تجاوز سه مرد به زن مهماندار در یک ویلا

تجاوز سه مرد به زن مهماندار در یک ویلا

زن جوان که شغل مهماندار هواپیما دوبی دارد در ویلای اجاره ای در حال استراحت بود که ناگهان 3 مرد به وی حمله کردند و با زور با او رابطه جنسی داشتند.

تجاوز گروهی به زن مهماندار در ویلای اجاره ای توسط 3 مرد

زنی که شغل مهمانداری هواپیما داشت در دبی مشغول به استراحت در ویلای اجاره ای خود بود که ناگهان با متجاوزان مواجه شد. مرد رومانیایی که همسرش مالک ویلایی در دبی است به همراه دو مرد دیگر به قصد تجاوز وارد خانه مستاجر همسرش شدند و وی را مورد تعرض قرار دادند.موجر با اتهام تعرض جنسی به مستاجر خود به یک سال زندان و اخراج از کشور محکوم شد.

 

طبق اظهارات دادگاه، قربانی ۱۹ مارس مدعی شده مرد ۳۰ ساله رومانیایی به همراه دو مرد دیگر به قصد تجاوز وارد خانه اش شده اند و این خانم بریتانیایی که به عنوان مهماندار هواپیما مشغول به کار است را مورد آزار جنسی قرار دادند، اما این مرد اتهاماتی از جمله آزار جنسی، خشونت فیزیکی، تهدید و تجاوز را رد کرده است.

 

این زن اذعان داشته مرد صاحبخانه وی را تحت فشار قرار داده و از پله ها هل اش داده است.بعلاوه مادر این خانم را در صورت ساکت نبودن به شکستن پای اش تهدید کرده است. مهماندار عراقی که در طبقه ای مجزا در این ویلا زندگی می کند به وجود آثار کبودی روی دست و شانه شاکی شهادت داده است.

مطالب مشابه را ببینید!