مجله تاپ‌ناز‌

ترفندهای دلتنگ کردن مردان | راه های وابسته کردن مردها

دلتنگ کردن مرد 3 1

روانشناسان معتقدند که ادامه دادن یک رابطه عاشقانه از شروع آن سخت تر است. یکی از رازهای پایداری رابطه، وابستگی و احساس دلتنگی است. بنابراین وقتی یک زن عاشق می شود، یکی از مهم ترین دغدغه های او این است که چگونه طرف مقابل خود را به خودش وابسته کند.

اگر می خواهید مرد مورد علاقه تان را به خود جذب کنید و او را دیوانه وار دلتنگ و عاشق خود کنید تا نگران از دست دادن شما باشد، با ما همراه باشید و از راهکارها و روش های دلتنگ کردن مرد که در این مطلب به آن ها اشاره کرده ایم استفاده کنید.

خودتان باشید

اگر وارد رابطه با مرد مورد علاقه خود شده اید اما او به شما علاقه ندارد، ممکن است به این دلیل باشد که شما خود واقعی تان را پنهان می کنید و سعی می کنید برای او یک فرد کامل و بی نقص باشید. خوب رفتار کردن در رابطه کار درستی است اما اگر در حال نقش بازی کردن باشید و در خوب بودن افراط و تظاهر کنید، بعد از مدتی هم خودتان را خسته می کنید و هم او را دلزده می کنید.

تماس چشمی برقرار کنید

بین تماس چشمی و رابطه عاطفی ارتباط مستقیم وجود دارد. چشم دریچه روح است و می تواند احساسات شما را منتقل کند. حساسیت چشم ها از اندام های دیگر بیشتر است؛ بنابراین وقتی که با فرد مقابل تماس چشمی برقرار می کنید می توانید ارتباط عاشقانه بهتری ایجاد کنید.

احساسات خود را کنترل کنید

در محبت کردن و توجه کردن به طرف مقابل افراط نکنید چون نتیجه این کار برعکس است و باعث می شود مرد مورد علاقه تان از شما دلزده شود. مردان باید همیشه احساس کنند که ممکن است با یک اشتباه شما را از دست بدهند. وقتی که شما تمام توجه خود را روی طرف مقابل متمرکز می کنید، به جای وابسته کردن طرف مقابل، او را فراری می دهید.

با تلاش های اشتباه برای وابسته کردن مرد، او را به نقطه امن می رسانید و او مطمئن می شود که شما همیشه در این رابطه می مانید. در نتیجه به خواسته خود می رسد و دیگر نیازی نمی بیند که برای حفظ رابطه تلاش کند چون می دانند هر چقدر هم کم توجهی کند باز هم شما مثل قبل او را دوست خواهید داشت.

روی خودتان تمرکز کنید

برای دلتنگ کردن فرد مقابل باید به او فضا بدهید و در این مدت بهترین کار این است که روی خودتان تمرکز کنید. با رسیدگی به خود و مراقبت از خود می توانید احساس خوبی داشته باشید و باعث می شوید او بیشتر از قبل خواهان شما باشد. هر دوی شما هدف ها و خواسته هایی دارید و اگر می خواهید رابطه خوبی داشته باشید باید اهداف همسو داشته باشید و برای آن ها تلاش کنید.

جذابیت ظاهری خود را افزایش دهید

همیشه اولین و مهم ترین عامل ایجاد عشق در روانشناسی، جذابیت ظاهری و کشش های جنسی است. ایجاد جذابیت ظاهری و افزایش کشش جنسی در دلتنگ کردن مردان و پیام دادن آن ها بسیار تاثیر گذار است.

خانم ها به راحتی و با ایجاد تغییراتی در مدل آرایش و نوع پوشش خود می توانند جذابیت خود را افزایش دهند. اگر در شبکه های اجتماعی فعال هستید می توانید با به اشتراک گذاشتن عکس های جدید از خودتان به صورت شخصی یا دست جمعی طرف مقابل را تحریک کنید و احساس کنجکاوی او را برانگیزانید.

مطلب مشابه: روش هايی برای عاشق كردن همسر؛ 6 روش عالی برای جذب همسر

مرموز باشید

دلتنگ کردن مرد 1 2

سعی کنید همان اوایل رابطه همه چیز را در مورد خودتان و زندگی شخصی تان بازگو نکنید و هر چه که هستید را نشان ندهید. اگر مردی احساس کند خیلی سریع همه چیز را در مورد شما فهمیده است و خواسته شما، سلیقه شما و راه های بدست آوردن شما را می داند، حس می کند شما را به دست آورده است و دیگر تلاشی برای نزدیک شدن بیشتر به شما و کشف کردن شما نمی کند. مردها عاشق کشف کردن رمز و راز ها هستند، پس باید به طرف مقابل فرصت دهید تا بسیاری از چیزها را در مورد شما به مرور زمان و با تلاش خودش کشف کند.

خودتان تصمیم بگیرید

عادت کنید که بدون اتکا به طرف مقابل تصمیم بگیرید و از تصمیمات خود لذت ببرید. به یاد داشته باشید که شما چیزهای زیادی برای ارائه به دنیا و همچنین به خودتان دارید. این فقط می تواند به انعکاس روحیه مثبتی تبدیل شود که او را دوباره به سمت خود بکشاند.

شاد باشید و لبخند بزنید

جالب است بدانید که ما می توانیم مغزمان را طوری تنظیم کنیم که مثبت تر و شاد تر باشیم. مغز ما تمایل دارد که بر روی نکات منفی تمرکز کند اما ما می توانید با شکرگزاری بابت نعمت های خوب زندگی مان با آن مقابله کنیم و با یادآوری نکات مثبت، زندگی شادتری داشته باشیم. لبخند زدن و شاد بودن به طور ناخودآگاه این حس را به طرف مقابل القا می کند که با بودن کنار شما می تواند زندگی شادتری را تجربه کند. هیچ مردی از یک زن جدی و عبوس خوشش نمی آید.

شنونده خوبی باشید

گوش دادن مهارتی است که به تمرین نیاز دارد و برای اینکه شنونده خوبی باشیم باید برای مدت کوتاهی از ذهن و خود خارج شویم و با کنجکاوی به طرف مقابل توجه کنیم. در عین حال سعی کنیم با احساسات و عواطف او ارتباط برقرار کنیم.

این رویکرد به ما کمک می کند تا بدون از دست دادن احساسات و واکنش بیش از حد، بهتر بفهمیم چه اتفاقی در حال رخ دادن است. همچنین ما با این کار در ذهن طرف مقابل فردی با احترام و آرامش به نظر می رسیم و به جای اضطراب به او احساس خوبی می دهیم.

تفاوت های خود را درک کنید

فضا دادن به طرف مقابل به شما فرصتی می دهد تا در مورد اینکه چه تفاوت هایی با هم دارید و چگونه با هم سازگار هستید. در این فرصت در مورد این فکر کنید که آیا می توانید تفاوت هایتان را حل کنید یا مشکلات همیشگی هستند؟ برای حل کردن این مشکلات برنامه ریزی کنید و راه حل هایی را پیدا کنید.

مطلب مشابه: توصیه هایی برای جذب شوهر + روش هایی برای تسخیر قلب همسر

قوی و مستقل باشید

زنی که همیشه در حال گریه کردن باشد و برای انجام کارهای خود نیاز به دیگران داشته باشد یا با کوچکترین مشکلی عصبانی شود، زن ضعیفی نشان داده می شود که به مرور زمان جذابیت خود را از دست می دهد و دیگر دوست داشتنی نیست.

گریه کردن، ضعیف بودن و وابسته بودن ممکن است تا مدتی جلب توجه کند و حس حمایت مرد را برانگیزد چون مردان دوست دارند حمایتگر باشند و با این کار احساس قدرت به آن ها دست می دهد اما در طولانی مدت ضعف شما را نشان می دهد و باعث ایجاد احساس ترحم در مرد می شود که این احساس ترحم علاقه را از بین می برد.

شما باید حس حمایتگری مرد را به روش های دیگری مانند ابراز خوشحالی و تشکر بابت هدیه ای که از او گرفته اید قدردانی از حضورش و از این که فکر شما است پاسخ بدهید. مردان جذب زنان قوی، شاد و مستقل می شوند. طرف مقابل شما باید بداند که نبود او خللی در زندگی شما ایجاد نمی کند اما شما می خواهید در کنار یک رابطه عاشقانه و شاد را تجربه کنید و از روی نیاز با او نیستید.

تفریح کنید

سعی کنید همیشه برنامه های تفریحی خود را داشته باشید و برای بیرون رفتن و داشتن اوقات هیجان انگیز با دوستان خود وقت بگذارید. با این کار بسیار جذاب و هیجان انگیز به نظر می رسید و طرف مقابل دوباره دلتنگ و خواهان رابطه با شما می شود.

اعتماد کنید

به طرف مقابل تان اعتماد کنید و به او فضا بدهید. در این زمان اعتماد به نفس درونی خود را بازسازی کنید و روی خودتان وقت بگذارید تا همه چیز آسان تر شود. به خودتان و طرف مقابل تان ایمان داشته باشید تا همه کارها بهتر پیش بروند.

مطلب مشابه: سیاست های خاص زنانه برای همسرداری موفق و داشتن زندگی بدون مشکل

او را بشناسید

دلتنگ کردن مرد 2

هر فردی ویژگی ها، انتظارات و اولویت های متفاوتی دارد. شما با شناخت ویژگی های منحصر به فرد طرف مقابل می توانید بهتر به او نزدیک شوید. بنابراین باید سعی کنید به تدریج به شناخت دقیق تری از او برسید و خواسته ها و اولویت های او را بشناسید تا از طریق همراهی با آن ها طرف مقابل را به خود وابسته تر کنید.

با ترس های خود رو به رو شوید

اولین گام در مدیریت خود، پردازش احساسات به گونه ای است که بتوانید آن ها را رها کنید. یکی از روش های مقابله با ترس ها، نوشتن است. نوشتن در مورد ترس ها و احساسات به زما فرصت می دهد تا آن ها را تجربه کنیم. با این کار راحت تر با آن ها مواجه می شویم و کمتر واکنش نشان می دهیم.

دست نیافتنی باشید

شاید شما دوست داشته باشید که همیشه با عشقتان در ارتباط باشید اما اگر همیشه در دسترس باشید، او دلتنگ شما نخواهد شد و هیچ تلاشی برای رسیدن به شما نمی کند. در ناخودآگاه مردان، زنی که سخت تر به دست می آید با ارزش تر است. به دنبال توجه و تایید نباشید و عزت نفس خود را تقویت کنید.

اگر می خواهید که طرف مقابل تان دلتنگ شما شود، باید فرصتی را برای دلتنگ شدن ایجاد کنید. البته منظور ما این نیست که فاصله بگیرید و رابطه خود را سرد کنید، فقط همیشه در دسترس نباشید و برنامه های زندگی شخصی خود را داشته باشید.

همه چیز را در مورد زندگی شخصی خود بازگو نکنید تا طرف مقابل در شناخت شما کنجکاو باشد. اجازه دهید که او پیگیر شما شود و تمام وقت در حال پیام دادن و صحبت کردن با او نباشید. او باید برای به دست آوردن شما تلاش کند و خودش را به شما ثابت کند. البته نباید زیاده روی کنید تا صمیمیت بین تان از بین برود.

همدل باشید

با شخص مقابل خود همدلی کنید و اتفاقات را از دیدگاه او هم ببینید. وقتی مردتان احساس کند که شما او را درک می کنید می تواند ارتباط بهتری با شما برقرار کند و در کنار شما آرامش بیشتری داشته باشد. اگر همدل و همراه خوبی باشید، طرف مقابل در زمان نبودنتان دلتنگ شما می شود و بیشتر جای خالی شما را احساس می کند.

مطلب مشابه: دلایل بی تفاوتی همسر؛ نحوه برخورد با همسر بی تفاوت و عواقب این رفتار

علایق خود را دنبال کنید

زمانی که در یک رابطه عاشقانه هستید علایق و سرگرمی های خود را فراموش نکنید. همچنان کارهایی که دوست دارید را انجام دهید و از علایق خود غافل نشوید. با اولویت قرار دادن خود شخص مستقل تر و جذاب تر به نظر می رسید. با مشغول بودن به علایق شخصی خود، شریک عاطفی متوجه می شود که شما تمام توجه تان را تمرکز او نکرده اید و برای خودتان ارزش زیادی قائل هستید.

زیاد آرایش نکنید

مردان زیبایی و سادگی را دوست دارند و از آرایش غلیظ خوششان نمی آید. سعی کنید همیشه آراسته باشید و یک آرایش لایت و ساده داشته باشید. فقط برای موقعیت های خاص آرایش کامل داشته باشید. آرایش غلیظ و استفاده از چند لایه کرم، پنکیک، کانسیلر، رژگونه و کانتور فقط برای مجالس رسمی مناسب است نه برای بازار رفتن، مهمانی های خودمانی، سر قرار رفتن و کارهای روزمره.

ایجاد تنوع ظاهری باعث می شود شما همیشه تازگی خود را داشته باشید. کسی که همیشه آرایش کامل و غلیظ روی صورت خود داشته باشد، ناخودآگاه به طرف مقابل این پیام را منتقل می کند که اعتماد به نفس پایینی دارد و از چهره خود راضی نیست.

پس طوری رفتار کنید که طرف مقابلتان بداند شما ظاهر خود را دوست دارید، دوست داشتنی هستید و نمی خواهید خودتان را تغییر دهید. همچنین آرایش کامل روزانه باعث پیری زودرس و ایجاد چین و چروک روی پوست می شود و شادابی و طراوت پوست را از بین می برد.

از خودتان مراقبت کنید

خود مراقبتی انواع مختلف عاطفی، معنوی و فیزیکی دارد. شما با فضا دادن به طرف مقابل، به خودتان هم فضا می دهید تا شرایط را تغییر دهید. در این زمان سعی کنید از هر نظر که احتیاج دارید از خود مراقبت کنید و اهمیت بیشتری به خودتان بدهید.

منتظر پیام و تماس او نباشید

وقتی از مردی خوشتان می آید، همیشه منتظر تماس ها و پیام های او هستید و سریع به او پاسخ می دهید. اما باید بدانید که با پاسخگویی سریع او تصور می کند شما که همیشه در دسترس او قرار دارید و هر زمان که بخواهد می توانید با او صحبت کنید. در این صورت احساس دلتنگی به سراغ او نمی آید. پس زمانی که حس می کنید خیلی قابل دسترس شده اید، منتظر دیدن پیام ها و تماس های او نباشید و به زندگی خودتان مشغول شوید. اجازه دهید او هم کمی منتظر شما شود و احساس دلتنگی کند.

خط قرمزهای خود را حفظ کنید

هر فردی برای انتخاب شریک زندگی خود خط قرمزها و اصول اخلاقی دارد و اگر شما روی اصول اخلاقی خود ثابت قدم بمانید می توانید مردان اشتباهی که وارد زندگی شما می شوند را به سرعت از زندگی خود خارج کنید. در این صورت شما فضای کافی برای ملاقات و پیدا کردن نیمه گمشده خود را دارید و می توانید کسی را پیدا کنید که با اصول اخلاقی و شرایط شما هماهنگ است.

هیچ مردی ارزش ندارد که شما خودتان را به خاطر او تغییر دهید. کوتاه آمدن باعث می شود زمان زیادی را صرف یک فرد اشتباه کنید و بعد از مدتی آسیب ببینید. زمانی به اندازه 6 الی 9 ماه و حداقل 5000 ساعت مکالمه مفید برای شناخت روح و روان یکدیگر لازم است. برقرار کردن رابطه جنسی با یک مرد قبل از شناخت کامل و ایجاد صمیمیت و تعهد باعث می شود بخش عاطفی مغز او رانده شود و نسبت به شما سرد شود.

اگر هدف شما از برقراری رابطه عاطفی با یک مرد دلتنگ کردن او، وابسته کردن او و ازدواج با او است باید بدانید که برقراری رابطه جنسی شما را از هدفتان دورتر می کند. تن دادن به رابطه جنسی به هیچ عنوان باعث پایبند شدن مردی که شما را مجبور به پا گذاشتن روی اصول اخلاقی تان کرده است، نمی شود.

مطلب مشابه: جملات شل کننده مرد؛ جملات طلایی عاشقانه برای جذب شوهر

رابطه خود را ارزیابی کنید

فضا دادن علاوه بر اینکه باعث دلتنگی طرف مقابل می شود، فرصت بسیار خوبی است تا شما هم رابطه را بررسی کنید و با تأمل بیشتر و مراقبت از خود بتوانید تصمیم بهتری بگیرید و انتخاب درستی داشته باشید.

در شبکه های اجتماعی کمتر فعالیت کنید

برای دلتنگ کردن طرف مقابل باید اجازه دهید عدم حضور شما را حس کند. اگر می خواهید مرد دلخواهتان دلتنگ شما شود، بهتر است کمی فعالیت خود را محدود تر کنید. اگر همیشه استوری های شما در صفحه او باشد یا وقتی وارد صفحه چت می شود شما را منتظر پاسخ دهی ببیند دلتنگ شما نمی شود.

وسایل خود را جا بگذارید

یکی از روش های دلتنگ کردن مردان این است که وسایل کوچکی مانند گوشواره، گردنبند و … را پیش او جا بگذارید تا هر موقع که به آن نگاه کرد به یاد شما بیفتد و دلتنگ شما شود. البته این کار را بیشتر از دو یا سه بار انجام ندهید چون طرف مقابل فکر می کند شما حواس پرت هستید.

مطالب مشابه را ببینید!