مجله تاپ‌ناز‌

عکس های ندا عقیقی و همسرش + بیوگرافی کامل به همراه مصاحبه و اینستاگرام

ندا عقیقی

ندا عقیقی بازیگر جوان و ستاره نوظهور سینما و تلویزیون است که با بازی در فیلم دارکوب و سریال عقیق معروف شد. او ابتدا از تلویزیون فعالیتش را شروع کرد و سپس در فیلم های سینمایی در کنار بازیگران معروف ایفای نقش کرد. در ادامه بیوگرافی کامل این بایگر زن را آماده کرده ایم.

بیوگرافی ندا عقیقی

ندا عقیقی متولد سال 1370 در شهر تهران است. او فعالیتش را از تئاتر شروع کرد و در سریال عقیق که سریالی تاریخی بود هم ایفای نقش کرد. او به عنوان دستیار کارگردان هم فعالیت می کند و دانش آموخته همین رشته نیز می باشد.

او در فیلم سینمایی دارکوب در کنار بازیگران معروفی همچون مهناز افشار ایفای نقش کرده است.

دستیاری کارگردان نمایش شهور لامبورگینی را که بسیار پربیننده بوده است و استقبال زیادی از آن هم شده است را به عهده داشته است. او همچنین در تئاتر هم حضور پررنگی داشته است و به نمایش زنده علاقه دارد.

ندا عقیقی

ازدواج و همسرش

او در حال حاضر مجرد است و هنوز هیچ خبری در مورد ازدواجش منتشر نشده است.

ندا عقیقی

اوقات فراغت 

او ببه کتاب خواندن علاقه دارد و بیشتر اوقات فراغتش را کتاب می خواند. تفریح با دوستان قدیمی و صمیمی را دوست دارد و مدام با آنها به تفریح می رود.

ندا عقیقی

دوران کودکی

او در دوران کودکی بسیار به هنر علاقه داشت و از کودکی دوست داشت که بازیگر شود و برای رسیدن به آرزویش زحمات زیادی کشیده است و بدون واسطه و پارتی بازی و با استفاده از استعدادهای خودش توانسته است وارد عرصه بازیگری شود.

ندا عقیقی

 

نخستین باری که جلوی دوربین رفت به دلیل بازیگران خوب سریال مانند شینم مقدمی، نسیم ادبی، کریم امین، علیرضا آرا، ناردر فلاح و هدایت هاشمی بسیار تحربه خوبی داشته است. او می گوید دو سه ماه در این گروه بودم و از سعید نعمت الله و بهرنگ توفیقی بسیار آموختم.

ندا عقیقی

او به تئاتر هم بسیار علاقه داشت و در این مورد می گوید:

تئاتر برای مـن همیشه شروع کننده یک اتفاق بود. هیچ‌وقت نمی توانم آنرا ندیده بگیرم. نخستین و بزرگ ترین علاقه مـن روی صحنه تئاتر شکل گرفت. بنابر این نمایش برایم یک ارزش اسـت و با هیچ چیز دیگر عوضش نمیکنم.

ضمن این کـه تصویر را دراین یکسال شروع کردم اما ۷ سال اسـت کـه در تئاتر حضور دارم و افتخار می کنم با آدم‌هاي خوبی کار کردم. باوجود این کـه حالا بـه تصویر علاقه‌مند شده‌ام و برای آن برنامه‌ریزی کردم اما تئاتر را کنار نمیگذارم. تئاتر بـه مـن کمک می کند تا بازیگری یاد بگیرم.

ندا عقیقی

او در مورد انتخاب فیلم ها و سریال هایش می گوید:

بـه شخصه مدیوم‌ها را جدا نمی دانم ولی سریال را اگر انتخاب خوبی باشد، بازی میکنم. معتقدم کـه سریال ماندگار اسـت و ۹۰ درصد مردم تلویزیون را تماشا می کنند. بنابر این باید در انتخاب‌ها دقت کرد وگرنه می مانی و درجا می زنی.

ندا عقیقی

 

دیدگاه او در مورد شبکه های اجتماعی و اینستاگرام

راستش اصلا نمی دانم. چرا کـه اینستاگرام بـه فضایی تبدیل شده اسـت کـه کارگردان‌ها و تهیه‌ کننده از آنجا بازیگر انتخاب میکنند. شاید یکی از دلایلی کـه بازیگران در صفحه‌هاي شخصی شان از زوایای مختلف صورتشان عکس می گذراند و پست‌هاي زیادی از بازی‌هاي شان میگذارند، همین اسـت. این جنبه مثبت حضور بازیگران در اینستاگرام اسـت.

جنبه منفی هم این اسـت کـه مـن فکر می کنم کـه شاید بـه نوعی خودنمایی اسـت. بعنوان مثال اعتراف می کنم کـه دوست دارم عکس بگذارم و مردم تعریف کنند. با این حال همیشه از خدا می خواهم اگر در راه رسیدن بـه هدفم بازیگری موفق و مطرح شوم، کاری نکنم کـه سلبریتی مجازی باشم.

هدیه تهرانی بـه نوعی دراین مورد الگوی مـن اسـت. او کمتر گفتگو می کند ودر فضای مجازی حضور دارد. در حالیکه ستاره سینمای مـا بوده و هنوز هم هست. افراد بسیار دیگری کـه در فضای مجازی حضور دارند اما درگیر آن نیستند. کتمان نمی کنم کـه فضای مجازی بخشی از کار مـا را پوشش میدهد و باید باشد. بنابر این تلاش میکنم تعادل را حفظ کنم.

ندا عقیقی

هم بازی شدن با بازیگران معروف

ویشکا آسایش او را به علی صلاحی و بهروز شعیبی معرفی کرد. او جلوی دوربین آقای برازنده به کارگردانی بهروز شعیبی ایفای نقش کرده است. این نخستین پروژه ای بود که او با بازیگران خوب و معروفی مانند مهنساز افشار، سارا بهرامی و امین حیایی همبازی شد.

او در فیلم دارکوب حضور کوچکی داشت ولی معتقد است که همین حضور کوچک هم برایش بسیار ازشمند بوده است.

در ماه رمضان 98 هم در سریال برادر جان بازی کرد که این سریال هم تجربه خوبی برای او به حساب می آید.

ندا عقیقی

 

صفحه اینستاگرام ندا عقیقی nedaghighi@

در ادامه جدیدترین عکس های اینستاگرام ندا عقیق را گردآوری کرده ایم.

ندا عقیقی ندا عقیقی ندا عقیقی ندا عقیقی

مطالب مشابه را ببینید!