مجله تاپ‌ناز‌

تزیین میز تولد با گل و شمع + ایده های جذاب دیزاین میز تولد جالب

تزیین میز تولد با گل و شمع

اگر می خواهید که جشن تولد شما به یاد ماندنی باشد، برای تزیین میز تولد می توانید از گل و شمع استفاده کنید. مشاهده نمونه های متنوع از تزیین میز تولد با گل و شمع می تواند ایده ای جالب باشد.

همه دوست داریم که تولد ویژه و خاصی داشته باشیم و یا حتی تولد عزیزانمان را به بهترین شکل جشن بگیریم. برای همین منظور تزیینات تولد را باید به دقت انجام داد زیرا تزیینات نقش مهمی در کیفیت مهمانی تولد دارند تزیین و دیزاین میز تولد با گل و شم می تواند حالتی رویایی و زیبا به تزیینات جشن تولد شما ببخشد. در این بخش نمونه های جذاب تزیین میز تولد با گل و شمع را مشاهده می کنید.

نکاتی ویژه تزیین میز تولد

نوع گل و رنگ آن باید مطابق با دیگر تزیینات انتخاب شود. گل لیلی یا گل رز انتخابی مناسب برای میز تولد هستند.

تزیین میز تولد با گل و شمع

سعی کنید از گل های طبیعی استفاده کنید. برای بهتری شدن تزیین میز می توانید از گل های طبیعی استفاده کنید. گل های طبیعی می توانند باعث بهبود کیفیت فضا شوند. از گل های کاغذی کوچک و بزرگ هم می توانید استفاده کنید.

تزیین میز تولد با گل و شمع

می توانید از انواع مختلف شمع بهره ببرید. اگر از شمع های وارمر کوچک استفاده می کنید، می توانید قسمت هایی از کف زمین را هم با آنها تزیین کنید. فقط باید به یاد داشته باشید که عمر وارمر زیاد نست. برای استفاده از شمع بلند و تکی هم از شمعدان های زیبا با هارمونی رنگی گل ها استفاده کنید.

تزیین میز تولد با گل و شمع

به جای شما از لامپ های ریسه ای بهره ببرید. لامپ های ریسه ای می توانند نورهای نقطه ای زیبا ایجاد کنند که فضا را زیبا و دلچسب می کنند.

تزیین میز تولد با گل و شمع

می توانید از گل یا شمع به صورت تکی برای تزیین استفاده کنید. لازم نیست حتما از هر دو استفاده کنید. اگر در فضای باز و در روز روشن هستید، استفاده از شمع زیاد به چشم نمی آید.

مطلب پیشنهادی: تم تولد و تزیینات تولد برای دختران استقلالی و پسران طرفدار استقلال

تزیین میز تولد با گل و شمع

مدل های شیک تزیین میز تولد با گل و شمع

تزیین میز تولد با گل و شمع

تصاویر تزیین کردن میز تولد

تزیین میز تولد با گل و شمع تزیین میز تولد با گل و شمع

عکس هایی دیزاین میز تولد

ببینید: تم تولد دخترانه و پسرانه تدی خرس با تزیینات زیبا و جالب

تزیین میز تولد با گل و شمع

تزیین کردن میز تولد با شمع و گل

تزیین میز تولد با گل و شمع تزیین میز تولد با گل و شمع تزیین میز تولد با گل و شمع تزیین میز تولد با گل و شمع تزیین میز تولد با گل و شمع تزیین میز تولد با گل و شمع تزیین میز تولد با گل و شمع تزیین میز تولد با گل و شمع تزیین میز تولد با گل و شمع تزیین میز تولد با گل و شمع تزیین میز تولد با گل و شمع

 

مطالب مشابه را ببینید!