تزیین میوه با سیخ چوبی + تصاویری از ایده های جالب تزیین انواع میوه با سیخ های چوبی

تزیین میوه با سیخ چوبی

یکی از ایده های خوب برای میوه آرایی در مهمانی های مختلف تزیین انواع میوه با سیخ چوبی است که با استفاده از آن می توانید بهترین پذیرایی را از مهمانان داشته باشید و از تزیینات روی میوه لذت ببرید.

تزیین کردن میوه با سیخ چوبی یکی از روش های جالب و ایده های خوب برای میوه آرایی است. در این بخش هم مدل های مختلف دیزاین میوه با سیخ چوبی را آماده کرده ایم که می توانید از این طرح ها الگوبرداری کنید و ظرف میوه ای زیبا داشته باشید.

مدل های تزیین میوه و میوه آرایی با سیخ چوبی

شاید تصور کنید که چیدن میوه در ظرف برای پذیرایی از مهمان کاری تکراری است و به دنبال روشی جدید برای پذیرایی باشید، میوه آرایی با سیخ چوبی می تواند ایده ای خلاقانه و مناسب برای تزیین میوه و رهایی از میوه آرایی ساده باشد.

این کار را با روش های مختلف انجام می دهند ولی رایج ترین روش، پوست گرفتن و تکه تکه کردن میوه های درشت مانند کیوی، موز، پرتقال، آناناس، گلابی و سایر میوه ها است و استفاده از میوه هایی با ابعاد کوچک مانند توت فرنگی، گیلاس، تمشک و دیگر میوه های ریز به صورت کامل می باشد که در کنار هم ترکیبی زیبا می سازند.

تزیین میوه با سیخ چوبی

دیزاین میوه با سیخ چوبی شبیه به سبد و گلدان

پس از اینکه از سیخ ها استفاده کردید و میوه ها را دیزاین کردید می توانید این سیخ ها را کنار هم بگذارید و به صورت سبد میوه و گلدان به وجود آورید. برای این کار از انواع گلدان و سبد های مختلف هم می توانید استفاده کنید و از این طریق میوه ها را به بهترین شکل تزیین کنید.

این نوع مدل از تزیینات میوه بیشتر به عنوان میوه آرایی شب یلدا، میوه آرایی سفره عقد و تزیینات خاص و ویژ] برای مهمانی ها استفاده می شود. در ادامه تصاویری از انواع مختلف میوه آرایی با سیخ چوبی را مشاهده می کنید که می توانید از آنها الگو بگیرید.

ببینید: تزیین میوه یخچال عروس + تزیینات میوه های تابستانی و زمستانی

تصاویر میوه آرایی فانتزی و شیک با سیخ چوبی

میوه آرایی یک هنر زیبا و خاص است که می توانید از این هنر برای مهمانی ها استفاده کنید. ایده های متنوع و شیکی برای تزیین انواع میوه های فصل وجود دارد که یکی از این ایده های خلاقانه استفاده کردن از سیخ چوبی است که با برش دادن میوه به شکل های زیبا و جذاب و قرار دادن این تکه های میوه در داخل سیخ چوبی می توانید زیبایی ظرف میوه را دو چندان کنید و میل و اشتیاق افراد و به ویژ] کودکان را برای مصرف میوه برانگیزید.

تزیین میوه با سیخ چوبی

تزیین انواع میوه با سیخ چوبی

ایده برای تزیین میوه

مدل های تزیین میوه

تزیین انواع میوه با سیخ

ایده برای میوه آرایی

تزیینات و میوه آرایی

شیک ترین تزیینات و میوه آرایی

تزیین میوه

مدل های تزیین میوه

ایده دیزاین میوه

تزیین توت فرنگی و موز

تزیین طالبی با سیخ

تزیین هندوانه

میوه آرایی انگور

تزیین توت با سیخ

تزیین سیب و پرتقال با سیخ چوبی

دیزاین میوه

میوه آرایی با سیخ چوبی

تزیین هندوانه با سیخ چوبی

مدل تزیین هندوانه با سیخ چوبی

تزیین هندوانه و خربزه با سیخ چوبی

مدل های جالب میوه آرایی با سیخ

میوه آرایی با سیخ چوبی

ایده برای دیزاین میوه

ایده های جالب برای تزیین میوه

میوه آرایی برای مهمانی

تزیینات شیک میوه

مطالب مشابه را ببینید!