بیوگرافی نینا دوبرو بازیگر نقش الینا در خاطرات خون آشام +عکس

بیوگرافی نینا دوبرو بازیگر نقش الینا در خاطرات یک خون آشام +عکس

نینا دوبرو

نینا دوبرو (به انگلیسی: Nina Dobrev)‏ متولد شده با نام نینا کنستانتینوا دوبروا(به انگلیسی: Nina Constantinova Dobreva)‏ (زادهٔ ۹ ژانویه ۱۹۸۹)، هنر پیشهٔ زنکانادایی است که از جمله کارهای وی سریال خاطرات خون‌آشام است که هم اکنون از شبکه سی‌دابلیو پخش می شود. ین پیرس در سریال خاطرات خون‌آشام مشهور شده است.

نینا دوبرو

زندگی

نینا Dobrev در صوفیه، جمهوری مردم بلغارستان (در حال حاضر جمهوری بلغارستان) به عنوان Николина Константинова Добрева متولد شد و در سن دو سالگی به کانادا رفت، جایی که او در تورنتو، اونتاریو مطرح شد. او به زبان فرانسوی، انگلیسی و بلغاری مسلط میباشد. او دارای یک برادر بزرگتر به نام الکساندر میباشد، پدر او یک متخصص کامپیوتر است و مادر او یک هنرمند است .

دوبرو در مدرسه دولتی jb tyrrell حضور یافت،جایی که او حضور در کلاسهای باله و موسیقی جاز و رقابت در ژیمناستیک ریتمیک را آغاز کرد. سپس او به مدرسه وکسفورد دانشگاهی هنر در اسکاربرو، انتاریو و دانشگاه رایرسون در تورنتو در رشته جامعه شناسی حضور یافت، او آنجا را در سال 2008 به دنبال حرفه بازیگری ترک کرد .

الینا در خاطرات خون آشام الینا در خاطرات خون آشام الینا در خاطرات خون آشام نینا دوبرو الینا در خاطرات خون آشام nina dobrev nina dobrev

مطالب مشابه را ببینید!