مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی نازنین کیوانی؛ عکس های نازنین کیوانی و زندگی شخصی اش و ازدواج وی

photo 2024 03 03 17 06 21

بیوگرافی نازنین کیوانی

نازنین کیوانی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران و متولد سال 1367 در شهر تهران است.

او در دانشگاه هنر خراسان رضوی تحصیل کرده است و مدرک رشته گرافیک را دارد.

نازنین کیوانی

علاقه به بازیگری

او به دلیل علاقه بازیگری که در نواجوانی داشت در کلاس بازیگری شرکت کرد و در سال 95 توانست استعدادش را به همه ثابت کند.

نازنین کیوانی

شروع بازیگری و نخستین سریال او

نازنین کیوانی با حضور در سریال احضار در سال 95 به کارگردانی رامین عباس زاده نخستین تجربه بازیگری اش را کسب کرد. این سریال در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

نازنین کیوانی

نخستین تجربه بازیگری

او در نخستین تجربه بایگری اش با بازیگران حوان دیگری همچون کیمیا ملایی، بنیامین پیروان همتی، حسین سیف، نرگس امینی و شیمار مرزی همبازی شد. سریال احضار باعث معرفی او و دیگر بازیگران جوان شد. او در سریال احضار در نقش پروا ایفای نقش کرد.

نازنین کیوانی

بازی در سریال آشوب

نازنین کیوانی در شبکه آشوب به کارگردانی کاظم راست گفتار، دومین تجربه بازیگری در شبکه نمایش خانگی را پشت سر گذاشت.

نازنین کیوانی در سریال آشوب با بازیگران معروف تری همچون یکتا ناصر، لیلا اوتادی، آتیلا پسیانی، داریوش فرهنگ و نیما فلاح همبازی شد.

سریال آشوب در مورد زندگی یک سپسر جوان است که با لقب آشوب در کافه های لاله زار تهران در دهه 30 خوانندگی می کند و درگیر اتفاقات جنجالی و ماجراجویانه می شود.

نازنین کیوانی

رفت و بازگشت به سینما

بعد از دو سال دوری خودخواسته از عرصه بازیگری سال ۱۳۹۷ با سریال «مینو» در نقش ساره یکی از شخصیت های اصلی سریال به قاب تلویزیون بازگشت

این مجموعه به کارگردانی امیر مهدی پور وزیری و محصول موسسه هنری «اوج» بود و چهره هایی چون عباس غزالی و سیاوش طهمورث در آن حضور داشتند.

نازنین کیوانی

ازدواج و دخترش

نازنین کیوانی چند سال پیش با آرش مهاجر(بازیگر و فتومدل) ازدواج کرد با این حال این زوج تصاویر مشترک خود را در چند وقت اخیر حذف کرده و همدیگر را آنفالو کردند

خانم کیوانی یک دختر بنام آیناز متولد سال ۱۳۸۸ دارد.

تجربه نقش های متفاوت

واقعیت این است من از سال ۹۰ در حوزه بازیگری فعالیت دارم و هدفم بازیگری بوده است، من کاراکتر‌های خوبی را بازی کرده ام اما موقعیت‌ های خوبی برای من بعد از پخش به وجود نیاوردند

اما نقش آوین در «سرجوخه» بسیار جذاب است. مدیوم تلویزیون، سینما و تئاتر برایم فرقی ندارد؛ برای من نقش خوب و متفاوت مهم است.

کرونا و تلاش برای حال خوب

مدتی است این جمله را در ذهنم مرور می کنم،سرگرم خودت و عاشق احوال خودت باش، اما اینگه چرا این جمله را مخصوصا این روزها مدام در ذهنم تکرار می کنم مربوط می شود به خبرهایی که این روزها نه تنها خوب نیست بلکه حاکی از شراط بد و پر از التهام جهان است.

نحوه قبول نقش

معمولا نقش باید برای من چالشی را ایجاد کند یا نقشی باشد که تجربه لذت بخشی را برای من ‌به همراه داشته باشد و در نهایت پارتنر خوب، کارگردان خوب و تیمی که قرار است با آنها همکاری کنم

مطالب مشابه را ببینید!