مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی یاسین ترکی خواننده پاپ + زندگی شخصی و هنری و عکس های همسرش

یاسین ترکی

این روزها خواننده های با استعداد زیادی وارد عرصه موسیقی شده اند. یکی از خواننده های با استعداد که بتازگی بسیار معروف شده است، یاسین ترکی است. او با انتشار چند آهنگ زیبا مانند خیلی جالبه بسیار به شهرت رسید. البته او کار تنظیم و آهنگسازی را سال ها است به صورت حرفه ای دنبال می کند. در ادامه این مطلب بیوگرافی کامل یاسین ترکی و اطلاعات زندگی شخصی و هنری او را می خوانید و همچنین عکس ها یاسین ترکی و همسرش را مشاهده می کنید.

بیوگرافی یاسین ترکی

یاسین ترکی خواننده پاپ متولد 13 دی ماه سال 1371 در شهر تهران است. او تحصیلات دانشگاهی مرتبط با موسیقی ندارد ولی آهنگسازی و تنظیم کنندگی را در کلاس های آزاد آموخته است.

یاسین ترکی

شروع موسیقی

او موسیقی را از سن 4 سالگی با نوازندگی پیانو شروع کرد و تحصیلاتش را در هنرستان موسیقی به پایان رسانده است.

یاسین ترکی

تنظیم و آهنگسازی

تو به جز خوانندگی، آهنگسازی و تنظیم را هم انجام می دهد و در آلبوم های مختلف و به ویژه تیتراژهای تلویزیونی همکاری داشته است.

بعد از اینکه آهنگسازی و تنظیم را یاد گرفت خیلی زود توانست به یکی از تنظیم کنندگان و آهنگسازان موفق در ایران تبدیل شود و البته ترانه سرایی کارهای خودش را هم انجام می دهد.

یاسین ترکی

همکاری با خوانندگان معروف

یاسن ترکی به عنوان تنظیم کنندگی و آهنگسازی با خوانندگان معروف ایرانی مانند مهدی جهانی، آرش و مسیح، شهاب مظفری، امیرعباس گلاب، علی یاسینی و … همکاری داشته است.

یاسین ترکی

آهنگ های معروف

از آهنگ های معروف او می توان به خوابتم دیدم، خیلی جالبه، به من عادت کن، توافقی، بیا عوض کن، خالی بود دستم و بریز به هم اشاره کرد.

یاسین ترکی

همکاری با شایع

او با محمدرضا شایع خواننده آهنگ های رپ بتازگی همکاری داشته است و این دو آهنگی با سبک اجتماعی به تام یه بار را منتشر کرده اند.

یاسین ترکی

ازدواج و همسرش

هیچ اطلاعاتی در مورد ازدواج و همسر یاسین ترکی منتشر نشده است و احتمالا او مجرد است.

مطالب مشابه را ببینید!