیگر از سال 1371 فعالیت بازیگری را در عرصه تلویزیون و سینما شروع کرد و تا به حال توانسته است فیلم های زیادی را کارگردانی کند.

تحصیلات

منوچهر هادی تحصلات دانشگاهی و مرتبط با فعالیتش را ندارد و توانسته است تا مقطع دیپلم تحصیل کند.

بیوگرافی منوچهر هادی

شروع فعالیت‌ها

او کار هنری را ابتدا از پشت صحنه شروع کرد. در ابتدا به عنوان تدارکات چی مشغوب به کار شد و سپس شروع به نوشتن تیتراژ فیلم ها کرد.

او بعدها با تلاش و پشتکاری که داشت توانست تبدیل به یکی از بهترین کارگردانان ایرانی شود. او می گوید که در ابتدا خوشنویس تیتراژ برنامه ها بود و با گذشت زمان توانست تدارکات چی پروژه های سینمایی شود.

او سال 1382 به عنوان دستیار کیانوش عیاری در فیلم هزار چشم فعالیت کند و در سال 1384 هم دستیار اصغر فرهادی در فیلم چهارشنبه سوری بود.

بیوگرافی منوچهر هادی

کلاس‌های فیلم نامه نویسی

این کارگردامن در سن 21 سالی در سال 72 در کلاس های فیلمنامه نویسی شرکت کرد و در این کلاس ها که زیر نظر بهروز افخمی و فریدون جیرانی بود توانست دانش سینما را به صورت کامل بیاموزد.

آغاز کارگردانی

منوچهر هادی در سال 85 نخستین تجربه کارگردانی را در کارنامه اش دارد و یک تله فیلم را کارگردانی کرد. اما نقطه اوج کار او پس از کارگردانی چند تله فیلم، فیلم بلند او به نام قرنطینه بود.

بیوگرافی منوچهر هادی

ازدواج و همسرش

منوچهر هادی متاهل است و همسر او یکتا ناصر بازیگر معروف ایرانی است. این دو در سال 94 ازدواج کردند و مهریه یکتا ناصر فقط 5 سکه طلا است.

این دو در فیلم های زیادی تحربه همکاری داشته اند که می توان به فیلم من سالوادور نیستم اشاره کرد. حاصل ازدواج این دو، دختری به نام سوفیا است. البته آقای هادی در انیستاگرام خود اعلام کرد که از یکتا ناصر طلاق گرفته است.

شهرت

او به دلیل کارگردانی کردن فیلم من سالوادور نیستم در سال 94 به شهرت رسید. این فیلم فروش گیشه بالای 17 میلیارد داشت. پس از این فیلم به عنوان یک کارگردان موفق مطرح شد. او در سال 95 سریال عاشقانه را برای شبکه نمایش خانگی ساخت که پرفروش شد.

فرزند شهید

او در برنامه دورهمی مهران مدیری اعلام کرد که فرزند شهید است. او با کمی بغض و گریه گفت که تا به حال هیچ جایی نگفته است که پدرش شهید شده است و افتحار می کند.

تجربه بازیگری

این کارگردان بازیگری هم کرده است. منوچهر هادی در سال 1382 در فیلم ملاقات با طوطی و همچنین در سال 1386 در سریال آرماندو به عنوان بازیگر حضور پیدا کرد.

منوچهر هادی بدترین فیلمساز ایرانی؟

درست است که آقای هادی از فیلمسازان معروف و محبوب ایرانی است اما بسیاری از متخصصان سینما همچون مسعود فراستی وی را نه تنها فیلمساز بد بلکه اصلا او را فیلمساز نمی دانند و وی را بی سواد خطاب کرده اند.

ماجرای تبلیغ کوروش کمپانی

در سال 1401 یک کمپانی با نام کوروش اعلام موجودیت کرده و ادعا کرد که گوشی های آیفون را زیر قیمت جهانی به مشتریان عرضه خواهد کرد. نخست کسی به این کمپانی باور نداشت و بسیاری چنین تصور می کردند که این شرکت یک کلاه بردار است. اما حضور سلبریتی های مشهور و تبلیغ این کمپانی باعث شد تا بسیاری به کوروش کمپانی اعتماد کنند. منوچهر هادی یکی از این سلبریتی ها بود که باعث اعتماد هرچه بیشتر مردم به کوروش کمپانی شد. درنهایت کوروش کمپانی با کلاه برداری 100 میلیون دلاری از ایران فرار کرد و اکنون مردم این سلبریتی ها را مجرم می دانند که باعث اعتماد مردم شدند.

فیلم‌های سینمایی

 • من سالواردو نیستم در سال ۱۳۹۴
 • قرنطینه در سال ۱۳۸۶
 • یکی می‌خواد باهات حرف بزنه در سال ۱۳۹۰
 • دنیای پر امید در سال ۱۳۹۱
 • زندگی جای دیگری است در سال ۱۳۹۲

فیلم‌های تلویزیونی

 • فیلم آمین در سال ۱۳۹۲
 • فیلم خوب، بد، زشت در سال ۱۳۹۳
 • فیلم خداحافظ بچه در سال ۱۳۹۱

تله فیلم‌ها

 • تله فیلم تیاتر مردگان بی کفن و دفن در سال ۱۳۹۴
 • تله فیلم ته خط در سال ۱۳۹۳
 • تله فیلم پاپوش در سال ۱۳۹۰
 • تله فیلم آخرین روز ماه در سال ۱۳۸۹
 • تله فیلم کوچه محجوب در سال ۱۳۸۵
 • تله فیلم فرصت‌های فردا در سال ۱۳۸۵
 • تله فیلم تصادف در سال ۱۳۸۵

عکس های یکتا ناصر و منوچهر هادی

اکران مردمی فیلم من سالوادور نیستم برگزار شد و یکتا ناصر بازیگر و همسرش منوچهر هادی کارگردن این فیلم نیز در این مراسم حضور داشتند.

بیوگرافی منوچهر هادی

منوچهر هادی و همسرش یکتا ناصر

بیوگرافی منوچهر هادی

عکس یکتا ناصر و شوهرش

بیوگرافی منوچهر هادی

امیدواریم بیوگرافی کارگردان خوب کشورمان منوچهر هادی مورد توجه شما قرار گرفته باشد، در بخش دیگر بیوگرافی محمدرضا گلزار و بیوگرافی حامد بهداد را هم بخوانید.

مطالب مشابه را ببینید!