مجله تاپ‌ناز‌

تزیین میز جلو مبلی + تصاویری از میز جلو مبلی تزیین شده با روش های شیک

میز عسلی یا میز جلو مبلی در بیشتر منازل وجود دارد و با توجه به دکوراسیون و دیزاین منزل انتخاب می شوند. در این بخش ایده هایی برای تزیین میز جلو مبلی را می بینید.

در منازل امروزی مبل ها جزو اصلی از دکوارسیون به حساب می آیند و به همین دلیل میز جلو مبلی هم باید به دقت انتخاب شود که در ادامه تصاویری از دیزاین میز عسلی را مشاهده می کنید.

ایده برای تزیین جلو مبلی شیک

میزهایی که جلوی مبل قرار می گیرند برای پذیرایی استفاده می شود و می توانید با استفاده از یک سری وسایل جانبی برای تزیینات این میزها متناسب با دکوراسیون استفاده کنید.

برای تزیین میز جلو مبلی می توانید از گل و گلدان های شیشه ای، پارچه ترمه و سرمه دوزی شده، وسایل تزیینی، کتاب، جا شمعی، بطری های شیشه ای دیزاین شده و خیلی از وسایل دیگر که در این مورد کاربرد دارند استفاده نمایید.

 

تزیین میز جلو مبلی

گاهی بنا بر جای قرارگیری میز جلو مبلی تزیینات را انجام می دهند. همه واقف هستیم که میز عسیلی های مبل همیشه روبروی مبل قرار نمی گیرند و فقط این اسم را یدک می کشند. بسته به دکوراسیون اتاق پذیرایی و مبلمان می توان میز جلو مبلی را دیزاین نمود.

تزیین میز جلو مبلی

قرار دادن انواع و اقسام دکوری جات بر روی این میزها متداول است و گاهی شخص با یک ست قهوه خوری تزیینات میز عسلی را انجام می دهد.

تزیین میز جلو مبلی

نکاتی مهم برای دیزاین میز جلو مبلی

در ادامه به نکات کلیدی و مهم برای تزیین و دیزاین میز جلو مبلی اشاره می کنیم که توسط طراحان داخلی طراحی شده است و می توانید شما چیدمانی شیک و زیبا برای نشیمن و پذیرایی منزل خود داشته باشید.

تزیین میز جلو مبلی

برای دیزاین میز جلو مبلی باید یک دکوری را به عنوان نقطه کانونی در نظر بگیرید؛ برای این هدف می توانید از شاخه ای گل زیبا، سوغاتی از یک سفر خاطره انگیز، یادگاری خاص و عزیز از دوستان و آشنایان خود و یا هر وسیله مورد علاقه دیگری استفاده کنید.

تزیین میز جلو مبلی

میز جلو مبلی نباید در هم ریخته و خیلی شلوغ باشد؛ زیرا شلوغی و به هم ریخنگی میز جلو جلوه زشتی در دکوارسیون منزل ایجاد می کند، همچنین انرژی مثبت منزل را از بین خواهد برد، ضمن اینکه باید روی میز هم فضای کافی برای پذیرایی را داشته باشد.

تزیین میز جلو مبلی

دکوری ها را متناسب با شکل هندسی میز جلوی مبلی خود انتخاب کنید.
به هارمونی مبلمان با وسایل دیگر حتما توجه داشته باشید.

تزیین میز جلو مبلی

به تناسب میان اندازه میز جلو مبلی و بزرگترین دکوری حتما توجه کنید؛ دکوری انتخاب شده باید نه آنچنان بزرگ باشد که سطح وسیعی از میز را بپوشاند و نه آنقدر کوچک که روی میز گم شود.

تزیین میز جلو مبلی

با توجه به شکل میز جلو مبلی منزل خود، نحوه چیدمان روی آن را تعیین کنید؛ مثلا برای میز های مستطیلی یا میز های مربعی نوع چیدمان آنها فرق می کند.

تزیین میز جلو مبلی

برای دیزاین و تزیین میز جلوی مبلی ریتم ایجاد کنید، ایجاد ریتم با تکرار وسایل کوچک و بزرگ و کوتاه و بلند همچون استفاده از وسایلی مثل کتاب، شمع و … در زیر یا روی میز ایجاد جذابیت زیادی می کند.

تزیین میز جلو مبلی

از وسایل دکوری استفاده کنید که تماشای آنها از هر سمتی امکان پذیر باشد؛ به عنوان مثال وسایلی مثل قاب عکس که از هر سمتی دیده نمی شوند, اصلا مناسب برای این نوع تزیینات نیستند.

تزیین میز جلو مبلی

طبقه پایین میز جلوی مبلی را نیز به صورت منظم و مرتب بچینید؛ برای این منظور می توانید از وسایل دکوری کم اهمیت تر که جنبه دکوری کمتری دارند و برای دسترسی آسان آنها به صورت مرتب چیدمان شان کنید.

تزیین میز جلو مبلی

امیدواریم با مشاهده گالری عکس های این مطلب به نتیجه مثبت در مورد تزیین میز مبلمان خود رسیده باشید و ما در جلب رضایت شما توانسته باشیم گامی هر چند کوچک برداریم. ممنون که همراه ما هستید.

 

تزیین میز جلو مبلی تزیین میز جلو مبلی تزیین میز جلو مبلی تزیین میز جلو مبلی تزیین میز جلو مبلی تزیین میز جلو مبلی تزیین میز جلو مبلی تزیین میز جلو مبلی تزیین میز جلو مبلی تزیین میز جلو مبلی

تزیین میز جلو مبلی

مطالب مشابه را ببینید!