مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی نورا هاشمی دختر مهدی هاشمی + زندگی شخصی و عکس های او و همسرش

نورا هاشمی دختر مهدی هاشمی و گلاب آدینه است. او ازدواج کرده و متاهل است. در ماجرای ازدواج دوم پدرش، در ابتدا خبر ازدواج او را تکذیب کرد ولی پدرش این خبر را تایید کرد. در این بخش بیوگرافی کامل نورا هاشمی و عکس های او و همسرش را گردآوری کرده ایم و اطلاعاتی در مورد زندگی هنری و شخصی او را هم می خوانید.

photo 2024 04 23 20 18 34

بیوگرافی نورا هاشمی

نورا هاشمی بازیگر سینما، تئاتر و تلوزیون متولد سال 1362 در تهران است. نورا هاشمی تک فرزند خانواده است.

بیوگرافی نورا هاشمی

خانواده معروف

او دختر مهدی هاشمی و گلاب آدینه است که هر دو بازیگر هستند. نورا در کنار پدر و مادر هنرمند بزرگ شد و از همان کودکی به بازیگری علاقه مند شد.عمویش ناصر هاشمی هم بازیگر است.

پدرش می گوید نورا از روزی که چشم باز کرده و به دنیا آمد با دنیای ما آشنا شد، پدر و مادرش را می دید که چطور درگیری این وادی هستند بنابراین خودش خود به خود آنچه باید می آموخت را آموخت و حساب تجربه کسب کرد.

بیوگرافی پدر نورا

میرمهدی هاشمی قرمزی ۱۶ آذر ۱۳۲۵ در لنگرود به دنیا آمد. او همسر سابق گلاب آدینه، پدر نورا هاشمی و برادر ناصر هاشمی است. وی در سال ۱۳۵۲ در رشتهٔ هنرهای نمایشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران فارغ‌التحصیل شد. فعالیت در تئاتر را به عنوان بازیگر به همراه داریوش فرهنگ در سال ۱۳۴۸ با تشکیل گروه تئاتر «پیاده» آغاز نمود. هاشمی همچنین در کارهایی از بهرام بیضایی بازی کرد. از جمله تئاتر کارنامهٔ بندار بیدخش و فیلم مرگ یزدگرد.

بیوگرافی نورا هاشمی

نخستین فیلم

او نخستین بار در سال 1381 بازیگری را با فیلم دوشیزه شروع کرد. تا به حال در 6 فیلم و یک سریال و دو نمایش تئاتر ایفای نقش کرده است. در این فیلم در کنار زیبا بروفه و فتحعلی اویسی ایفای نقش کرد.

بیوگرافی نورا هاشمی

نخستین سریال

با سریال فرستاده در سال ۸۱ به کارگردانی جواد شمقدری وارد قاب تلویزیون شد در مجموعه ورود ممنوع ممنوع سال ۸۲ و خواستگاران سال ۸۶ حضور موفقی داشت و در این سالها تاکنون ۷ سریال و ۶ فیلم سینمایی بازی کرده است

بیوگرافی نورا هاشمی

ازدواج با کارگردان

نورا هاشمی با سیاوش اسعدی کارگردان و فیلمنامه نویس ازدواج کرده و ثمره این زندگی مشترک یک پسر بنام اوستا متولد فروردین ۹۶ می باشد. این زندگی بعد از به دنیا آمد فرزندشان در نهایت به جدایی و طلاق ختم شد

بیوگرافی نورا هاشمی

ماجرای جنجالی ازدواج دوم پدر

خانم بازیگر به نام مهنوش صادقی ادعا کرده است که همسر دوم مهدی هاشمی است و در ویدیویی که از خودش منتشر کرده است این راز را افشا کرده است.

در تکذیب این ادعا، نورا هاشمی نوشت: او گفته بود پدر همین لحظه در منزل و کنار ما هستند و شناسنامه شان هم گواه دروغ بعضی افراد معلوم الحال است.

بیوگرافی نورا هاشمی

حمایت هنری از من

خانم هاشمی همواره در طول فعالیت های خود از نقش آفرینی پدر و مادرش در مسیر هنری خود یاد کرده و می گوید در تمام لحظات با این دو عزیز مشورت می کنم

مطالب مشابه را ببینید!