مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی تورکو توران (آلیا در سریال قرص ماه)

تورکو توران از بازیگران خوش چهره و محبوب ترکی است که با سریال قرص ماه به محبوبیت بسیاری دست یافت و ایرانیان نیز وی را در فضای مجازی فالو کردند. تورکو توران در این سریال نقش آلیا را ایفا کرد که یکی از نقش های اصلی سریال بود. در ادامه ما قصد داریم نگاهی بر زندگی این هنرمند ترکی داشته باشیم.

photo 2024 02 24 05 06 33

بیوگرافی تورکو توران

تورکو توران Türkü Turan بازیگر ترک متولد1 1 فوریه سال 1385 در بودروم است. او فارغ التحصیل رشته روانشناسی از دانشگاه میمار سینان می باشد.

نخستین بار در سال 2007 بایگری را شروع کرد. او در سریال مادر در نقش پینار ایفای نقش کرد. در این سریال در کنار وحیده پرچین بازیگر نقش میانسالی خرم سلطان بازی کرد. او در سریال روزی روزگری هم در نقش نهال ایفای نقش کرده است.

او در سریال قرص ماهدر نقش آلیا بازی می کند.

عکس های تورکو توران

تورکو توران

آلیا در سریال قرص ماه

تورکو توران

بازی در سریال قرص ماه

ماه کامل(به ترکی استانبولی: dolunay) یک سریال رمانتیک کمدی ساخت کشور ترکیه است. این سریال در سال 2017 در شبکه استار تی‌وی پخش شد. از جمله بازیگران این سریال می توان به اوزگه گورل و جان یامان اشاره کرد.

نازلی دختری است که رویای تبدیل به یک آشپز بزرگ شدن را در سر دارد تا اینکه در خانه فرید اصلان به عنوان آشپز مشغول به کار می‌شود و اتفاقاتی جالب و زیبا و عاشقانه بین این دو شکل می‌گیرد.

عکس های جدید تورکو توران

تورکو توران

تورکو توران بازیگر زن ترک

تورکو توران

عکس اینستاگام تورکو توران

تورکو توران

عکس تورکو توران در کنار الچین سانگو

تورکو توران

عکس های بازیگر زن ترک تورکو توران

تورکو توران

مطالب مشابه را ببینید!