مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی پناه باقریان؛ عکس های خصوصی و خانوادگی پناه باقریان و زندگینامه وی

photo 2024 03 03 17 11 23

بیوگرافی پناه باقریان و تصاویر خصوصی این بازیگر زن

پناه باقریان بازیگر زن ایرانی زاده 6 خرداد سال 1366 در شهر تهران است. او فارغ التحصیل رشته پرستاری است و بجز فعالیت هنری که دارد به عنوان پرستار در بیمارستان کار می کند. پناه یک خواهر به نام آذین دارد. او هم اکنون 31 سال سن دارد و هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

این بازیگر جوان کلاس های بازیگری را در موسسه سمندریان گذراند و مدرک بازیگری گرفت. فعالیت هنری او از سال 1392 در تئاتر شروع شد.

پناه باقریان

پناه باقریان اصلاتی مازندرانی دارد و هم اکنون در حال تمرین برای اجرای تئاتر حقیقت ایکاروس است که قرار است در تیر ماه سال 1397 در تماشاخانه پالیز اجرا شود.

او در نمایش های موفقی در تئاتر همچون گرگ دختر (سنگلج،تئاتر شهر). از بستر خاكستر (مشايخی)، رفته بچرخه برميگرده (حوزه هنری)، به خاطر خواب من (پرديس خاوران) حاضر شد و به موفقیت رسید.

پناه باقریان

این بازیگر در سال 1396 جایزه برتر زن در جشنواره سوره ماه و جایزه برتر زن در جشنواره استانی تئاتر تهران را به دست آورد. همچنین او در سال 1393 برنده بهترین جایزه زن جشنواره ولا نیز شده است.

اولین سریالی که بازی کرد در سال 1393 بود که در سریال 39 باه کارگردانی مرتضی هرندی بازی کرد و در شبکه 5 نمایش اده شد و پس از آن چندین فیلم کوتاه و نیمه بلند جشنواره ای را هم بازی کرد.

 پناه باقریان در نقش مبینا دختری که با بهتاش در رابطه است نقش بازی کرده است.

پناه باقریان

جایزه بازیگری

در سال ۱۳۹۶ موفق به دریافت جایزه برتر زن جشنوراه سوره ماه و جایز برتر زن در جشنواره استانی تئاتر تهران شد، او سابقا نیز در سال ۹۳ برنده جایزه بهتر بازیگر زن جشنواره ولا نیز شده بود

پناه باقریان

حضور در سریال پایتخت

او در سریال پایتخت ۵ در نقش مبینا دختری که با بهتاش (بهرام افشاری) در ارتباط است جلوی دوربین رفته است

عکس های پناه باقریان

پناه باقریان

ازدواج و هدف

پناه باقريان هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد او آرزو دارد در بازیگری تئاتر به جایگاه عالی دست پیدا کند

پناه باقریان
پناه باقریان
پناه باقریان
پناه باقریان
پناه باقریان
پناه باقریان
پناه باقریان

مطالب مشابه را ببینید!