مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی نگین پارسا | عکس های نگین پارسا نوازنده ایرانی و همسرش و ماجرای کنسرت

نگین پارسا نوازنده و خواننده خوش چهره ایرانی است که سال ها در گروه حمید عسکری حضور داشت و همخوانی جنجالی او با حمید عسکری باعث ممنوع الکاری این خواننده شد. در ادامه با تاپ ناز همراه شوید تا نگهی بر زندگی این هنرمند ایرانی داشته باشیم.

photo 2024 03 19 17 54 57

زندگی

نگین پارسا نوازنده و خواننده جوان گیتار الکترونیک است که این روزها در کنسرت های خواننده مشهور هم گاهی خوانندگی می کند.

شاید تصور کنید که گیتار الکترونیک سازی مردنه است و خانم ها نمی توانند سراغ این ساز بروند ولی این روزها این نوازنده خانم در کنسرت های تهران با گیتار الکترونیک حسابی معروف شده است.

او در کنسرت رضا صادقی به عنوان نوزنده روی صحنه رفت و تجربه همکاری با خونندگانی مانند کاوه یغمایی و بنیامین بهادری را نیز دارد.

نگین پارسا

خانواده

در یک خانواده موسیقی دوست با دو خواهر بزرگ شد اما اینکه بخواد کار موسیقی را حرفه ای انجام دهد خانواده مخالف بودند و میخواستند او دکتر شود. از شدت علاقه به موسیقی با راکت بدمینتون ادای نوازندگی در می آورد تا اینکه پدر راضی شد گیتاری بخرد و اینطور شد که از ۹ سالگی شروع به یادگیری موسیقی کرد.

نگین پارسا

ازدواج نگین پارسا

نگین پارسا در سال 1390 با استادش بابک ریاحی پور وارد رابطه عاشقانه شد و بعد از 1 سال با هم ازدواج کردند.

بابک ریاحی پور همسر سابق مهتاب کرامتی است و نوزانده و آهنگساز است.

نگین پارسا

اولین حضور بر روی استیج

اولین حضور خانم پارسا روی استیج با کاوه یغمایی در قامت همخوان بود سپس با رضا صادقی و بنامین بهادی هم بعنوان نوازنده گیتار و همخوان همکاری داشت

در سال ۹۶ نیز مدتی در گروه داک خانم شهره سلطانی ، نوازنده بود.

ممنوع الکاری

زمستان ۹۷ در سانس اول حمید عسکری بصورت اتفاقی خانم پارسا چند ثانیه ای تک خوانی کرد که باعث شد مسئولان حراست برج میلاد میکروفن او را بگیرند. در ادامه سانس دو اما حمید عسکری با میکروفن خود کنار نگین پارسا همخوانی کرد که همین اتفاق باعث ممنوع الکاری هردو آنها شد. او گفت: درست است که محدودیت‌ هایی برای فعالیت بانوان وجود دارد اما تا قبل ممنوعیتم هیچ مانع خاصی برای فعالیتم در موسیقی نبوده و واکنش تهاجمی را شاهد نبوده‌ ام.

علاقه به سبک راک غربی

تمرکز اصلی من روی موسیقی و آواز خواندن است اما چرا بند خودمون را تشکیل نمی دم برای اینکه سبک مورد علاقه من راک هست

متاسفانه این نوع موسیقی در کشور من مخاطب زیادی ندارد.

مدلینگ

خانوم هنرمند بخاطر چهره خود مدتی نیز در عرصه مدلینگ وارد شده و بیشتر در عکاسی های هنری و میکاپ تبلیغاتی دیده می شود.

علاقه به مردم

من به این مردم عاطفه دارم ، من به همون شخصی که ممنوع الکارم کرد عاطفه دارم ، حتی اگر DNA مارو هم در نظر بگیرید یکسری اطلاعات مشابه بیولوژی – ژنتیکی داریم و یک جورهایی هم خون به حساب می آیم

سعی کنیم همدیگر را درک کنیم و دوست داشته باشیم و بر اساس پوشش و رنگ شال همدیگر را قضاوت نکنیم و تفاوت ایدولوژی و افکار را با صحبت حل کنیم

مطالب مشابه را ببینید!