تيلور سوئيفت از رابطه های ناموفق و زندگي خصوصي اش ميگويد +عکس

تيلور سوئيفت از رابطه های ناموفق و زندگي خصوصي اش ميگويد

 اين خواننده محبوب 23 ساله عليرغم سن کمش موفقيت بسياري در زمينه کاري اش يعني خوانندگي و آهنگسازي داشته است.

تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت که يکي از مشهورترين خوانندگان پاپ در دنياست به خاطر مشکلات فراوانش در رابطه هاي عاطفي شهرت دارد. او ميگويد به سختي ميتواند به کسي اعتماد کند.
وي در مصاحبه اخيرش با يک مجله بريتانيايي اعلام کرده است واقعا نگران است که در تنهايي و يا دور از دوستان مورد اعتمادش زندگي کند.
او تاکيد ميکند واقعا نگران است که انساني تنها و منزوي به نظر برسد . وي اضافه ميکند نگراني هايش او را احاطه کرده اند و همواره نگران انتخاب هاي نادرست و اشتباه خود است. او ميگويد : نميخواهم شاهد يک پايان افتضاح و رقت انگيز ديگر باشم،  گاهي فکر ميکنم من نميتوانم با هيچ کس رابطه اي موفق داشته باشم و اين مرا آزار ميدهد. ميترسم از اينکه ديگران احساس کنند من انساني گوشه گير هستم و قادر به برقراري رابطه با يک جنس مخالف نيستم.
او هنوز نتوانسته است عشق واقعي خود را بيابد و همين مسئله باعث شده است که هنوز آمادگي لازم براي تشکيل خانواده را نداشته باشد.
وي اضافه ميکند اينکه او دوستان نزديکي از جنس مخالف دارد به اين معنا نيست که با آنها وارد رابطه اي احساسي شده است و اين مسئله باعث شده حواشي و شايعات زيادي در اين مورد شنيده شود که باعث دلخوري و نگراني اوست./پرداد

مطالب مشابه را ببینید!