مجله تاپ‌ناز‌

تزیین شاباش و پول برای مراسم عروسبی به شکل گل و اشکال زیبا

تزیین شاباش

تزیین شاباش و پول برای مراسم عقد و عروسی با ایده های خلاقانه بسیار جالب است. می توانید پول های شاباش را شبیه به گل و یا دیگر اشاکال زیبا تزیین کنید.

یکی از قسمت های جذاب مراسم عروسی، قسمت شاباش توسط خانواده ها و نزدیکان هر دو طرف است و از آنجایی که پول با اسکناس مرسوم ترین نوع شاباش می باشد، خیلی از افراد مایل هستند که با استفاده از روش های خلاقانه، اسکناس ها را به شکل های مختلف درآورند. در این بخش هم مدل های متنوع تزیین شاباش را مشاهده می کنید و می توانید از این عکس ها ایده بگیرید.

تزیین شاباش

مدل های تزیین شاباش با ایده های جالب و خلاقانه

پول اصلی ترین گزینه برای شاباش است. گاهی اوقات شاباش می تواند جنبه تزئینی در مراسم هایی مانند نامزدی، بله برون، عقد و عروسی داشته باشد و به همین دلیل اسکناس های تقلبی را می توان به جای اسکناس واقعی استفاده کرد.

می توانید پول های شاباش را شبیه به یک گل و دسته گل تزیین کنید که بسیار دیدنی می شود. در این مطلب تزیینات شاباش به شکل گل و دسته گل را مشاهده می کنید که بسیار جالب است.

 

تزیین شاباش

مدل های تزیین پول شاباش

تزیین شاباش

تزیین پول شاباش عروسی شبیه به سبد گل

تزیین شاباش تزیین شاباش

تزیین شاباش و پول مراسم نامزدی شبیه به دسته گل

تزیین شاباش

مدل های تزیین سبد گل

تزیین شاباش تزیین شاباش تزیین شاباش تزیین شاباش تزیین شاباش تزیین شاباش تزیین شاباش تزیین شاباش تزیین شاباش تزیین شاباش تزیین شاباش تزیین شاباش تزیین شاباش تزیین شاباش تزیین شاباش تزیین شاباش تزیین شاباش تزیین شاباش تزیین شاباش تزیین شاباش تزیین شاباش تزیین شاباش

مطالب مشابه را ببینید!