توصیه های نوروزی آنا نعمتی

آنا نعمتی

آنا نعمتی بازیگر خوب کشورمان توصیه های و پیشنهاداتی برای مردم در نوروز دارد

در حالی که مدت زمان کوتاهی تا آغاز سال جدید و تعطیلات نوروزی باقی مانده و اکثر مردم تدارک سفر را دیده اند آنا نعمتی پیشنهاد داد تا در سفرهای نوروزی با سبقت های بی‌جا و سرعت غیر مجاز زندگی خود و دیگران را به مخاطره نیندازیم.

آنا نعمتی بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه امیدوار است در سال جدید اتفاقات خوبی برای مردم رخ دهد، توضیح داد: یکی از مهمترین نکاتی که باید به آن توجه کرد، بحث محیط زیست و سفرهای داخلی است. در همین راستا از هموطنان عزیز می خواهم تا در طول سفرهای نوروزی از ریختن زباله در پیرامون خود و طبیعت، خودداری کنند و به خاطر داشته باشند که این تعطیلات برای کارمندان شهرداری هم است.
وی ادامه داد: نباید فراموش کنیم که «از ماست که بر ماست». بنابراین به یکدیگر کمک کنیم تا حاشیه جاده ها و کنار دریا تا پایان نوروز زیبایی خود را حفظ کنند. فرقی نمی کند که به شمال، جنوب و یا شرق و غرب سفر می کنید مهم این است که بتوانیم محیط پیرامون خود را پاک و تمیز نگه داریم.
بازیگر فیلم سینمایی «یکی می خواد باهات حرف بزنه» بیان کرد: از مسافران و هموطنان عزیز می خواهم که در طول سفر در جاده از سبقت های بی جا و سرعت بالا خودداری کنند و اگر با ترافیک مواجه شدند، با آرامش آن را تحمل کنند تا به پایان برسد نه اینکه به جاده خاکی بزنند و به دیگران بی‌احترامی کنند.
وی اضافه کرد: مطمئن باشیم که اگر به قوانین و مقررات احترام بگذاریم، شاهد هیچ تصادفی در جاده ها نخواهیم بود و یک سال ناراحت کننده را نخواهیم داشت.

نوشته های مشابه