تلاش چاق ترین دختر بریتانیا برای کاهش وزن+عکس

این دختر 19 ساله بیش از 160 کیلو وزن داشت . او “جرجیا دیویس ” نام دارد و اهل ولز است. او میگوید بعد از اینکه آتش نشانان مجبور شدند برای نجات جان وی دیوار خانه را خراب کنند تا او را از خانه بیرون آورند تصمیم گرفت هرطور شده وزنش را کم کند.

 

دختر چاق

 

او توانسته است از ماه مارچ تا کنون 42 کیلو از وزنش را کم کند . پزشکان برای او یک رژیم سخت کنترل شده در نظر گرفته اند تا او را از این وضعیت نجات دهند. او به قدری چاق شده بود که دیگر توانایی ایستادن و راه رفتن روی پاهایش را ازدست داده بود و پزشکان گفته بودند تا این شرایط وجود دارد او دیگر قادر نخواهد بود روی پاهایش بایستد. وی حدود 2 سال از خانه خارج نشده بود.

او قبلا روزی دو لیتر نوشابه مصرف میکرد و بیش از روزی صد بسته شکلات میخورده است. او میگوید بیش از وعده های غذایی اشکه عمدتا شامل انواع کبابها بود علاقه زیادی به خوردن انوع چیپس و آجیل و تنقلات داشته است.

“جرجیا” به دلیل عدم توانایی در حرکت به کمک 50 آتش نشان و طی خراب کردن دیوار خانه شان در یک عملیات که حدود 100 هزار پوند برای والدینش هزینه در برداشت موفق شد  به بیمارستان برسد. وی میگوید چون میدانستم خیلی چاقتر شده ام نگران سلامتی ام بودم از مواجه شدن با مردم و پزشکان احساس شرم میکردم. او بعد از 4 هفته بستری بودن در بیمارستان موفق شد دوباره روی پاهایش بایستد و راه برود. او 6 هفته در بیمارستان بستری بود و بعد از آن به یک کلینیک لاغری در امریکا فرستاده شد./پرداد

تلاش چاق ترین دختر بریتانیا برای کاهش وزن

دختر چاق

مطالب مشابه را ببینید!