مجله تاپ‌ناز‌

تیفانی ترامپ دختر جذاب دونالد ترامپ با شخصیتی راز آلود! + تصاویر جذاب تیفانی

تیفانی ترامپ دختر جذاب دونالد ترامپ با شخصیتی راز آلود!

عکس های تیفانی ترامپ

ایوانکا ترامپ دختر بزرگ تر دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا این روزها بسیار معروف شده است. اما تیفانی ترامپ دختر دیگر ترامپ که از همسر دومش است آنچنان شناخته شده نیست.

تیفانی ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا با شخصیت رازآلود

در حالی که فرزندان بزرگ تر دونالد ترامپ، دونالد جونیور و ایوانکا در کمپین انتخاباتی پدرشان حضور فعالی داشتند، تنها فرزندش از همسر دومش مارلا میپلز تا حد زیادی از مرکز توجه دور مانده است.

تیفانی ترامپ دختر جذاب دونالد ترامپ با شخصیتی راز آلود!

دختر دونالد ترامپ

فرزند کوچک آقای ترامپ در نطق پیروزی پدرش در هتل هیلتون منهتن در کنار او ایستاده بود اما هنوز برای رسانه ها شخصیتی رازآلود دارد. نشریه «دویک یو کی» در شماره اخیرش طی گزارشی به برخی از جنبه های زندگی او پرداخته است.مادر تیفانی در سال 1993 با دونالد ترامپ ازدواج کرد و در سال 1997 از او جدا شد.

 

او طی مصاحبه ای با مجله پیپل عنوان کرده بود که «پدر تیفانی در تربیت و فراهم ساختن امکانات برای فرزندانش خیلی خوب است، ولی تا به حال من بوده ام که وظیفه تربیت او را برعهده داشته ام. پدرش نمی تواند در تمامی کارهای روزانه کنار او باشد اما بچه هایش را بدون شک دوست دارد.»

تیفانی در کالیفرنیا بزرگ شد و سال گذشته به دانشگاه پنسیلوانیا رفت تا در رشته روانشناسی و مطالعات شهری تحصیل کند. نخستین نکته جالب در مورد تیفانی این است که بهترین دوستش رز مکانیک است از دانشجویان رشته مهندسی در همان دانشگاه. این دو از سال 2015 دوستان صمیمی یکدیگر شده اند اما رز به شدت هوادار حزب دموکرات است و در طول انتخابات هم در رسانه های اجتماعی از هیلاری کلینتون حمایت می کرد.

تیفانی ترامپ دختر جذاب دونالد ترامپ با شخصیتی راز آلود!

عکس دختر دونالد ترامپ و همسرش

تیفانی در سال 2011 به شدت دنبال رفتن به جایی بود برای کارآموزی. خصوصا تمایل داشت که در مجله «وَگ» این تجربه را بگذراند که بزرگترین مجله مرتبط با صنعت مد در دنیاست. ایوانکا ترامپ به او کمک کرد که بتواند این آرزویش را برآورده کند. او در عین حال در شوهای مد نیویورک نیز حضور مستمری داشته است.

تیفانی ترامپ وقتی 17 ساله بود به سراغ خوانندگان هم رفت و ترانه ای پاپ منتشر کرد به نام «مثل یک پرنده» اما نتوانست موفقیتی کسب کند. منتقدان بر این باور بودند که صدای او زیاد خوب نیست و ملودی هم چندان ماندگار از کار درنیامده است.

 

نکته جالب دیگر البته به خودی خود مشکل محسوب نمی شود اما تیفانی در دو ایالت برای رای دادن ثبت نام کرد. بسیاری از شهروندان آمریکا چنین کاری می کنند اما وقتی پدر خودش مدعی شده بود که باید تحقیق وسیعی صورت بگیرد روی آرای شهروندانی که در دو ایالت نامشان را ثبت کرده اند، لابد از دختر خودش خبر نداشت.

تیفانی ترامپ دختر جذاب دونالد ترامپ با شخصیتی راز آلود!

نام تیفانی هم در نیویورک و هم در فیلادلفیا ثبت شده است. هر چند که چند روز پیش کلین کانوی در مقام سخنگوی کاخ سفید این مسئله را تکذیب کرد و مدعی شد خود تیفانی گفته که حتما اشتباهی صورت گرفته است.در دوران انتخابات ریاست جمهوری تیفانی یک خطابه کوتاه در میان جمهوری خواهان ایراد کرد که نوشته خودش بود.

 

او در این مورد سخن گفت که پدرش تا چه حد روی او تاثیر مثبت داشته است. او همچنین گفت که پدرش برای تشویق او و سایر نزدیکانش همیشه هدایایی بی نظیر تهیه می کند. او رفتار دونالد ترامپ را دوستانه و بانمک توصیف کرده و گفته بود که از صمیم قلب دوستش دارد اما نکته جالب این است که سوی دیگر این ماجرا، یعنی دونالد ترامپ، انگار به تیفانی کمتر از سایر فرزندانش مباهات می کند.

او طی یک مصاحبه گفته بود: «من به فرزندانم بسیار افتخار می کنم. به دان و اریک و ایوانکا خیلی افتخار می کنم و البته به تیفانی که البته قدری کمتر مایه مباهات است چون تازه مدرسه اش را تمام کرده اما دختر فوق العاده و سخت کوشی است.»فارغ از اینکه آقای ترامپ تا چه حد به دخترش افتخار کند، او یکی از ستارگان شبکه های اجتماعی است.

 

اینستاگرامش حدود 730 هزار فالوئر دارد. دوستان بسیار مشهور و ثروتمندی دارد و اینستاگرامش را با پست های جذابی مدیریت می کند که معمولا یکی از اولویت های شبکه های کابلی تولیدکننده اخبار مربوط به سلبریتی ها می شوند.

تیفانی ترامپ دختر جذاب دونالد ترامپ با شخصیتی راز آلود!

تیفانی همچنین اعتقادی به این ندارد که پدرش تفکری مبتنی بر تبعیض جنسیتی دارد. او معتقد است خیلی از حرف های پدرش شوخی و جوک بوده اند و نباید جدی گرفته شوند. بعد از اینکه هیلاری کلینتون گفته بود آقای ترامپ که حتی نمی تواند رضایت همسرش را جلب کند چگونه می خواهد آمریکا را راضی نگه دارد و به کشورش وفادار بماند،

 

تیفانی اظهار داشته بود که پدرش هیچ کم و کاستی در زندگی خانوادگی نگذاشته و یک مرد نمونه است اما در سن و سال تیفانی معمولا همه به دنبال آینده و انتخاب حرفه هستند.یو کی ویک گزارش می دهد که تیفانی ترامپ قصد داشته در رشته حقوق تحقیق کند اما رشته فعلی او قدری از اهدافی که دارد دور به نظر می رسد و به این ترتیب نمی تواند پایش را جای پای پدر بگذارد.

 

از مادرش شنیده شده که تیفانی قصد دارد وکیل شود. تیفانی زمانی هم این دغدغه را داشت که به عنوان یک چهره مشهور در صنعت مد خودش را تثبیت کند اما موفقیت چندانی در این حیطه کسب نکرد. برعکس خواهرش ایوانکا که محبوب مجلات مد است، تیفانی خوشایند این نشریات نیست.

تیفانی ترامپ دختر جذاب دونالد ترامپ با شخصیتی راز آلود!

به هر حال همچنان شایع است که تفانی برازنده لقب «دختر فراموش شده» ترامپ است و همچنان بیشتر از هر کسی از خواهر ناتنی بزرگترش، «ایوانکا» الگوبرداری می کند. چندی پیش نیز برخی از نشریات به این مسئله اشاره کرده بودند که همیشه دونالد ترامپ خریدار مشاوره های ایوانکا بوده است

 

اما تیفانی- که همراه مادرش مارلا میپلز در کالیفرنیا بزرگ شده- از امتیازات دیگر فرزندان ترامپ برخوردار نبوده است. مثلا وقتی که آنها کوچکتر بودند و تیفانی می خواست که به کارت اعتباری والدینش دسترسی داشته باشد، ایوانکا واسطه می شد.ایوانکا در کتابش «کارت ترامپ» می نویسد: «پیش پدرمان رفتم و پیشنهاد دادم.

 

او قصد داشت برای کریسمس تیفانی را با خرید یک کارت اعتباری و واریز پول ماهانه غافلگیر کنم.» تیفانی ترامپ احتمالا راه دشواری برای تبدیل شدن به یکی از چهره های شاخص حول و حوش کاخ سفید در پیش دارد و معلوم نیست پدر و خواهر ناتنی او تا چه حد در این مسیر حاضر باشند به او کمک کنند.

تیفانی ترامپ دختر جذاب دونالد ترامپ با شخصیتی راز آلود! تیفانی ترامپ دختر جذاب دونالد ترامپ با شخصیتی راز آلود! تیفانی ترامپ دختر جذاب دونالد ترامپ با شخصیتی راز آلود! تیفانی ترامپ دختر جذاب دونالد ترامپ با شخصیتی راز آلود!
تیفانی ترامپ دختر جذاب دونالد ترامپ با شخصیتی راز آلود! تیفانی ترامپ دختر جذاب دونالد ترامپ با شخصیتی راز آلود! تیفانی ترامپ دختر جذاب دونالد ترامپ با شخصیتی راز آلود! تیفانی ترامپ دختر جذاب دونالد ترامپ با شخصیتی راز آلود!

عکس های تیفانی ترامپ دختر زیبای دونالد ترامپ

مطالب مشابه را ببینید!