مجله تاپ‌ناز‌

8 ترند رنگ و لباس برای پاییز و زمستان 2022 که باید بدانید

8 ترند رنگ و لباس برای پاییز و زمستان 2022 که باید بدانید

اگر شما هم عاشق فصل زمستان و پاییز هستید و به مد و پوشاک بسیار اهمیت می‌دهید؛ بی‌شک باید با رنگ‌های ترند 2022 و انواع مدل بلوز زنانه مناسب این فصول آشنا باشید. فصل‌های سرو سال می‌توانند این امکان را برای شما فراهم کنند تا استایل‌های متنوع‌تر و جذاب‌تری بزنید؛ در حالی که ممکن است این امکان در فصل گرم سال برای شما فراهم نباشد. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به رنگ و مدل‌های لباس ترند سال 2022 علاقه دارید و می‌خواهید مدل بلوز زنانه و انواع لباس‌های خود را متناسب با مد سال انتخاب کنید و در آن‌های رنگ‌های ترند را رعایت کنید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا 5 مدل بلوز زنانه جذاب که باید بشناسید را به شما معرفی کنیم.

رنگ های ترند سال 2022

استفاده از رنگ لباس مناسب با فصل‌ها بسیار اهمیت دارد؛ معمولا در فصل‌های سرد سال از رنگ‌های گرم و در فصل‌های گرم سال از رنگ‌های سرد استفاده می‌شود. اما رنگ‌های ترند پاییز و زمستان سال 2022 شامل رنگ‌های شاد، براق و همچنین پرجنب و جوش هستند. شما می‌توانید 5 مدل بلوز زنانه جذاب که باید بشناسید را با رنگ‌های ترند و مد در سال‌های مختلف ست کنید. در ادامه رنگ‌های ترند برای پاییز و زمستان سال 2022 را به شما معرفی می‌کنیم:

سبز زیتونی

سبز زیتونی یکی از بهترین رنگ‌های پاییزی محسوب می‌شود که می‌توان غالبا آن را با انواع لباس‌ها و رنگ‌ها در پاییز ست کرد؛ اما بهترین رنگ‌هایی که می‌توانند با سبز زیتونی ست شوند انواع رنگ سبز، قرمز مات یا حتی رنگ‌های نئونی و براق هستند.

اگر رنگ سبز زیتونی به خوبی با رنگ پوست شما ست نمی‌شود می‌توانید آن را با شلوار 6 جیب یا یک اکسسوری به رنگ سبز زیتونی استفاده کنید.

آبی میکونوس

شما می‌توانید با انتخاب این رنگ در استایل خود نمایی از آبی دریای مدیترانه یا آبی کریستالی را داشته باشید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا برای داشتن یک استایل مونوکروم و شیک، از ترکیب رنگ‌های سفید و انواع رنگ‌های آبی با آبی میکونوس استفاده کنید. به سادگی با 5 مدل بلوز زنانه جذاب که باید بشناسید، می توانید استایل خود را کامل نمایید.

زرد درخشان

اگر می‌خواهید به استایل خود رنگ‌ها شاد بیشتری ببخشید و به نوعی روحی تازه به آن بدمید، این رنگ می‌تواند در کنار رنگ‌های خنثی پاییزی برای شما معجزه کند. از بهترین رنگ‌های مکمل برای این رنگ می‌توان به خاکستری روشن، قهوه‌ای مات و انواع رنگ‌های نود اشاره کرد.

قهوه ای رسی

رنگ قهوه‌ای از محبوب‌ترین رنگ‌های پاییزی محسوب می‌شود. رنگ قهوه‌ای رسی که به رنگ قهوه‌ای رنگ­زده شباهت دارد، یک رنگ ترند سال 2022 و بسیار پاییزی است؛ اگر می‌خواهید استایلی متفاوت و منحصر به فرد داشته باشید، می‌توانید این رنگ را وارد استایل‌های پاییزی و زمستانی خود کنید.

برای نمایان­کردن بیشتر این رنگ می‌توانید یک پلیور قهوه‌ای رسی انتخاب کرده و آن را با یک کت شیک و بوت‌های بلند چرمی ست کنید یا یک ست سویشرت و شلوار یا یک ترنچ کت با این رنگ انتخاب کنید تا بتوانید به خوبی مرکز توجه باشید.  همچنین با در نظر گرفتن 5 مدل بلوز زنانه جذاب که باید بشناسید، می توانید بهترین ست را برای خود فراهم نمایید.

8 ترند رنگ و لباس برای پاییز و زمستان 2022 که باید بدانید

بنفش گل فوشیا

اگر به دنبال یکی از رنگ‌های براق و پرجنب و جوش برای تکمیل استایل‌های پاییزی و زمستانه خود هستید، می‌توانید به رنگ بنفش گل فوشیا روی بیاورید. اگر این رنگ را با طیف وسیعی از رنگ‌های صورتی ترکیب کنید، می‌توانید به جرات در استایل و پوشش از دیگران متمایز شوید.

برای قرار دادن این رنگ در مرکز توجه می‌توانید آن را با رنگ‌های خاکستری، مشکی یا جین ست کنید.

قرمز شرابی

این رنگ همیشه به عنوان رنگ‌های ترند سال در فصل‌های پاییز و زمستان انتخاب می‌شود و می‌توان انواع رنگ‌های آن از قرمز پررنگ گرفته تا قرمز گیلاسی و قرمز شرابی تیره را در تن فشن شوها مشاهده کرد. اگر به دنبال این هستید که ویژگی جذاب­بودن خود را بیشتر به رخ بکشید یا پیچیدگی و خاص بودن را وارد استایل خود کنید، بی‌شک این رنگ بهترین رنگ پیشنهادی برای شما و انواع مدل بلوز زنانه شما است. در 5 مدل بلوز زنانه جذاب که باید بشناسید، این رنگ زیبا را خواهید دید.

لباس های ترند پاییز و زمستان سال 2022 کدامند؟

بعد از اینکه موفق به انتخاب رنگ ترند سال 2022 برای فصل زمستان و پاییز شدید، نوبت به انتخاب لباس می‌رسد. شما برای لباس‌های ترند سال 2022 با فهرستی بلند بالا از شلوار جین بگی گرفته تا کت چرمی و ژکت‌های بافتنی و خرید دورس زنانه روبرو خواهید بود.

در ادامه برخی از لباس‌های ترند پاییز و زمستان سال 2022 را به شما معرفی می‌کنیم:

شلوار جین بگی

این مدل شلوار در زمان‌های قدیم هم شهرت بسیار زیادی داشت و امروزه شاید هستیم که دوباره به چرخه مد برگشته است و طرفدارای زیادی هم از بین نسل جدید دارد. اگر می‌خواهید استایلی راحت و کژوال داشته باشید، می‌توانید این شلوارها را با تیشرت‌های گرافیکی، انواع ژاکت‌ها، انواع مدل بلوز زنانه، 5 مدل بلوز زنانه جذاب که باید بشناسید یا کت‌های اورسایز ست کنید.

کت چرمی

کت‌های چرمی را می‌توان به عنوان محبوب‌ترین آیتم‌ها در فصل پاییز و زمستان دانست که امروزه در انواع کت‌ها کوتاه و بلند و بلیزر و ژاکت‌های بامبر قابل مشاهده هستند. شما می‌توانید با خرید انواع لباس چرمی در اصل برد کنید؛ چراکه لباس‌های از جنس چرم هر ساله جزو ترندهای سال قرار می‌گیرند و شما می‌توانید هر ساله از آن‌ها استفاده کرده و از این جهت سود کنید.

بامبر جکت

برای داشتن استایلی جذاب و کژوال بامبر جکت‌ها به شدت پیشنهاد می‌شوند؛ زیرا در عین راحتی و بی دردسری بسیار شیک و کاربردی هستند. ساده‌ترین راه‌ها برای ست کردن بامبر جکت‌ها پوشیدن تیشرت، هودی یا شلوار جین با آن‌ها است. برای خلاقیت به خرج­دادن بیشتر می‌توانید آن را با یک پیراهن بلند بافتنی یا یک مدل بلوز زنانه بپوشید؛ یک جفت بوت هم می‌تواند استایل شما را تکمیل کرده و بسیار ایده‌آل کند. 5 مدل بلوز زنانه جذاب که باید بشناسید نیز انتخاب مناسبی برای شماست.

وست (جلیقه)

اگر بعضی از روزهای پاییز و زمستان که خیلی هم هوا سرد نبود، وست می‌تواند انتخاب بسیار خوبی برای شما باشد؛ عجیب نیست که با تجربه کردن این مدل بلوز زنانه، تبدیل به طرفدار پروپاقرص آن شوید. اگر می‌خواهید استایلی رسمی‌تر داشته باشید، می‌توانید جنس شلوار و وست خود را یکی انتخاب کنید.

از آنجایی که ژاکت‌های بافتنی هم به عنوان ترند فصل‌های پاییز و زمستان 2022 انتخاب شدند، می‌توانید از وست‌های بافتنی هم در استایل خود استفاده کنید؛ یادتان باشد که پوشیدن این وست‌ها با پیراهن مردانه سفید، می‌تواند انقلاب بزرگی در زمینه پوشاک و تکمیل استایل شما به پا کند. توصیه می شود به 5 مدل بلوز زنانه جذاب که باید بشناسید نیز توجه داشته باشید.

ترنچ کت

ترنچ کت‌ها هم مانند پوشاک چرمی سال‌ها است که به عنوان ترند فصل‌های پاییز و زمستان انتخاب می‌شود و همیشه با مد سال همراه است. ترنچ کت‌ها علاوه‌بر این ظاهری بسیار شیک و جذاب را برای شما به وجود می‌آورد، می‌تواند از شما در برابر سوز و سرما نیز محافظت کند.

ازجمله مزایای خاص این ترنچ کت‌ها می‌توان به امکان ست شدن آن‌ها با انواع آیتم‌ها اشاره کرد؛ شما می‌توانید با ترنچ کت‌ها انواع استایل‌های رسمی، کلاسیک یا کژوال را برای خود رقم بزنید.

8 ترند رنگ و لباس برای پاییز و زمستان 2022 که باید بدانید

جمع بندی

ما در این مقاله سعی کردیم تا ضمن معرفی 5 مدل بلوز آستین بلند زنانه جذاب که باید بشناسید، بهترین رنگ‌ها و لباس‌های ترند سال 2022 برای فصل پاییز و زمستان را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به‌ راحتی کمدتان را برای تغییر فصل از بهترین لباس‌ها با بهترین رنگ‌ها آماده کنید. همیشه انتخاب رنگ و لباس می‌تواند ویژگی‌ها و خصوصیاتی از درون شما یا شخصیت شما را نمایان کند؛ بنابراین همیشه در انتخاب لباس‌ها و رنگ‌ آن‌‌ها به خوبی دقت کنید تا بتوانید شخصیت خود را نیز مانند ظاهر خود حفظ کرده و مانند الماس در جمع‌ها بدرخشید.

مطالب مشابه را ببینید!