مجله تاپ‌ناز‌

تعبیر خواب استفراغ و حالت تهوع طبق دیدگاه تعبیرگران معروف

در این بخش با تعبیر خواب استفراغ آشنا می شوید و در ادامه تعابیر خواب در مورد استفراغ و حالت تهوع را از معبران معروف ایرانی و غربی می خوانید.

استفراغ کردن یکی از خواب های ناخوشایند است که ممکن است شما ببینید. در نظر داشته باشید که خواب از نظر چندین معبر، تعابیر مختلف دارد که در ادامه می خوانید.

تعبیر خواب استفراغ

در ادامه چند نوع تعبیر خواب استفراغ و حالت تهوع را می خوانید.

تعبیر کلی

دیدن استفراغ در خواب به معنای این باشد که شما برخی از احساسات و عواطف خود را مخفی می کنید و نمی خواهید که آن ها را بروز بدهید از این رو مشکلاتی را برای خود ایجاد می کنید. برخی از معبران می گویند اگر زنی این خواب را دید یعنی گرفتار بیماری های مقاربتی خواهد شد و یا نوعی بیماری زنانه می گیرد. در نظر داشته باشید که برای تعبیر این خواب جرئیات اهمیت بسیار زیادی دارد و اگر شما جرئیات خواب را بدانید راحت تر می توانید آن را تعبیر کنید.

خودتان استفراغ می کنید

اگر فردی در خواب ببیند که خودش استفراغ می کند نشان می دهد که باید از دست چیزی رهایی یابد تا بتواند زندگی با کیفیت تری داشته باشد. البته برخی از معبران می گویند این خواب نشان می دهد که شما در رابطه ای نامناسبی قرار دارید و برای بهتر شدن روابط خود باید به اصطلاح روابط بپردازید و افرادی که انرژی منفی به شما می دهند را از زندگی خود حذف کنید.

فردی دیگر استفراغ می کند

یکی دیگر از خواب هایی که ممکن است درباره استفراغ کردن ببینید این است که فردی دیگر در حال این کار می باشد. اگر شما آن فرد را می شناسید یعنی دچار گناه و اشتباهی شده است و این فرد نمی تواند فردی خوب و مناسب شما باشد و نباید به وی اعتماد کنید زیرا ممکن است به شما هم آسیب برساند و شما را مورد آزار و اذیت قرار بدهد بنابراین از این فرد تا حد الامکان دوری کنید.

استفراغ گروهی

برخی از افراد ممکن است خواب ببینند که گروهی از افراد در حال استفراغ می باشند. این خواب نشانه های خوبی ندارد و نشان می دهد که در انتخاب دوست اشتباه کرده اید و دوستان شما دروغ گو می باشند. این افراد در آینده ای نزدیک به شما خیانت می کنند و دلسردی بسیار زیادی را برای شما بوجود می آورند از این رو بهتر است سریعا دست به کار شده و آن ها را از زندگی خود حذف کنید.

استفراغ هسته میوه

این خواب نشان می دهد که گذشته شما آنچنان پاک هم نبوده است. در واقع این خواب یعنی اتفاقی در گذشته شما افتاده است و شما الان که به یاد آن می افتید احساس گناه می کنید.

تعبیر خواب استفراغ و حالت تهوع طبق دیدگاه تعبیرگران معروف

تمیز کردن استفراغ در خواب

اگر فردی در خواب خود ببیند که در حال تمیز کردن استفراغ می باشد یعنی در آینده ای نه چندان دور می تواند منافع مالی بسیار زیادی کسب کند از این رو باید تلاش خود را بالا ببرد و دست از تلاش نکشد تا این منافع را کسب کند.

استفراغ بدون وقفه

در نظر داشته باشید که اگر خواب استفراغ بدون وقفه را دیده اید یعنی چالش ها و مشکلات بسیاری در زندگی شما بوجود می آید.

مصرف دارو

در صورتی که فردی خواب ببیند که در حال مصرف دارو برای جلوگیری از این امر می باشد نشانه بسیار خوبی است و نشان می دهد که پس از تجربیات بسیار زیاد بالاخره موفق می شود و مسیر موفقیت را پیدا می کند.

جلوگیری از استفراغ

برخی از افراد ممکن است در خواب خود دیده باشند که از استفراغ خود جلوگیری کرده اند و مانع از خروج آن شده اند. این کار شما در خواب نشان می دهد که شما نمی خواهید تا دیگران باور هایتان را انکار کنند و آن ها را به سخره بگیرند. در واقع شما هرگز دوست ندارید که در مقابل دیگران حقیر شوید و این خواب شما نشان دهنده همین احساسات شما می باشد.

استفراغ خونی

در صورتی که چنین خوابی دیده اید بهتر است به پزشک مراجعه کنید و وضعیت سلامت خود را چک کنید.  البته این نوع خواب می تواند تعبیر دیگری هم داشته باشد و نشانه شور و اشتیاق شما باشد.

بالا آوردن نقره در خواب

تعبیر خواب استفراغ نقره نشانه ای از بارداری می باشد و اگر شما چنین خوابی را دیده اید یعنی خودتان و یا فردی دیگر از آشنایانتان به زودی دارای فرزند می شوید.

استفراغ جواهر

این نوع تعبیر خواب را باید به فال نیک بگیرید که در آینده بتوانید سرنوشتی خوب داشته باشید. در واقع این خواب نشان می دهد که در آینده ای نزدیک اتفاقی برای شما می افتد و شما بسیار شگفت زده می شوید.

امیدواریم تعبیر خواب استفراغ مورد توجه شما قرار گرفته باشد در ادامه تعبیر خواب مرده و تعبیر خواب ماهی را هم ببینید.

مطالب مشابه را ببینید!