مجله تاپ‌ناز‌

با تزریق ژل، گونه های برجسته داشته باشید!

با تزریق ژل، گونه های برجسته داشته باشید!

امروزه اکثر افراد از جمله خانم ها به دنبال یافتن راه حلی برای زیبایی بیشتر چهره خود هستند. یکی از اعضای صورت که زیبایی آن تاثیر بسزایی بر ظاهر چهره می گذارد، گونه ها می باشد. با داشتن گونه های برجسته و زیبا می توان چهره ای مدرن و جذاب داشت. برخی از افراد این گونه تصور می کنند که تنها با جایگذاری پروتز، گونه ها برجسته و زیبا می شوند اما باد ذکر کرد که اخیرا پزشکان روش تزریق ژل را بیشتر به بیماران تجویز می کنند. برای انجام این روش بهتر است که از بهترین دکتر تزریق ژل در ایران که در این زمینه تخصص و مهارت دارد، کمک بگیرید. دکتر متخصص می تواند ژل را با مهارت کافی به گونه ها تزریق کند. اگر شما به دنبال یافتن پزشکان متخصص در شهر خود هستید، می توانید به سایت های تاپتنا، پزشک24، جراحا و … مراجعه نمایید.

تزریق ژل به گونه

ژل گونه به صورت روش تزریقی می باشد که باعث افزایش حجم نواحی اطراف استخوان گونه می شود. در این شرایط استخوان گونه بسیار واضح تر دیده می شود. در صورتی که فیلر به زیر پوست تزریق شود و حجم افزایش یابد، چین و چروک و خطوط ریز روی صورت از بین می روند. ژل گونه دارای انواع مختلفی است و به وسیله برند های متعدد تولید می گردد. در جلسه مشاوره باید انتظارات خود را با متخصص پوست، مو و زیبایی در میان بگذارید. در صورتی که به دنبال یافتن یک ژل با ماندگاری طولانی برای گونه ها و صورت تان می باشید، دکتر متخصص می تواند شما را در انتخاب فیلر کمک کند. عمق چین و چروک و میزان افتادگی صورت نیز در تعیین نوع فیلر مهم است.

گونه ها یکی از رایج ترین هدف ها برای تزریق کردن ژل هستند. تزریق ژل، به گونه ها شکل و زاویه می دهد. اگرچه ممکن است گونه ها با آرایش کمی پرتر به نظر برسند، تزریق ژل به آن ها مسلما موثرتر است و استاندارد های زیبایی را رعایت می کند. ژل ها و پرکننده های موجود در بازار بهترین تکنیک ها برای جایگزینی جراحی زیبایی هستند. اگر تزریق ژل به درستی انجام شود، خونریزی وجود ندارد و عوارض احتمالی آن به حداقل می رسد.

تزریق ژل به گونه چه مزایایی دارد؟

تزریق ژل به گونه با برخی مزایا و فواید همراه است که در ادامه آن ها را برای شما شرح خواهیم داد:

1 . بدون آسیب به بافت پوست: ژل مورد استفاده برای تزریق به گونه ها اغلب بر پایه اسید هیالورونیک است. این ماده این خاصیت را دارد که به مرور زمان جذب پوست شده و به بافت پوست آسیبی نرساند. به همین دلیل است که نتایج این ژل ها دائمی نیست و باید تجدید شود. بنابراین باید بدانید که این روش به بافت های صورت آسیب نمی رساند.
2 . امکان کاهش حجم ژل یا تخلیه کامل آن: اگر فرد بعد از تزریق ژل از نتیجه راضی نباشد یا به هر دلیلی از انجام آن پشیمان شده باشد، می توان آن را کاهش داد و کاملا تخلیه کرد.
3 . زمان عملیات کوتاه اما بادوام: زمان لازم برای انجام این روش کمتر از نیم ساعت می باشد. بنابراین لازم نیست که فرد زمانش را صرف استفاده از این روش کند. ماندگاری ژل بستگی به سن افراد و نوع آن دارد.
4 . بدون نیاز به مراقبت و استراحت بعد از تزریق: این روش یکی از ساده ترین روش ها برای زیبایی شناسی به حساب می آید. برای تزریق کردن ژل نیازی به بیهوشی نیست، اما در برخی موارد دکتر از داروهای بیهوشی استفاده می کند. این به فرد اجازه می دهد تا پس از تزریق به فعالیت های روزانه خود ادامه دهد.
5 . لیفت گونه و زیبایی صورت: با اعمال این روش می توان آسیب های ناشی از افزایش سن و خشکی بیش از حد پوست را از بین برد.

با تزریق ژل، گونه های برجسته داشته باشید!

کاندیدای مناسب تزریق ژل به گونه

برخی از افراد به دلیل داشتن شرایط مساعد، کاندیدای خوبی برای تزریق ژل هستند. از این رو در ادامه کاندیدای مناسب تزریق ژل به گونه را برای شما شرح خواهیم داد :

 • کسانی که صورتی کشیده دارند.
 • افراد غیر سیگاری هستند.
 • کسانی که به علت بالا رفتن سن برجستگی گونه هایشان را از دست داده اند.
 • افرادی که بنا به هر علتی دچار لاغری صورت شده اند.
 • کسانی که گونه هایشان چین و چروک دارد.
 • خانم هایی که در دوران بارداری یا شیردهی به سر می برند.
 • کسانی که به اختلالات خونریزی مبتلا هستند.
 • افرادی که نسبت به ترکیبات مصنوعی مانند ژل ها آلرژی دارند.

پس از تزریق ژل، باید به چه نکاتی توجه کرد؟

پس از این که تزریق ژل به گونه پایان یافت باید به برخی نکات و توصیه های مهم توجه نمایید که در ادامه ذکر خواهیم کرد:

 • بهتر است شما زمان خوابیدن به صورت طاق باز حداقل به مدت 2 روز بمانید.
 • سعی کنید که از انجام ماساژ، فشار و خاراندن اجتناب کنید.
 • شما باید دست کم دو هفته بعد از تزریق ژل از استعمال و مصرف دخانیات و نوشیدنی های الکلی اجتناب کنید.
 • استفاده از کمپرس یخ جهت کاهش یافتن التهاب بسیار مهم است.
 • استفاده از داروها به صورت دقیق و به موقع ضروری است.
 • شما نباید بدون استفاده از کرم ضد آفتاب به بیرون از خانه بروید.
 • از کرم های آرایشی تا حد ممکن استفاده نکنید.
با تزریق ژل، گونه های برجسته داشته باشید!

کلام آخر

ما سعی کردیم در این مقاله شما را با روش تزریق ژل به گونه آشنا کنیم تا دیگر برای داشتن گونه های برجسته نگران استفاده از پروتز گونه نباشید. شما به راحتی و در زمان کوتاه می توانید با تزریق ژل، گونه های بسیار زیبا و جذاب داشته باشید. از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با این موضوع دارید، می توانید از طریق سایت تاپتنا یا toptena.ir در میان بگذارید.

مطالب مشابه را ببینید!