مجله تاپ‌ناز‌

تفاوت اسکیل ورکر استرالیا با جاب آفر استرالیا چیست؟

تفاوت اسکیل ورکر استرالیا با جاب آفر استرالیا چیست؟

استرالیا یکی از مقاصد محبوب متقاضیان برای مهاجرت به خارج از کشور است. این سرزمین، ششمین کشور وسیع جهان می باشد که حدود ۲۶ میلیون نفر جمعیت داشته و سالیان سال است در لیست پر مقصد ترین کشورهای دنیا قرار دارد. استرالیا محبوب ترین مقصد اکثر مهاجران مخصوصا ایرانی ها به منظور کار، اقامت یا تحصیل و حتی سرمایه گذاری است. از آنجایی که مهاجرت به استرالیا مزایای زیادی برای مهاجران دارد، متقاضیان سعی می کنند با روش های مختلفی به این کشور بروند‌. یکی از این روش ها استفاده از مزایای ویزای اسکیل ورکر و جاب آفر استرالیا است. اما کدام ویزا بهتر است؟ شما کدام ویزا را انتخاب می کنید؟ ویزای اسکیل ورکر استرالیا یا مزایای ویزای جاب آفر استرالیا؟ با ما همراه باشید تا با یک دیگر به بررسی این موضوع بپردازم.

مزایای ویزای اسکیل ورکر استرالیا چیست؟

به طور کلی ویزای اسکیل ورکر استرالیا زیر مجموعه‌ ویزای کاری این کشور است. در این نوع ویزا، شخص متقاضی با کمک تخصص و همچنین مهارتی که دارد، بر اساس سیستم امتیاز‌ شماری، ویزای اسکیل ورکر را دریافت می‌‌ کند. ویزای اسکیل ورکر کشور استرالیا مزایای زیادی برای متقاضیان دارد. به عنوان مثال این ویزا فرصتی استثنائی و فوق العاده برای مهاجرانی است که دارای تخصص خاصی هستند و می توانند به رشد اقتصادی کشور استرالیا کمک کنند. مهاجرت به کشور استرالیا با ویزای اسکیل ورکر یک فرصت تمام‌ عیار برای هر شخصی است. کسانی که از طریق این ویزا وارد استرالیا میشوند، بعد از پیدا کردن شغل ایده آل خود درون این کشور می توانند وضعیت اقتصادیشان را ارتقا ببخشند و هم در یک کشور توسعه‌ یافته زندگی کنند و هم آینده شغلی خود را تضمین کنند. حتی دولت استرالیا هم از کسانی که با این ویزا به کشورش مهاجرت می کنند، به صورت گسترده حمایت‌ می کند. به عنوان مثال دولت استرالیا به کسانی که با این ویزا وارد کشورش می شوند، وام ۹۰ درصد خرید ملک اعطا می کند. همچنین مهاجران می توانند واجد شرایط دریافت وام‌ برای خرید ماشین و حتی امکان تحصیل فرزندانشان در معتبرترین موسسات آموزشی دنیا باشند. یکی از بزرگ ترین مزایای دریافت این ویزا هم آن است که شخص متقاضی پس از ۴ سال زندگی و کار در این کشور، می تواند اقامت دائمی آن را دریافت کند. حتی فرد مهاجر و افراد خانواده او هم از خدمات آموزشی و درمانی خوبی برخوردار می شوند. از سایر مزایای مهاجرت با ویزای اسکیل ورکر استرالیا باید به این مورد هم اشاره کنیم که شخص مهاجر از این راه می‌ تواند اعضای خانواده خودش را هم به استرالیا ببرد.

مزایای ویزای جاب آفر استرالیا چیست؟

به طور کلی، انواع مختلفی از ویزای جاب آفر استرالیا وجود دارد که هر کدام از آن ها، از مزایای خاصی برخوردار هستند. پس اگر بخواهیم در مورد مزایای ویزای جاب آفر استرالیا صحبت کنیم، باید به صورت یک به یک انواع آن ها را بررسی کنیم.

● مزایای ویزای جاب آفر ساب کلاس ۴۹۴

اعتبار مزایای ویزای جاب آفر ساب کلاس ۴۹۴ بالا و حدودا ۵ سال است اما دارندگان آن از این آپشن برخوردار هستند که بعد از ۳ سال برای اقامت دائمی استرالیا اقدام کنند. به علاوه مهاجر امکان کار و تحصیل، تنها در نواحی مشخص‌ شده‌ کشور استرالیا را دارد اما تا پایان اعتبار ویزا، امکان سفر کردن به این سرزمین را خواهد داشت.

● مزایای ویزای جاب آفر استرالیا، ساب کلاس ۴۸۲

کسانی که این ویزا را اخذ کرده اند تا مدت زمان پایان اعتبار، اجازه دارند که بدون محدودیت به کشور استرالیا سفر کنند. حتی در صورتی که مهاجر شرایط لازم را داشته باشد، امکان درخواست دادن اقامت دائمی استرالیا را هم پیدا می کند.

تفاوت اسکیل ورکر استرالیا با جاب آفر استرالیا چیست؟

● مزایای ویزای جاب آفر ساب کلاس ۱۸۷

یکی از انواع ویزای جاب آفر استرالیا ساب کلاس ۱۸۷ است و آن را با نام ویزا منطقه‌ ای مهاجرتی هم می شناسند. مزیتی که این ویزا دارد، آن است که با کمکش کارفرمایان می توانند از کارگران خارجی توانمند برای جبران کردن کمبود نیرو متخصص داخلی استفاده کنند. مزایای این ویزا برای افرادی که آن را اخذ کرده اند، شامل دریافت اقامت دائمی استرالیا، گرفتن مجوز دائم کار یا تحصیل و حمایت از تمامی اعضای خانواده جهت آمدن به این کشور می باشد. همچنین اخذ شهروندی کشور استرالیا هم در صورت برخورداری از شرایط لازم، از مزایای این نوع ویزای جاب آفر استرالیا است.

● مزایای ویزای جاب آفر استرالیا ساب کلاس ۱۸۶

در مورد ویزا ساب کلاس ۱۸۶ اگر متقاضی به صورت جریان مستقیم به استرالیا مهاجرت کند، می تواند به شکل نامحدود در این کشور به کار، تحصیل و زندگی بپردازد‌. حتی شخص متقاضی این ویزا می تواند از اعضای خانواده اش برای مهاجرت کردن به استرالیا حمایت کند.

بهترین ویزا برای ایرانیان کدام است؟ جاب افر یا اسکیل ورکر استرالیا؟

اظهار نظر در مورد این که واقعا کدام ویزا یعنی جاب آفر یا اسکیل ورکر برای مهاجرت ایرانیان مناسب است، کار اشتباهی می باشد؛ چون که هر متقاضی باید متناسب با شرایط خودش یکی از آن ها را انتخاب کند. اما به عقیده ما، اگر با ویزای جاب آفر به استرالیا بروید بهتر است؛ چون که یک کارفرما و اسپانسر شما را برای رفتن به این کشور یاری می کند و بلافاصله وارد بازار کار می شوید. برای آن که بتوانید بفهمید کدام ویزا برایتان بهتر است، به شرایط هر کدام از آن ها و مزایایی که دارند، توجه کنید؛ بهتر است در این راه از یک متخصص کمک بگیرید.

درآمد اسکیل ورکر استرالیا نسبت به جاب آفر

به طور کلی درآمد اسکیل ورکر استرالیا نسبت به جاب آفر، به عوامل مختلفی بستگی دارد. این درآمد به شغل، محل کار و جنسیت مهاجر بستگی دارد. به طور معمول، اگر متقاضی ویزای اسکیل ورکر استرالیا به شغل هایی همچون متخصص جراحی، متخصص بیهوشی، روان پزشکی و سایر خدمات پزشکی مشغول شود، درآمد بالایی کسب می کند. حتی درآمد اسکیل ورکر استرالیا در هر منطقه و ایالتی از آن فرق دارد.

از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید، از شما متشکریم؛ اگر قصد دارید به این کشور مهاجرت کنید، حتما با مشاوران تخصصی این کار مشورت کرده و پس از آن تصمیم بگیرید که کدام ویزا برایتان بهتر است.

مطالب مشابه را ببینید!